TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

matik pisze:W pierwszym tygodniu emisji TTV osiągnęło 0,08% udziałów w grupie komercyjnej
Może to głupie pytanie, ale to dobrze czy źle? :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sam nie wiem w jakich kategoriach należy ten wynik rozpatrywać. :D Sprawdziłem, to Polsat News miał w pierwszym tygodniu nadawania 0,15%, czyli prawie 2 razy więcej.
Tutaj należałoby przeliczyć zasięg stacji itp., ale tak na oko, to szału ni ma, zwłaszcza, że stacja ma szerszy profil aniżeli tylko informacyjny.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Polsat News jak startowało to miało lepszy zasięg niż TTV obecnie, mimo iż PN nie było w DVB-T. Ogólnie wydaje mi się, że przy tym zasięgu jak na pierwszy tydzień to całkiem dobry wynik.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:W pierwszym tygodniu emisji TTV osiągnęło 0,08% udziałów w grupie komercyjnej
Możesz podać źródło tych informacji?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:
matik pisze:W pierwszym tygodniu emisji TTV osiągnęło 0,08% udziałów w grupie komercyjnej
Możesz podać źródło tych informacji?
Informacja wyszła z biura reklamy TVN.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

TTV szykuje wieczorny odpowiednik Dzień dobry TVN
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tt ... -dobry-tvn
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:Polsat News jak startowało to miało lepszy zasięg niż TTV obecnie, mimo iż PN nie było w DVB-T.
Nie sądzę jednak, by TTV w chwili startu miało o połowę gorszy zasięg niż Polsat News. Poza tym TTV ma szerszy profil, wykraczający znacznie poza same informacje.
direct39
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 15 sie 2009, 16:25

Re: TTV

Post autor: direct39 »

Ja myślę, że startu TTV nikt tak nie wyczekiwał. A gdy startował PN wszyscy byli zaciekawieni, jak będzie wyglądał drugi po TVP Info konkurent TVN24.
f o r u m . m e d i a 2 . p l
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

lukaszbialas pisze:TTV szykuje wieczorny odpowiednik Dzień dobry TVN
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tt ... -dobry-tvn
Popołudniowa wersja DDTVN już była i nic dobrego z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że z tym programem nie będzie tak samo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

direct39 pisze:Ja myślę, że startu TTV nikt tak nie wyczekiwał. A gdy startował PN wszyscy byli zaciekawieni, jak będzie wyglądał drugi po TVP Info konkurent TVN24.
Wszyscy, czyli kto? Grupka paru rozemocjonowanych Internautów? Bez przesady. Polsat News nie miał ani rewelacyjnej kampanii reklamowej, ani nie trafiał na okładki gazet. Śmiem sądzić, że zaczynał bardzo podobnie jak TTV. I to zaczynał nie w ramach telewizji cyfrowej, tylko głównie w obrębie Cyfrowego Polsatu.

Nie mam pojęcia, do jakich jeszcze kanałów można porównać start TTV.
r_r16 pisze:Popołudniowa wersja DDTVN już była i nic dobrego z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że z tym programem nie będzie tak samo.
Wszystko zależy od zespołu, dokładnej formuły, tematów, studia. Na sukces nakłada się bardzo wiele czynników. A godzina 21.00 jako start akurat może im sprzyjać.
direct39
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 15 sie 2009, 16:25

Re: TTV

Post autor: direct39 »

"grupka paru rozemocjonowanych Internautów" nie dałaby takiej oglądalności, jaką po pierwszym tygodniu uzyskał Polsat News. Możliwe, że było tak jak napisałem - widzowie innych stacji informacyjnych, chcieli zobaczyć taką stacje od Polsatu, stąd spora oglądalność w pierwszym tygodniu. TTV to zupełna nowość, kanału o takim profilu jeszcze u nas nie było, dlatego niewielkie było zainteresowanie w pierwszych dniach. Poza tym nowa stacja informacyjna jest większym wydarzeniem, niż poradnikowo-pogadankowe TTV :).

Nie ma co deliberować o wyniku za pierwszy tydzień nadawania, bo on niczym nie świadczy, a zgadywanki typu "czemu PN miał 4 lata temu więcej widzów po 7 dniach emisji" to czyste gdybanie, które każdy może uprawiać we własnym zakresie ;).
f o r u m . m e d i a 2 . p l
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

direct39 pisze:"grupka paru rozemocjonowanych Internautów" nie dałaby takiej oglądalności, jaką po pierwszym tygodniu uzyskał Polsat News
Ale grupka klientów Cyfrowego Polsatu już tak.
Możliwe, że było tak jak napisałem - widzowie innych stacji informacyjnych, chcieli zobaczyć taką stacje od Polsatu, stąd spora oglądalność w pierwszym tygodniu.
Nie, bo kanał nie odebrał widzów ani TVN24, ani TVP Info. To także wynika z tych badań.
TTV to zupełna nowość, kanału o takim profilu jeszcze u nas nie było, dlatego niewielkie było zainteresowanie w pierwszych dniach.
To chyba czymś kompletnie nowym powinno być większe zainteresowanie na początku. :spiewa:
Poza tym nowa stacja informacyjna jest większym wydarzeniem, niż poradnikowo-pogadankowe TTV
Nie nowa, tylko kolejna. Po TVP Info, TVN24 i Superstacji.
A skoro widzów potrafił przyciągnąć czwarty kanał informacyjny, to dlaczego tego nie robi pierwszy - jak to określiłeś - poradnikowo-pogadankowy TTV? Przecież ludzie kochają takie programy o wszystkim i o niczym zarazem. I jak mniemam, kochają to bardziej od polityków.
Nie ma co deliberować o wyniku za pierwszy tydzień nadawania, bo on niczym nie świadczy, a zgadywanki typu "czemu PN miał 4 lata temu więcej widzów po 7 dniach emisji" to czyste gdybanie, które każdy może uprawiać we własnym zakresie
Od tego jest to forum, by każdy nie musiał uprawiać gdybania we własnym zakresie. A porównuję TTV z Polsat News, bo to ostatnie, tak wielkie przedsięwzięcia ze strony największych konkurentów. Na dodatek zazębiające się pod względem programowym. Owszem, przez te 4 lata trochę się zmieniło. Ale te zmiany powinny działać na korzyść TTV.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

TTV Online!!!
http://weeb.tv/channel/ttv
Na tej stronie również inne kanały. Można oglądać pół godziny, potem pół godziny przerwy i znowu, ale dobre i to.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Nie wiem czy pól godziny wystarczy. Powiedzmy, że ktoś ma ochotę oglądnąć "Godzinę na poddaszu" (ja osobiście odradzam) - program trwa godzinę, więc tylko połowa repertuaru może kogoś zniechęcić, bo powiedzmy, że czekał na rozmowę z konkretnym gościem, a tu się czas skończył. No ale z tego co wiem to można wykupić abonament i nie jest on wcale drogi (bodajże 15zł/30dni).
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Od 1 lutego TTV dla wszystkich w Cyfrowym Polsacie:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pi ... m-polsacie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 31 gości