Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Zaczynamy nowy rozdział

Ostatni dzień marca to duże zmiany w serwisie TVNFakty.pl - na pierwszy rzut oka widać nową szatę graficzną, dostosowaną również do urządzeń mobilnych. Zmiany obejmują również zaaktulizowane działy oraz dodatkowe treści jakich nie dotąd nie było. Wzmocniony został również skład redakcji.

- Nie ograniczyliśmy się tylko do zmiany szaty graficznej strony. Od dzisiaj serwis tvnfakty.pl dostępny jest także w wersji responsywnej. Strona dostosowuje się do tabletów oraz smartfonów i jest czytelna na każdym urządzeniu - mówi Łukasz Ropczyński, założyciel serwisu tvnfakty.pl - Dodaliśmy także nowe funkcjonalności. Poszczególne newsy i działy można komentować, tworzymy nowy newsletter, a serwis bardziej będzie powiązany z mediami społecznościowymi - dodaje.

5 miesięcy przygotowań było potrzebnych do zobaczenia efektu jaki teraz widzicie na stronie TVNFakty.pl. Jest to nowe rozdanie w naszym serwisie. Zaktualizowanych zostało wiele działów widocznych na stronie, niektóre są zupełnie nowe, a w budowie są też działy ze spisem programów stacji tematycznych Scripps Networks Interactive. Od teraz z szerszej perspektywy będziemy patrzeć na wydarzenia związane z Grupą TVN dzięki temu, że został wzmocniony skład redakcji o kolegów, którzy z nami byli wcześniej związani.

Będziemy nie tylko informować o najważniejszych i najciekawszych informacjach, publikować będziemy również felietony tematyczne oraz cykl związany z 20-leciem telewizji TVN, które przypada w tym roku.

Prowadzimy największe i najstarsze forum fanów telewizji TVN co jest niewątpliwym sukcesem - dziennikarze związani z TVN często zaglądają do nas i choć nie komentują to dają znaki w mediach społecznościowych, że widzą co się u nas dzieje.

Zapraszamy serdecznie do polubienia naszego fanpage na Facebooku oraz do śledzenia naszej strony i komentowania rzeczywistości na forum.

Mateusz Bugajski

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
1
~ Czytelnik3 kwietnia 2017, 18:54
Gratulację. Strona Super
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN