[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Wiadomość z ostatniej chwili:
Big Brother Arena wraca na niedzielę o 20:00, tak poinformował Filip Chajzer na swoim FB:
https://www.facebook.com/ChajzerFilip/p ... 532164217/

Czyli w piątki na bank teraz będzie regularny odcinek BB.
Tym samym głosowanie na nominowanych trwa do 29.09 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Wyniki procentowe drugich nominacji wyglądały następująco:
-Karolina Sztafa - 67%
-Łukasz Stawicki - 18%
-Anna Izwarina - 8%
-Mateusz Sławiński - 7%
Ale pomimo tego tym razem Wielki Brat/Wielka Siostra zrobił(a) twist:
Powierzył(a) decyzję drugiemu w głosowaniu, Łukaszowi Stawickiemu, kto ma odpaść z programu - on sam, czy Karolina. Wybór Łukasza padł na liderkę głosowania, Karolinę i to ona opuściła program w tym tygodniu.

A przed powyższą decyzją (i po tej decyzji dołączył wyżej wspomniany Łukasz) były trzecie już nominacje, w których nominowani zostali Małgorzata Szmal (jedna z bliźniaczek) i Kamil Lemieszewski, oboje dostali po 5 nominacji.

Głosowanie do niedzieli, 06.10 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Za namawianie do głosowania SMSowego na jednego z nominowanych, Kamila Lemieszewskiego, Aleksandra Balawender karnie opuszcza Dom Wielkiego Brata:
https://www.instagram.com/p/B3KBfdros2k/
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W trzecich nominacjach tej edycji odpada jedna z bliźniaczek, Małgorzata Szmal, która miała 56% głosów nad Kamilem Lemieszewskim, który miał 44% głosów.

A w czwartych nominacjach ponownie jest nominowany wspomniany wyżej Kamil Lemieszewski, który miał tym razem 9 nominacji, a wraz z nim nominowany jest Łukasz Stawicki, który miał 7 nominacji.
Głosowanie trwa do niedzieli, 13.10 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Po czwartych nominacjach wynikiem 57%-43% z programem pożegnał się Łukasz Stawicki.

W piątych nominacjach nominowani są: ponownie Kamil Lemieszewski, a oprócz niego nominowane są Katarzyna Strojek (jedna z bliźniaczek) i Sarah Poznachowski, cała ta trójka po 5 nominacji.
Ponadto, automatycznie nominowana jest także Anna Izwarina, która w głosowaniu na Facebooku programu (akcja "Sąd Internautów") miała największy wynik ocen negatywnych.

Głosowanie trwa do niedzieli, 20.10 br.

I jeszcze jedna informacja, jutro w odcinku na żywo o 20:00 wchodzą 2 nowe uczestniczki: Natalia Nienałtowska i Ewa Kępys.
https://www.instagram.com/p/B3kfKlhhQkF/
https://www.instagram.com/p/B3kfQDqhFRb/
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Dziś po południu była taka sytuacja - Kamil Lemieszewski, jeden z nominowanych, przyniósł z Pokoju Zwierzeń papierowe muszelki, które członkowie klubu "Rajska Plaża" (takie jest zadanie tygodniowe w tym tygodniu) musieli zrzucić do pozostałych uczestników, każdy miał złapać po jednej. Jedna z tych muszelek miała wiadomość o auto-nominacji i tą pechową muszelkę złapała Natalia Dawidowska i tym samym dołącza ona do grona nominowanych osób i teraz jest 5 nominowanych uczestników.

Jutro ta akcja będzie w odcinku o 20:00, a głosowanie trwa do niedzieli, 20.10 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Oj, dzieje się...
Za nieposłuszeństwo wobec poleceń Wielkiego Brata program karnie opuszcza jedna z nominowanych, Katarzyna Strojek:
https://bigbrother.tvn.pl/big-brother-n ... 05210.html
https://www.instagram.com/p/B3rXNaJhjtD/
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W piątych nominacjach program musiała opuścić Sarah Poznachowski, która miała 39% głosów widzów.
Wyniki procentowe pozostałych nominowanych:
-Anna Izwarina - 34%
-Kamil Lemieszewski - 21%
-Natalia Dawidowska - 6%

W szóstych nominacjach nominowani zostali: Natalia Dawidowska (5 nominacji), Martyna Lewandowska (4 nominacje) i Vasilis Tomazos (4 nominacje).
Ponadto, nominowany jest też (ponownie) Kamil Lemieszewski, który był w czwartek (17.10) jawnie nominowany spośród zwycięzców zadania tygodniowego "Rajska Plaża" (był on wśród tych zwycięzców), dostał on wtedy 4 nominacje.

Głosowanie trwa do niedzieli, 27.10 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W nocy z wtorku na środę doszło do szarpaniny pomiędzy Vasilisem Tomazosem, a Kamilem Lemieszewskim, czego konsekwencją było wsadzienie tej dwójki + Dawida Łojewskiego do Sekretnego Pokoju.

Później, od wczorajszego BB Nocą do dziś do 12:00 było głosowanie na Facebooku programu, kto ma opuścić za powyższą sytuację zadanie tygodniowe (Dziki Zachód). Najwięcej głosów otrzymał Dawid, przez co został wydalony z zadania tygodniowego i pozostał na czas nieokreślony w Sekretnym Pokoju (Kamil i Vasilis powrócili do reszty uczestników), a także otrzymał automatyczną nominację do opuszczenia programu.
Więcej informacji:
https://www.rmfmaxxx.pl/news/Big-Brothe ... 48519.html

Głosowanie bez zmian, do niedzieli, 27.10 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

I kolejny obrót spraw na pokładzie Domu WB:
Dawid Łojewski jednak zdecydował się dobrowolnie opuścić program, podjął tą decyzję kilka minut przed BB Nocą i był gościem dzisiejszego odcinka tego programu.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W szóstych nominacjach program opuściła Natalia Dawidowska z wynikiem 49% głosujących.
Wyniki procentowe pozostałych nominowanych:
-Kamil Lemieszewski - 41%
-Vasileios Tomazos - 8%
-Martyna Lewandowska - 2%

W siódmych nominacjach tej edycji nominowane osoby to Natalia Nienałtowska (6 nominacji), Ewa Kępys (4 nominacje) i (znowu...) Kamil Lemieszewski (4 nominacje).

Głosowanie trwa do niedzieli, 03.11 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Po siódmych nominacjach z Domem WB pożegnała się Natalia Nienałtowska, która miała 52% głosów widzów.
Wyniki procentowe pozostałych nominowanych:
-Kamil Lemieszewski - 39%
-Ewa Kępys - 9%

W ósmych nominacjach tej edycji nominowani są - Ewa Kępys (5 nominacji) i (jacy oni przewidywalni...) Kamil Lemieszewski (4 nominacje).

Głosowanie trwa do niedzieli, 10.11 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Za nieprzestrzeganie zasad zadania tygodniowego (Tydzień Apokalipsy) do nominowanych dołączyli Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński oraz Vasileios Tomazos, w konsekwencji czego jest już teraz 5 nominowanych osób:
https://bigbrother.tvn.pl/big-brother-n ... 06634.html

Głosowanie wciąż trwa do niedzieli, 10.11 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W ósmych nominacjach Dom WB opuścił Vasileios Tomazos z wynikiem 51% głosujących.
Wyniki procentowe pozostałych nominowanych:
-Kamil Lemieszewski - 40%
-Ewa Kępys - 5%
-Mateusz Sławiński - 3%
-Martyna Lewandowska - 1%

Dziewiąte nominacje w tej edycji mówią, iż nominowani to Ewa Kępys i (zlitujcie się...) Kamil Lemieszewski, oboje po 4 nominacje.

Głosowanie trwa do niedzieli, 17.11 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Jedna z nominowanych, Ewa Kępys, po rozmowie ub. nocy z jedną z byłych uczestniczek, Natalią Dawidowską, zdecydowała się opuścić program:
https://www.instagram.com/p/B4zdauOhVay/
https://bigbrother.tvn.pl/big-brother-n ... 07269.html

W związku z tym głosowanie zostaje zakończone i tym samym w niedzielę (17.11) nikt nie odpada z programu.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości