"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wybory: sukces PO

Punktualnie o 20:45 rozpoczął się wieczór wyborczy w TVN24. 15 minut później poznaliśmy pierwsze sondażowe wyniki wyborów. Jak wynika z danych zebranych przez pracownię TNS OBOP, wybory parlamentarne ponownie wygrała Platforma Obywatelska. Wieczór wyborczy TVN24 prowadzą m.in. Justyna Pochanke, Kamil Durczok i Jarosław Kuźniar.

W tym roku Telewizja Polska i TVN24 po raz pierwszy zamówiły wspólny sondaż. Wykonał go TNS OBOP. W zeszłorocznych wyborach prezydenckich to ta pracownia przedstawiła prognozy najbliższe rzeczywistym wynikom wyborów.

Wieczór wyborczy poprzedziła relacja Marcina Żebrowskiego zza kulis. Od 20:45 Justyna Pochanke i Kamil Durczok zaczęli się łączyć z reporterami, którzy obserwowali sytuację w sztabach wyborczych: Katarzyną Kolendą-Zaleską (sztab PO), Jakubem Sobieniowskim (sztab PiS), Krzysztofem Skórzyńskim (sztab PO), Pawłem Płuską (sztab SLD) i Dariuszem Prosieckim (sztab Ruchu Palikota).

Sondażowe badania poznaliśmy punktualnie o 21:00. Wynika z nich, że na PO głosowało 39,6 proc. wyborców, a na PiS 30,1 proc. Trzecie miejsce zajął Ruch Palikota (10,1 proc.), czwarte PSL (8,2 proc.), a ostatnie – piąte – SLD (7,7 proc.). Pozostałe partie nie weszły do sejmu.

TVN24 transmitowała również przemówienia liderów partyjnych, a także wystąpienie Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

W wirtualnym studiu TVN24 został przygotowany wirtualny sejm. To w nim Jarosław Kuźniar przedstawiał symulację podziału mandatów poselskich i możliwych koalicji. Dziennikarz zaprezentował również poparcie dla partii w województwach.

O 22:00 do studia TVN24 przy Wiertniczej przyjechali pierwsi politycy. Gośćmi Justyny Pochanke byli: Janusz Wenderlich, Joachim Brudziński, Grzegorz Schetyna, Paweł Kowal i Stanisław Żelichowski.

Do studia TVN24 przybył także Janusz Palikot. Powyborczy wywiad z liderem Ruchu Palikota przeprowadził Kamil Durczok. Z Aleksandrem Kwaśniewskim rozmawiała Monika Olejnik, a po 23:00 rozpoczęło się specjalne wydanie "Kawy na ławę" Bogdana Rymanowskiego. Pół godziny później widzowie zobaczyli komentarze publicystów, czyli "Lożę prasową" prowadzoną przez Małgorzatą Łaszcz. Potem z politologami rozmawiał jeszcze Andrzej Morozowski.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się