[TVN] Ukryta Prawda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Ukryta Prawda

Post autor: avatar »

r_r16 pisze:OMG! Trudne Sprawy w wydaniu TVN. To jest identyczne! Identycznie zagrane, identycznie zrealizowane. Tylko nazwa i grafika inna.
Nawet mają logo w czasie trwania programu, tak jak na polsacie!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Ukryta Prawda

Post autor: lukaszbialas »

Mam nadzieję że jesienią tego programu już nie będzie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Ukryta Prawda

Post autor: adik1148 »

lukaszbialas pisze:Mam nadzieję że jesienią tego programu już nie będzie.
Ja też ! Sędziowie byli przynajmniej bardziej realni ! :/
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:OMG! Trudne Sprawy w wydaniu TVN. To jest identyczne! Identycznie zagrane, identycznie zrealizowane. Tylko nazwa i grafika inna.
Tylko, że jest to w wersji dla bogatych :D. Widać także po wnętrzach i po tym, że akcja działa się w Warszawie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Isadora »

Trzeciak pisze:Cóż - Polsat skutecznie już odbiera nawet tą "wielkomiejską" widownię TVN-owi. Widać to, chociażby po serialu "Hotel 52", czy takich show, jak np. "Must Be The Music". Stąd - m. in. takie reakcje TVN-u.
Też tak uważam, Hotel 52 i MBTM to taki dobry, "tefałenowski" poziom, wszystko wskazuje na to, że dołączy jeszcze Tylko taniec. A Ukryta Prawda jest dla mnie nie do oglądania :D13
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: Ukryta Prawda

Post autor: xxxfaktor »

a mnie tam się podobało, uważam,że Ukryta Prawda ma pewien rodzaj klasy,stylu,zachodniego życia, czego nie mozna powiedzieć o Trudnych Sprawach...
TVN to telewizja nowoczesna,zatem nie zgadzam się z komentarzami na portalach,że ten program jest sztuczny... po prostu odzwierciedla poziom życia Polaków 21 wieku.. :-)
W dodatku grają ładniejsi ludzie,'aktorzy-amatorzy' co przyciąga oko niejednego widza :-)

Innymi słowy, Ukrytą Prawdę oceniam w skali 1-10, na 7

minusem tego programu może być ewidentne podobieństwo do Polsatowskiej wersji programu.. :-) :D:D
xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: Ukryta Prawda

Post autor: xxxfaktor »

a mnie tam się podobało, uważam,że Ukryta Prawda ma pewien rodzaj klasy,stylu,zachodniego życia, czego nie mozna powiedzieć o Trudnych Sprawach...
TVN to telewizja nowoczesna,zatem nie zgadzam się z komentarzami na portalach,że ten program jest sztuczny... po prostu odzwierciedla poziom życia Polaków 21 wieku.. :-)
W dodatku grają ładniejsi ludzie,'aktorzy-amatorzy' co przyciąga oko niejednego widza :-)

Innymi słowy, Ukrytą Prawdę oceniam w skali 1-10, na 7

minusem tego programu może być ewidentne podobieństwo do Polsatowskiej wersji programu.. :-) :D:D
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Ukryta Prawda

Post autor: rogi »

Ja na miejscu Polsatu pozwałbym TVN za plagiat.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ukryta Prawda

Post autor: r_r16 »

Trzeciak pisze:
r_r16 pisze:OMG! Trudne Sprawy w wydaniu TVN. To jest identyczne! Identycznie zagrane, identycznie zrealizowane. Tylko nazwa i grafika inna.
Tylko, że jest to w wersji dla bogatych :D. Widać także po wnętrzach i po tym, że akcja działa się w Warszawie.
Heh o tym samym pomyślałem. Nie wiem ile razy w tle gdzieś widoczny był Pałac Kultury :D.

Co do gry aktorskiej - możemy tu mówić o jakiejkolwiek? Bo poziom jest tragiczny. Miałem nadzieję, że będzie na poziomie Detektywów, czy W11. Jednak się przeliczyłem.
rogi pisze:Ja na miejscu Polsatu pozwałbym TVN za plagiat.
Programy są praktycznie identyczne - fakt. I w tym przypadku można mówić, że tym razem to TVN ściągnął coś od Polsatu, jednak w obu przypadkach programy są oparte na licencji, także o plagiacie można mówić jedynie w wypadku niemieckich pierwowzorów. Zresztą nie zdziwiłbym się jakby oba te programy były oparte na jednej i tej samej licencji.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Ukryta Prawda

Post autor: prze_kw »

To nie plagiat, tylko FORMAT. Niemiecka i austriacka telewizja jest pełna tego typu programów, tych formatów jest tyle, że można by nimi obdzielić co najmniej 6 polskich stacji i emitować kilka razy dziennie.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Trzeciak »

rogi pisze:Ja na miejscu Polsatu pozwałbym TVN za plagiat.
To w takim razie TVN powinien pozwać Polsat za plagiaty talent-show - choćby w przypadku "MBTM"? Bezsensowne zdanie. Z resztą @czerk wszystko już na ten temat napisał.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Trzeciak »

rogi pisze:Ja na miejscu Polsatu pozwałbym TVN za plagiat.
To w takim razie TVN powinien pozwać Polsat za plagiaty talent-show - choćby w przypadku "MBTM". Bezsensowne zdanie. Z resztą @czerk wszystko już na ten temat napisał.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ukryta Prawda

Post autor: felek »

Ukryta prawda z bardzo dobrym startem.
http://mediafm.net/telewizja/35182,Ukry ... w-TVN.html
Szkoda, że nie podali udziałów w 16-49...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Ukryta Prawda

Post autor: lukaszbialas »

Jak się okazuje TVN wszystko robi lepiej od Polsatu nawet taki serial dla... no właśnie dla kogo ja wolałem sądy. Swoją drogą to smutne że prawie 4miliony widzów ogląda takie coś.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Trzeciak »

Tylko, nie zapominajmy, że w tym czasie Polsat emituje jeszcze powtórki "Dlaczego Ja?".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości