[TVN/HGTV] Maja w ogrodzie

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nie wydaje Wam siĂŞ grafika z programu ''Maja w ogrodzie'' bardzo podobnÂą do grafiki z oficjalnej strony amerykaĂąskiej wokalistki Sheryl Crow http://www.sherylcrow.com ?

Chodzi mi zwÂłaszcza o kwiatki ;)

Obrazek

MoÂże Majka jest fankÂą? :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hmmm czy Maja lubi country...raczej coÂś dance :D
ale stronki dziwnie podobne do siebie,napewno Sheryl skopiowaÂła ten pomysÂł,kiedy dowiedziaÂła siĂŞ o niesamowitym programie o polskich ogrodach!

Czasem Maja fajnych goÂści zaprasza.KiedyÂś Bralczyk opowiadaÂł jej o swoim jĂŞzykoznawczym ogrodzie z ktĂłrego zbieraÂł tylko owoce i ewentualnie trwaka teÂż byÂła waÂżna,bo pielenie nie wchodziÂło w grĂŞ :devil: konkrety :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

aveo pisze:hmmm czy Maja lubi country...raczej coÂś dance :D
ale stronki dziwnie podobne do siebie,napewno Sheryl skopiowaÂła ten pomysÂł,kiedy dowiedziaÂła siĂŞ o niesamowitym programie o polskich ogrodach!
Country pasÂłowaÂłoby jak ulaÂł :D W koĂącu ogĂłd nieodzownie kojarzy siĂŞ z wsiÂą. Dopiero niedawno wypÂłynĂŞli na powierzniĂŞ, stali siĂŞ modni tzw. miejscy ogrodnicy ;)
Ale tak siĂŞ skÂłada, Âże Sheryl Crow to nie tylko przedstawicielka muzycznego nurtu zwanego country ;) ChoĂŚ najczĂŞÂściej z tym siĂŞ jÂą kojarzy ;) Ta artyska rĂłwnie dobrze sprawdza siĂŞ wykonujÂąc takie style muzyczne jak rock, jazz, blues, a nawet punk ;) A raz nawet zdarzyÂło jej siĂŞ wydaĂŚ na pÂłycie miksy klubowe, trÂąciÂło to techno ;)
Tak wiĂŞc jeÂśli Majka jest fankÂą, miaÂła w czym przebieraĂŚ :D
Czasem Maja fajnych goÂści zaprasza.KiedyÂś Bralczyk opowiadaÂł jej o swoim jĂŞzykoznawczym ogrodzie z ktĂłrego zbieraÂł tylko owoce i ewentualnie trwaka teÂż byÂła waÂżna,bo pielenie nie wchodziÂło w grĂŞ :devil: konkrety :)
Ja mam w kosiarce silnik, ktĂłry kiedyÂś Majka reklamowaÂła w programie, mianowicie jest to silnik BRINGS STRATTION 3.5 KM 8) Bardzo sobie go ceniĂŞ :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a jaka to kosiarka?taka rĂŞczna maÂła czy typu wĂłzek,zwykÂła?nie wiem co tam Maja reklamuje.najciĂŞÂżej jej chyba reklamowaĂŚ nawozy naturalne :lol: :D

Sheryl Crow kiedyÂś myliÂła mi siĂŞ z niejakÂą Titiyoo-coÂś takiego :hmm: miaÂła taki hicior 'come along withe me'.
JeÂśli chodzi o country,to jakoÂś nie wyobraÂżam sobie Mai w kowbojskiej czapce i butach z ostrogami :shock: Maja jest raczej typem spokojnika :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

aveo pisze:a jaka to kosiarka?taka rĂŞczna maÂła czy typu wĂłzek,zwykÂła?
Jest to profesjonalna kosiarka, bez napĂŞdu... tzn. ja muszĂŞ jÂą o wÂłasnych siÂłach napĂŞdzaĂŚ ;) Ale pracĂŞ umila ten rewelacyjny silniczek :D Ale jeÂśli zdecydujĂŞ siĂŞ kiedyÂś na kupno kosiarki samobieÂżnej, to na pewno silnikiem, o ktĂłrym juÂż wspomniaÂłam :)
nie wiem co tam Maja reklamuje.najciĂŞÂżej jej chyba reklamowaĂŚ nawozy naturalne :lol: :D
Nie, chyba jeszcze nigdy nie reklamowaÂła nawozĂłw naturalnych :roll: ChoĂŚ nie przeczĂŞ, Âże je stosowaÂła ;) PrzecieÂż roÂślinki takowy uwielbiajÂą :D
Program Majki po prostu uwielbiam ogl¹daÌ i wielokrotnie ju¿ skorzysta³am z jej rad i pomys³ów :D Na przyk³ad w jednym z odcinków Maja prezentowa³a jak mo¿na podwy¿szyÌ brzozê w ogrodzie :D Ja postanowi³am zwiêkszyÌ o jedno piêtro wierzbê - drzewko szczepione na pniu, tak¹ o zwisaj¹cych ga³¹zkach, bardzo dekoracyjnie teraz wygl¹da, zw³aszcza podczas kwitnienia :D Za rok podwy¿szê o kolejne piêtro :D
Sheryl Crow kiedyÂś myliÂła mi siĂŞ z niejakÂą Titiyoo-coÂś takiego :hmm: miaÂła taki hicior 'come along withe me'.
MuszĂŞ CiĂŞ samego z tym problemem zostawiĂŚ ;) Mi Sheryl nigdy z nikim nigdy siĂŞ nie myliÂła :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Fajny jest program Maja w ogrodzie,tylko ja muszĂŞ od swojej Âżony wysÂłuchiwaĂŚ ..-kiedy my bĂŞdziemy mieli taki ogrĂłd.
Aja biedny czÂłowiek co mam odpowiedzieĂŚ -czekam na podpowiedzi bo lubiĂŞ ten program ale jak sytuacja bĂŞdzie sziĂŞ powtarzaĂŚ znienawidzĂŞ go.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Czy zauwaÂżyliÂście, Âże stare odcinki "Maja w Ogrodzie" emitowane w TVN Style poddawane siĂŞ obrĂłbce ?
Nie mam na myœli zamiany czo³ówki, która rok temu by³a inna, ale o brutalnym na³o¿eniu kaszet na oryginalny materia³. Taki numer robi siê raczej na materiale filmowym, nagranym w systemie Super35 w celu oddania wra¿enia obcowania z filmem panoramicznym. Tylko, ¿e na filmie Super35 obraz na klatce jest nadmiarowy i z takiego materia³u bez straty kadru robi siê wersje przeznaczon¹ dla TV w formacie obrazu 1:1.33, oraz wersje kinow¹ w formacie 1:1.85.
A tutaj naÂłoÂżono kaszety na materiaÂł TV 4:3 bardzo oszwabiajÂąc klatkĂŞ.
ProszĂŞ rzuciĂŚ okiem na porĂłwnanie :

Obrazek

Po lewej to program z przed roku emitowany w TVN Meteo, a po prawej ta sama klatka z naÂłoÂżonymi kaszetami z programu wyemitowanego niedawno w TVN Style.
Jest panorama, ale sami przyznajcie - wyglÂąda to okropnie ...
Jak moÂżna tak kaleczyĂŚ zdjĂŞcia ?
Czy ten kto to robi tego nie zauwaÂża ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maja w ogrodzie

Post autor: matik »

Mimo że Maja jest na urlopie macierzyńskim, to nadal pojawiają się nowe odcinki bez jej udziału. Program nie ma gospodarza ale lektorem została Paulina Chacińska.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maja w ogrodzie

Post autor: matik »

Krótką przerwę sobie zrobiła Maja Popielarska, niczym jak Magda Mołek.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości