[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Technika mnie pokonała :ech: , zupełnie niezamierzenie obcięło mi Karolaka, więc jeszcze jedna odsłona, mam nadzieję, że udana :?

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: Kuba »

telepolis.pl pisze:Od 30. kwietnia Orange wprowadza nową usługę mobilnego Internetu - Orange Free 39 i pół.

Abonament miesięczny za usługę wynosi 39,50 zł przez cały okres trwania umowy. Miesięczny limit transferu danych to 0,5 GB.

Usługa dostępna będzie w ofercie Orange Free, Orange Free z laptopem oraz jako usługa dodatkowa dla Abonentów ofert na abonament.
Mogą tak zrobić? :D Wykorzystują nazwę serialu, a wygląda na to, że ta oferta nie ma nic z nim wspólnego.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: 39 i pół

Post autor: fajny »

A dlaczego nie mogą? Oczywiście że mogą oferta będzie kosztować 39 złoty, 50 groszy. Do prawdy nie rozumiem co w tym dziwnego a żadnego związku z serialem TVN-u nie widzę i dziwię się że Ty próbujesz się go doszukać : D.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: Kuba »

To, że oferta nazywa się '39 i pół', co jednoznacznie kojarzy się z nazwą serialu :] Whatever, taka po prostu ciekawostka :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: 39 i pół

Post autor: qmate »

Mają z serialem coś wspólnego. Wczoraj podczas emisji na dole ekranu pojawiła się wiadomość, że serial można obejrzeć na komórce w sieci Orange. Chociaż nie wiem czy mi się nie pomieszało z Teraz albo Nigdy... Ale raczej nie, to było raczej na 39,5
//////////
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: Kuba »

To jest całkiem inna sprawa - już od czasów 'Magdy M.' premierowe odcinki były udostępniane na telefonach w sieci Orange.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: 39 i pół

Post autor: Adrian ;P »

Ta oferta ma dużo wspólnego z serialem :D Przed chwilą widziałem reklamę tejże oferty i reklamuje ją Tomek Karolak :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

z tego co wiem, Orange to partner serialu zresztą nawet kiedyś jak byl odcinek o urodzoniach (40) Tomek dostał od chyba Kaski z serialu laptopa z promocji orange, co było bardzo wyraznie widac... tak mysle a jak jest naprawde - niewiem... mysle ze jest to poprostu zaplacona reklama Orange... czysty chwyt marketnigowy - taka nazwa oferty aby kojarzyla sie z serialem i jego fanami, ktorzy wielu z nich potrafi kupic wszystko co zwiazane z danym ich obiektem zainteresowan... pozdr ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: 39 i pół

Post autor: marek110 »

Zakończenie serialu świetne. Czekam na 3 serię. Szkoda że dopiero za rok
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Na szczęście nie za rok tylko już na jesieni :brawa: , mam nadzieję, że dzieciarnia za szybko się nie pojawi :lol2: , dzisiejszy odcinek lekko wzruszający ;( , lubię ten serial
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: 39 i pół

Post autor: marek110 »

Na jesieni? To super :)

Ja też liczę że dzieci nie pojawią się w 1 odcinku...
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: 39 i pół

Post autor: Merlin_89 »

Właśnie wyszedł rewelacyjny zwiastun nowego sezonu 39 i pół. Widać, że się starają żeby zareklamować nowy sezon produkcji.
Można go obejrzeć pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=Fm9X1aCAQGo
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Zajawka jest interesująca i podoba mi się, może dlatego, że lubię ten serial :D , nie myślę o tym czy 3 część będzie lepsza czy gorsza :P , prostu jestem ciekawa dalszego ciągu historii rodziny Jankowskich, Tomaszka i ich przyjaciół , serial ma kapitalną obsadę i już się cieszę na wtorkowe wieczory :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Już jutro nowe odcinki ostatniej serii ;( , co prawda, nie ma na mieście banerów reklamowych, bo hitami mają być Naznaczony, Mam Talent i TzG, ale o spotkaniu na żywo z fanami :D informacja widoczna w jednym z najbardziej strategicznych punktów w mieście :brawa:

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

Bardzo mnie zaintrygowały spoty reklamujące ostatnią serię serialu. Czytałem gdzieś w necie że może i pojawiłaby się iV seria ale główna twarz serialu była bardzo wkurzona na scenariusz tej serii, jednakże reżyser nie dał za wygraną i zrealizował go po swojemu. Fakt faktem że Karolak stał się strasznym gwiazdorem jakim do konca nie jest. Tak to robią pięniądze z człowiekiem gdy jest ich zbyrt dużo. a szkoda, bo fajny gosć :)
Co do ost. odc II serii - bardzo wzruszający i naprawdę najlepszy sposrod całej serii. Powiem szczerze ze II mi się nie podobała. I miała w sobie to coś, czego zabrakło w kolejnej. A szkoda ;/
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości