[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Top Model

Post autor: Adrian ;P »

http://www.medialink.pl/artykul/5602,Po ... ent,group4

Nowy program rozrywkowy w TVN. Ja jakoś nie jestem do tego przekonany.
Pewnie miałby wejść w sobotę na wiosnę kiedy to nie będzie ani Niani, ani Mam Talent...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program TVN

Post autor: bartek09 »

hmm... "America's Next Top Model" to całkiem ciekawe reality show. Jak na razie jednak mnie tez nie przekonuje. Najchetniej zobaczył bym w tvn polska wersje "X Factor'a", który z pewnościa powtórzył by sukces "Mam Talent". Nawet Czesi maja swoją wersje, wiec czemu mamy byc gorsi...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy program TVN

Post autor: Adrian ;P »

A ja właśnie nie wiem czy X-Factor by się przyjął. Była Fabryka Gwiazd i sukcesu nie było. Programy o śpiewaniu chyba już się polakom przejadły.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: Kuba »

Ja tam się strasznie cieszę, 'ANTM' to świetny program i na pewno znajdzie rzeszę wiernych widzów w Polsce :D Mam tylko nadzieję, że nie zobaczymy tam Tomka Jacykowa (w jakiejkolwiek roli), a chociażby Piotra Sałatę czy którąś z pięknych polskich modelek, które mają cokolwiek istotnego do powiedzenia ( :arrow: Karolina Malinowska? Aneta Kręglicka? Ania Rubik - co prawda nie wiem co ma do powiedzenia, ale jest śliczna *.*).
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy program TVN

Post autor: Nika »

Też jestem za. Tak się właśnie kiedyś zastanawiałam kiedy wezmą się za polską edycję. No i w końcu będzie. :D
Nie, no Jacyków absolutnie nie nadaje się na stałego jurora, jedynie widzę go jako gościa jednego odcinka. A w jury to koniecznie jakieś mocne nazwisko spośród topowych modelek polskich. Albo jak mówi Kuba Anja Rubik (tylko czy przy jej napiętym grafiku jest to w ogóle możliwe?) albo może Małgosia Bela. No jeszcze kilka mocnych nazwisk by się znalazło. O, a Agnieszka Maciąg mogłaby być naszą polską Tyrą Banks, czyli prowadzącą. :D Jeszcze do kompletu brakuje polskiej edycji "Runway Project".
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Fajnei by było gdyby TVN zabrał się za tego tyopu produkcje. Swoją drogą myślę, że program pojawi sie jednak w TVN style :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: Kuba »

Ja myślę, że to na tyle duże show, że jednak pojawi się na głównej antenie, a na TVN Style poleci jakaś wersja extra czy coś w tym stylu.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: Kuba »

Sorry, że drugi z rzędu. Plejada.pl już zaczyna prać nam mózg odnośnie tego programu :arrow: http://www.plejada.pl/3,25024,news,1,1, ... tykul.html. Co zabawne, jak widać, ludzie chyba jednak lubią Jacykowa (drugie miejsce wśród potencjalnych jurorów), a Kręglicka jako prowadząca chyba byłaby całkiem niezła. Odnoszę wrażenie, że ludzie w TVN interesują się wynikami takich niewinnych sond na Plejadzie :> Fajnie, jakby zaangażowali w to naprawdę liczących się ludzi z branży modowej.
Bone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 11:18

Re: Nowy program TVN

Post autor: Bone »

America's Next Top Model jest produkowane przez świetną amerykańską stację The CW.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

http://www.pudelek.pl/artykul/21133/kom ... y_dolarow/
Zaczynam się bać o realizację tego formatu ;/
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Nowy program TVN

Post autor: mfdtv4 »

W linku jaki dałeś nie ma mowy nic o emisji w TVN a o telewizji internetowej. Mam nadzieję, że jeżeli TVN zdecyduje się na taki projekt to zrobi to porządnie. Choć ja bym wolał X Factor niż Polskie Top Modelki....
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Ale czy nie zdaje się wam to dziwne, że będą jednocześnie dwie tego typu produkcje? Po co szukać dwóch Top Modelek jednocześnie? Zrozumiem to, jeśli będzie podobna sytuacja jak z Mam Talent (Mam Talent - Plejada Talentów) Tylko ta nagroda coś podejrzana... no chyba ze to przerysowanie faktówna Pudelku...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Nowy program TVN

Post autor: mfdtv4 »

Myślę, że ten program powinien się nazywać: I Ty Możesz Zostać Modelką albo Modelka Na Medal!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A ja uważam że nazwa powinna być podobna jak w USA: POLISH Next Top Model 2010. Brzmi profesjonalnie i tak.... amerykańsko :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Nowy program TVN

Post autor: DJ Ice »

Jesteśmy w Polsce. Także i będzie polskie nazewnictwo. I w cale nie musi być amerykańsko - przynajmniej z nazwy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości