[TVN] Ukryta Prawda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: Paulina00 »

Tutaj nie ma mowy o serialach Polsatu, jesli nie zauważyłeś.
A możesz wskazać różnice między tymi produkcjami, o których nie wspomniałem? Proszę..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: r_r16 »

Gra aktorska na znacznie wyższym poziomie i zdecydowanie bardziej przemyślany scenariusz na dużo wyższym poziomie. I przede wszystkim - te produkcje nie wmawiają ludziom, że przedstawione w nich wydarzenia wydarzyły się naprawdę oraz, że kamera towarzyszyła zwykłym ludziom podczas tych wydarzeń. A smutna prawda jest taka, że większa część społeczeństwa, która ogląda paradokumenty, tak właśnie myśli.
Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: Paulina00 »

Przepraszam, bede najbardziej miła jak tylko mogę:
Masz chyba problem z głównym narządem układu nerwowego. Argumenty, ktore przytoczyłeś (gra aktorska) jest powtórzeniem tego co ja napisałam.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: matik »

Ale pozostałe argumenty nie są powtórzone, więc bezzasadnie się unosisz.
Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: Paulina00 »

Aha
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: matik »

Możesz mi wyjaśnić, co nowego wniosłaś swoją powyższą wypowiedzią?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: lukaszbialas »

r_r16 pisze:Gra aktorska na znacznie wyższym poziomie i zdecydowanie bardziej przemyślany scenariusz na dużo wyższym poziomie. I przede wszystkim - te produkcje nie wmawiają ludziom, że przedstawione w nich wydarzenia wydarzyły się naprawdę oraz, że kamera towarzyszyła zwykłym ludziom podczas tych wydarzeń. A smutna prawda jest taka, że większa część społeczeństwa, która ogląda paradokumenty, tak właśnie myśli.
Mnie najbardziej śmieszą te przerywniki z wypowiedziami "na gorąco" np: na klatce schodowej, albo no poboczu ulicy :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: r_r16 »

lukaszbialas pisze:
r_r16 pisze:Gra aktorska na znacznie wyższym poziomie i zdecydowanie bardziej przemyślany scenariusz na dużo wyższym poziomie. I przede wszystkim - te produkcje nie wmawiają ludziom, że przedstawione w nich wydarzenia wydarzyły się naprawdę oraz, że kamera towarzyszyła zwykłym ludziom podczas tych wydarzeń. A smutna prawda jest taka, że większa część społeczeństwa, która ogląda paradokumenty, tak właśnie myśli.
Mnie najbardziej śmieszą te przerywniki z wypowiedziami "na gorąco" np: na klatce schodowej, albo no poboczu ulicy :D
Co wprowadza u ludzi błędne przekonanie, że są to nagrania prawdziwych sytuacji, a nie "gra" aktorska. Już nie raz byłem świadkiem sytuacji, gdy ktoś był prawie że zszokowany, gdy dowiedział się, że takie programy są reżyserowane.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: matik »

matik pisze:Możesz mi wyjaśnić, co nowego wniosłaś swoją powyższą wypowiedzią?
Na to pytanie dostałem odpowiedź na PW - jako, że jest w liczbie mnogiej, sądzę, że powinniście poznać, co koleżanka chce nam powiedzieć:
Paulina00 pisze:Chcialam pokazac jakimi debilami jestescie
I informuję, że już dwukrotnie dzisiaj złamałaś regulamin. Nie muszę pisać chyba co się z tym wiąże.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: sybic »

A nie tak dawno temu pewien polityk, którego TVN Popiera powiedział : „jak ktoś jest ch* to trzeba mieć odwagę to powiedzieć”. Inny polityk tłumacząc podobny wybryk innego polityka skomentował, że „on nie powiedział tego by go obrazić. Jest to jego ocena, do której ma prawo”. Osoba publiczna utrzymywana z naszych podatków nazwała głowę państwa ch*. Trochę zamieszania się z tego zrobiło, po którym została konkluzja, że tak można pod warunkiem, iż zaznaczy że jest to wypowiedź prywatna.
Reasumując. Pora iść z duchem czasu i zmienić regulamin i jeśli ktoś ma ochotę kogoś nazwać debilem (nawet nie ch*) to dajmy mu to prawo (tym bardziej jeśli to uzasadni) wszak sam sobie będzie wystawiał świadectwo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: matik »

Jeśli chcesz poznać moje zdanie, to ja mógłbym się zgodzić na coś takiego najwyżej przez PW z możliwością ukarania w przypadku, gdy pokrzywdzony poczuje się urażony. Forum to nie śmietnik, gdzie każdy przy byle powodzie z wątpliwym uzasadnieniem mógłby innych przezywać od debili itp.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: wafel »

Warto zwrócić uwagę na różne poziomy scenariuszy.

Raz miałem okazję obejrzeć jeden odcinek serialu "Nieprawdopodobne, a jednak" w Polsacie.
Rzeczywiście program był bardzo nieprawdopodobny. Historia dotyczyła kucharki, która pracowała w przedszkolu. Pewnego dnia przyszedł do niej list z urzędu skarbowego, że musi zapłacić za próbowanie przyrządzanych dań, gdyż spożywa ona jedzenie, które jest później sprzedawane.
Kucharka wpadła na genialny pomysł - próbowane dania wypluwała do słoika, który później pokazała kontrolerowi z urzędu skarbowego.

Owszem TVN i Ukryta Prawda mieli swojego 'wampira', który później zamienił się w Justina Biebera ... ale to Polsat jest znany z mięsnego jeża, pijanego Dariusza i wielu memów z "Trudnych spraw" ...
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: Ksero »

Ciekawy jestem o ile spadnie oglądalność, przesuwając program z 18 na 15.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: matik »

Ja bym zadał inne pytanie. Czy coś co widzowie już znają jest wstanie wygrać z "Trudnymi sprawami" w przeciwieństwie do "Kocham.Enter" i "Między kuchnią a salonem" (które spadło z anteny w tym samym tygodniu, kiedy pojawiły się Trudne sprawy). Oglądalność spadnie. To pewne. O 15 jest mniej widzów niż o 18. Bardziej mnie zastanawiają w tej chwili również udziały - na jakim będą poziomie.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ukryta Prawda - Program do wymiany 2012

Post autor: Ksero »

W niektórych kwestiach TVN sam na siebie bata kręci usuwając programy. Ma tyle propozycji, że nie wie co, gdzie i jak ulokować w ramówkę. Gdyby oglądalność UP spadła po kilku dniach emisji (co tak jak napisałeś, jest pewne), dałbym szansę przywrócić program o 18, ale na inną antenę.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości