"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Zmiany w zarządzie

Z końcem roku Mariusz Walter, współzałożyciel Grupy ITI, odchodzi z zarządu spółki. Teraz Mariusz Walter zostanie mianowany honorowym prezydentem Grupy ITI. Jego miejsce zajmie syn, Piotr Walter, który przestanie być wiceprezesem TVN. W związku z tym, do zarządu telewizji wejdzie pięciu dotychczasowych dyrektorów w spółce.

- Dziś, z dumą i osobistą satysfakcją spoglądam wstecz na obfitującą w sukcesy historię Grupy ITI, która rozpoczęła się ponad 25 lat temu. Jestem dumny, iż mój syn Piotr Walter będzie moim następcą. Piotr ma bogate doświadczenie i know how w zakresie nadawania telewizyjnego i bez wątpienia wraz z moimi kolegami z zarządu będzie kształtował wizję i strategię Grupy ITI oraz nadzorował jej wdrażanie. Z radością czekam na moment kiedy zacznę sprawować nową funkcję Honorowego Prezydenta Grupy ITI, co umożliwi mi dalsze dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem - mówi z dumą i satysfakcją Mariusz Walter.

Piotr Walter od 2013 roku jako członek zarządu ITI będzie reprezentował interesy akcjonariuszy rodziny Walterów w Grupie ITI. Piotr Walter wejdzie też w skład rady nadzorczej TVN oraz rad nadzorczych innych spółek Grupy ITI.

- Plan sukcesji roli mojego ojca w zarządzie Grupy ITI powstał w naszej rodzinie już dawno temu. Już wkrótce obejmę jego dotychczasowe stanowisko i oczekuję na możliwość rozwijania i realizowania wizji oraz strategii ITI wraz z moimi kolegami z Zarządu Grupy ITI. Jednocześnie spoglądając w przeszłość jestem dumny i usatysfakcjonowany z tego co udało nam się osiągnąć w TVN. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali nasz sukces. Nowy Zarząd pod przywództwem Markusa Tellenbacha reprezentuje połączenie unikalnych talentów, wiedzy oraz ducha przedsiębiorczości niezbędnych do dalszego rozwoju TVN - mówił Piotr Walter. - Moja kariera w TVN była niesamowitym i wyjątkowym doświadczeniem życiowym. Dziękuję wszystkim moim kolegom oraz całemu zespołowi TVN za doskonałą współpracę, zaangażowanie i zaufanie. Jestem całkowicie przekonany, że sprawując nową funkcję, wraz z moimi kolegami z Zarządu, przeprowadzimy Grupę ITI oraz jej najcenniejsze aktywo TVN przez następny etap jej rozwoju, zgodnie z naszą tradycją wprowadzania pionierskich rozwiązań i innowacji na polskim rynku - dodał.

Bruno Valsangiacomo, Prezydent Grupy ITI odniósł się do tych zmian w następujący sposób: - Piotr Walter ma bogate doświadczenie w zarządzaniu, wiedzę na temat szeroko rozumianej branży mediów, wytyczał nowoczesne standardy polskiej branży nadawczej i produkcyjnej. Bez wątpienia będzie odgrywał wiodącą rolę w kształtowaniu wizji Grupy ITI i z niecierpliwością oczekuję wspólnego wdrażania naszej strategii w następnych latach. Cieszę się, że mój bliski przyjaciel i partner Mariusz Walter będzie nadal służył nam swoim bezcennym doświadczeniem.

Na miejscu prezesa grupy TVN pozostanie bez zmian, Markus Tellenbach, zaś funkcję wiceprezesa po Piotrze Walterze obejmie John Driscoll, dotychczasowy członek zarządu odpowiedzialny za finanse.

Ponadto do zarządu spółki powołano pięciu obecnych dyrektorów:

Edward Miszczak --> dyrektor departamentu programowego --> członek zarządu odpowiedzialny za obszar programów rozrywkowych.

Adam Pieczyński --> dyrektor departamentu informacji i kanału TVN24 --> członek zarządu ds. programów informacyjnych.

Piotr Tyborowicz --> dyrektor sprzedaży i reklamy --> członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż.

Piotr Korycki --> dyrektor finansowy TVN --> członek zarządu ds. kontrolingu biznesowego.

Maciej Maciejowski --> osoba odpowiedzialna za kanały tematyczne na stanowisku zastępcy dyrektora departamentu programowego --> członek zarządu odpowiedzialny za rozwój biznesu.

- Piotr i jego zespół rozwinęli TVN we wspaniałą spółkę oraz niezmiernie udany biznes. W czasie trwania jego kadencji TVN przekształcił się z tradycyjnego nadawcy telewizyjnego w nowoczesną multimedialną organizację opartą na innowacji i kreatywności. Było dla mnie przyjemnością pracować z Piotrem przez ostatnie trzy lata i dziękuję mu za ogromny wysiłek oraz osobiste zaangażowanie w TVN. Razem z nowym Zarządem mamy zamiar uporać się z wyzwaniami dynamicznego rynku mediowego w Polsce i zabezpieczyć wiodąca pozycję TVN dla wspólnej korzyści pracowników i interesariuszy spółki -komentuje Markus Tellenbach.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się