"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wrześniowe kino TVN

We wrześniu w TVN zawitają takie premiery jak "Jack Strong", "Strażnicy Galaktyki" oraz "Non Stop". Stacja pokaże też między innymi takie filmy jak "Odlot", "Incepcja", trylogia "Iron Man", "Thor", "Wkręceni", "Pacific Rim", "Dziewczyna z tatuażem" oraz cztery części "Oszukać przeznaczenie".

Jesienne Superkino rozpocznie polska premiera filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". Ryszard Kukliński, pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, decyduje się na współpracę z CIA.
Obsada: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Patrick Wilson
Emisja: piątek, 2 września, godz. 20:00

Dwa tygodnie później premiera "Strażników Galaktyki". Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt będący obiektem pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi.
Obsada: Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel
Emisja: piątek, 16 września, godz. 20:00

Kolejna premiera to "Non Stop". Agent Marks broni bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. W trakcie lotu z Nowego Jorku do Londynu terroryści żądają 150 milionów dolarów okupu. Wkrótce okazuje się, że nie chodzi im o pieniądze.
Obsada: Liam Neeson, Julianne Moore
Emisja: piątek, 23 września, godz. 20:00

Piątkowe Superkino to "Jack Strong", "Pacific Rim", "Strażnicy Galaktyki", "Non Stop" oraz "Wkręceni".

W drugiej części piątkowego Superkina stacja pokaże kolejno "Dziewczynę z tatuażem", "V jak Vendetta", "60 sekund" , "Incepcja" i "Con Air: Lot skazańców" (po raz pierwszy w TVN).

Sobotnie wieczory po "Mam talent" o godz. 21:40 to pasmo komediowe - "Kiler", "Kilerów 2-óch", "Poranek kojota" oraz "Chłopaki nie płaczą". Z kolei około północy będą to "Jack Strong", "Iron Man 2", "Iron Man 3" i "Non Stop". Komediowe pasmo z 21:40 będzie miało również powtórki w każdą środę około godz. 23:00 zaraz po "Azja Express".

W niedzielne popołudnia kino familijne - "Ochroniarz amator", "Odlot" (po raz pierwszy w TVN), "Pacific Rim", "Strażnicy Galaktyki" i "Thor". Do tego w sobotę 3 września o 14:25 stacja pokaże "Iron Mana".

Wieczorem o 22:30 po serialu "Na noże" zobaczymy zaś "Oszukać przeznaczenie", "Oszukać przeznaczenie 2", "Oszukać przeznaczenie 3" i "Oszukać przeznaczenie 4".

Z kolei w czwartki po "Kuchennych rewolucjach" o godz. 22:30 będzie można obejrzeć kolejno takie filmowe propozycje jak "Iron Man", "Iron Man 2", "Iron Man 3", "Thor". W ostatni czwratek września film "Wkręceni" zostanie pokazany dopiero o 23:55.

Dodatkowo w poniedziałki o godz. 22:30 stacja pokaże "Świadka koronnego", "Lawinę", "Vinci" oraz "Colombianę". We wtorek 27 września o 23:30 zobaczymy też "Węże w samolocie". 

TVN7 we wrześniu pokaże między innymi takie filmy jak "Siedmiu wspaniałych", "Szeregowien Ryan", "To nie jest kraj dla starych ludzi", "Zakładnik", "Zjawy", "Słodki listopad", "Wyspa", "Vanilla Sky", "Dziewiąta kompania", "Prosto w serce", "Mexican", "Artur", "Adrenalina 2: Pod napięciem", "21 Jump Street", "Prawdziwe męstwo", "Włoska robota", "Adwokat diabła" oraz "Yes-Meni naprawiają świat".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się