[TVN] Odwróceni / Odwróceni: Ojcowie i córki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tweety
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 09:30
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tweety »

Wczorajszy odcinek byÂł super. Co raz bardziej mi siĂŞ podoba ten serial. I juÂż chyba to mĂłwiÂłem, ale powiem jeszcze raz - fenomenalna muzyka!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Lubie filmy i seriale gangsterskie wiĂŞc ten teÂż bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł do samego koĂąca. Wogle serial ma w sobie to coÂś, Âże chce siĂŞ go oglÂądaĂŚ. MoÂże to Ci super aktorzy hmm.. no nie wiem, ale jest bardzo dobrze :D. LiczĂŞ na sporÂą widowniĂŞ.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kajetan pisze:No tak, z zapartym tchem to Âśledzi siĂŞ "Prawo miasta" :devil:
MuszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ chÂłopczyku - nie oglÂądam wszystkich pozycji, jakie oferuje Polsat... "Prawo miasta" mnie nie interesuje... Ja jestem przynajmniej obiektywny i umiem doceniaĂŚ dobre programy u wszystkich nadawcĂłw.

T³umaczenie, ¿e "Odwróceni" mieli taki wynik ze wzglêdu na "Piratów z Karaibów" jest dziecinne. Czy Ty naprawdê nie umiesz zrozumieÌ, ¿e ten serial jest gniotem o s³abej fabule, ale za to z doskona³¹ obsad¹ i realizacj¹ ? To po prostu wielkie nic owiniête w ³adny papierek.
I nie rozÂśmieszaj mnie z tym wielkim promowaniem "PiratĂłw" przez Polsat. Prawda jest taka, Âże reklam tego filmu widziaÂłem bardzo maÂło, czego nie moÂżna powiedzieĂŚ o "OdwrĂłconych" - niemal w kaÂżdej przerwie byÂły zapowiedzi, w "DzieĂą Dobry TVN" katowali nas rozmowani na temat serialu juÂż na jakieÂś 3 tygodnie przez emisjÂą, no i nowy sposĂłb propocji - belka pod logo. Obiektywizmu ÂżyczĂŞ !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MoÂże to za wiele do tematu nie wnosi, ale chciaÂłbym siĂŞ "pochwaliĂŚ", iÂż w dzisiejszym odcinku tego serialu byÂły sceny z mojego miasta. :D A mianowicie ten napad na bank. ;) Heh nawet moja nauczycielka byÂła statystkÂą. :D LOL
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ÂŚrednio 2,63 mln widzĂłw oglÂądaÂło w telewizji TVN serial „OdwrĂłceni” – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Przed rokiem, w piÂątkowe wieczory po godz. 20, kanaÂł gromadziÂł przed telewizorami wiĂŞcej widzĂłw niÂż teraz – 2,8 mln widzĂłw.
Wyemitowany w pi¹tek ostatni odcinek serii zobaczy³o zaledwie 1,73 mln osób, co prze³o¿y³o siê na 16,16 proc. udzia³ów TVN w rynku. Tego dnia, gorszy wynik osi¹gnê³a jedynie telewizyjna Dwójka - 1,55 mln widzów i 14,42 proc. udzia³ów. TVP1 ogl¹da³o 3,28 mln widzów (30,51 proc. udzia³ów), a Polsat 2,12 mln osób (19,78 proc.).

Rok temu miĂŞdzy marcem a majem, w piÂątkowe wieczory TVN oglÂądany byÂł przez wiĂŞcej, bo 2,8 mln widzĂłw. UdziaÂły stacji w rynku rĂłwnieÂż byÂły wyÂższe - wynosiÂły Âśrednio 19,87 proc. podczas gdy tegoroczne ksztaÂłtowaÂły siĂŞ na poziomie 19,36 proc.

WpÂływy z reklam i plansz sponsorskich wyniosÂły 17,5 mln zÂł. Dla porĂłwnania, hit wtorkowej ramĂłwki - "Magda M." podczas emisji czwartej serii wart byÂł dla reklamodawcĂłw 15,7 mln.

WÂładze stacji nie podjĂŞÂły jeszcze decyzji o ewentualnej kontynuacji serialu
Wynik niezbyt rewelacyjny, ale za to wpÂływy z reklam bardzo duÂże. Z chĂŞciÂą bym obejrzaÂł drugÂą seriĂŞ po wakacjach :D

ÂŹrĂłdÂło: medialink.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

OglÂądam wÂłaÂśnie ÂŚwiadka Koronnego - film moÂże byÂłby ciekawy, ale gdybym wczeÂśniej nie oglÂądaÂł OdwrĂłconych. Tak to po prostu OdwrĂłceni w skrĂłcie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dokÂładnie tak samo mysle dlatego dla mnie ogladanie Âświadka byÂło mĂŞkÂą a sam film bardzo sÂłaby
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Od 16 grudnia co niedzielĂŞ powtĂłrki 2 odcinkĂłw "OdwrĂłconych".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

O fajnie. W sumie to nie byÂło 2 emisji powtĂłrkowej OdwrĂłconych.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pawell pisze:Od 16 grudnia co niedzielĂŞ powtĂłrki 2 odcinkĂłw "OdwrĂłconych".
A w Âśrody i czwartki okoÂło 23.30 (po filmie) powtĂłrki powtĂłrek :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba siĂŞ nie przesÂłyszaÂłem, Âże ktoÂś powiedziaÂł w "DzieĂą Dobry TVN", Âże trwajÂą prace nad drugÂą seriÂą "OdwrĂłconych"? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TeÂż tak usÂłyszaÂłem tylko nie wiem, czy to byÂło od tak powiedziane, czy coÂś w tym jest. :mhm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Odwróceni

Post autor: pop »

Płyty z odcinkami "Odwróconych" można kupić razem z tygodnikiem "Naj" - są tam 'prezentem'.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Odwróceni

Post autor: podmark »

Serial "Odwróceni" został nominowany do prestiżowej nagrody Rose D'or w kategorii "Drama". Jest także druga nominacja dkla Polski - w kategorii "Sitcom" o zwycięstwo powalczy "Halo Hans".
joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 lis 2007, 12:39

Re: Odwróceni

Post autor: joker »

Objerzałem 3 odcinki Odwróconych (które były w tygodniku Naj) i poważnie się zawiodłem. TVN znacznie lepiej wypada w kręceniu seriali o miłości, niż o gangsterach. W tej kategorii prymat wiedzie... TVP :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości