TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TTV

Post autor: wojtek_neymar »

Program "Express" w telewizji TTV od piątku w nowej odsłonie. Za prowadzącym widok na panoramę Warszawy, widać m.in. Pałac Kultury i Nauki.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TTV

Post autor: Maciek_POZ »

Trochę szkoda, że prognozy pogody są już tylko z oddali - owszem widzimy osobę prezentującą w całości, ale jednak wolałem jak były też ujęcia "z bliska" :(
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: TTV

Post autor: manio136 »

W naziemnej telewizji jest logo TTV HD chociiaz to wcale HD nie jest.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TTV

Post autor: abc70620 »

Od dziś w każdy piątek o godzinie 22:00 z minutkami na antenie telewizji TTV można oglądać cotygodniowy serwis sportowy o nazwie "Express Sport", a ten cotygodniowy serwis sportowy przygotowuje specjalnie dla telewizji TTV redakcja kanału sportowego Eurosport Polska.
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: TTV

Post autor: Hubert-2020 »

A czy można gdzieś obejrzeć archiwalne odcinki Expressu? Ostatnio, w środę był materiał o horrorach. Miałem zamiar dziś oglądać (bo na pewno są, np. na CDa) te horrory, o których była mowa No i kurde zapomniałem tytułów. Nie ma Expressu na stronie TTV do obejrzenia. Kiepsko.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TTV

Post autor: melona »

Hubert-2020 pisze: sobota 24 paź 2020, 16:40 A czy można gdzieś obejrzeć archiwalne odcinki Expressu? Ostatnio, w środę był materiał o horrorach. Miałem zamiar dziś oglądać (bo na pewno są, np. na CDa) te horrory, o których była mowa No i kurde zapomniałem tytułów. Nie ma Expressu na stronie TTV do obejrzenia. Kiepsko.
Można obejrzeć na Playerze odcinki Expressu w archiwum do 7 dni wstecz, tylko trzeba wykupić subskrypcję.
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

TTV

Post autor: Kacper3100 »

Z dniem dzisiejszym TTV obchodzi 10. urodziny. Wszystkiego najlepszego. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości