[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Bardzo udany 1 odcinek 3 serii :brawa: , jeśli będzie tak dalej, to serial pozostawi po sobie miłe wspomnienia :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: 39 i pół

Post autor: Pemol »

Był to pierwszy odcinek, który oglądałem. Nie przepadam za Karolakiem, dlatego jakoś nie włączałem tego serialu. Skusiłem i powiem, że mi się bardzo podobał, świetny humor słowny. Na pewno będę oglądać dalej.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

No własnie. Świetny odcinek. Według mnie wiosenny sezon był najsłabszy spośród wszystkich trzech. No chyba że ten go "przebije", na co się na razie nie zapowiada. Ogólnie super odcienek i podobnie jak przedmówca - będę oglądał dalej. :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: 39 i pół

Post autor: słodki »

Karolak rozpuścił jakieś ploty, że 3 seria do bani, a tu taka niespodzianka :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Spotkanie w MPiKu z bohaterami serialu i książki bardzo udane :brawa: , było sporo fanów i fanek, Dorota Wellman sprawnie prowadziła program i dobrze radziła sobie z mało aktywną (w kwestii pytań), ale wyraźnie zadowoloną publiką, kolejka po autografy na książce była niemała, było miło :D

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

No dok.ładnie. Myslałem ze będzie to lipa z tą 3 serią a tu taka niespodzianka. Powiem nawet ze ta seria porównywalna jest z I, a to raczej dobrze. II mi nie przypadła do gustu z wyjątkiem ostatniego odcinka.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: 39 i pół

Post autor: Pemol »

Rzeczywiście, wczorajszy odcinek również bardzo dobry i zabawny.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

Genialny odcinek. Naprawdę II sezon porównywalny z I. Brawa :brawa:
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: 39 i pół

Post autor: mfdtv4 »

kamilkomentuje: to jest III sezon a nie II. Zresztą jak można porównywać sezony? Bo co? Podobają ci się bardziej czy mniej? Serial wg mnie trzyma poziom od samego początku, jednak ja osobiście nie jestem fanem tej produkcji. Przejadły mi się "luzackie" kwestie serialu, postacie są aż nadto przerysowane. Brakuje tam tylko jeszcze powrotu zza światów... :twisted:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

A ja nie zauważyłam, żeby postacie były nadmiernie przerysowane, w końcu to komedia :lol: , zresztą mam swoje ulubione wątki, Tomaszek :lol2: , Stanisław, Patryk&Marta, a studniówkowy polonez z ostatniego odcinka, mistrzostwo świata :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:kamilkomentuje: to jest III sezon a nie II.
Dzięki za poprawkę. :)
mfdtv4 pisze:Zresztą jak można porównywać sezony? Bo co? Podobają ci się bardziej czy mniej?
Dokłądnie. Porównuję je z tego powodu. I co z tego że podoba mi się sezon III bardziej od II? Czy coś jest sprzecznego z tym że mogę porównać jeden sezon z drugim? Co w tym dziwnego? Nierozumeim Cię :neutral:
mfdtv4 pisze:Przejadły mi się "luzackie" kwestie serialu,
Myslę jednak, że własnie na tym polega urok tego serialu. Innowacyjność, to to czego zarzucić serialowi nie można. I traktuję serial 39 i pół jako produkcję przełomową jak na nasz kraj. Takie jest moje zdanie na ten temat.
mfdtv4 pisze:postacie są aż nadto przerysowane. Brakuje tam tylko jeszcze powrotu zza światów... :twisted:
No prosze Cie. Litości. Co jeszcze powiesz?
A z tym powrotem zza światów to przesadziłes :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: 39 i pół

Post autor: mfdtv4 »

Innowacyjne? Tak, oczywiście masz racje wszystko co TVN wrzuci do ramówki jest najlepsze i innowacyjne. Serial nie jest innowacyjny. Jest po prostu serialem komediowym, a mieliśmy wiele podobnych produkcji do tych z 39 i pół. Jak dla mnie 39 i pół i Teraz Albo Nigdy to największe nie wypały serialowe TVNu, które chce za wszelką cenę wypromować. I naprawdę nie dobrze się już robi, kiedy widzi się pełno bilobordów 39 i pół i TAN, mówi się o tym w DDTVN, wydaje się książki na podstawie tych produkcji, oferty promocyjne sieci telefonii komórkowych (39 i pół w Orange). To wielka machina, która sama się nakręca. Widzowie powoli od tego uciekają. No, bo ile można... :grozi: Mam nadzieję, że nowe seriale TVN, które zobaczymy na wiosnę bądź jesień 2010 nie będą miały własnych książek, powieści, płyt CD z motywami serialu, koszulek, kubków, fan klubów, zlotów, promocji w Orange, Mega Super Wypad Raportów na Plejadzie... :nie: :nie: :nie:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Niewypałem serialowym to jest "Dom nad rozlewiskiem", to jest dopiero "kaszana" :ech: , "39 i pół" nie każdemu musi się podobać, serial jest inny niż większość, ma naprawdę dobrą obsadę i jest dobrze grany, ma fajne wątki, szczególnie ten Darek-Patryk :brawa: , w tym sezonie nie ma już bilbordów tego serialu, zresztą mnie bardziej przeszkadzają bilbordy dóbr konsumpcyjnych niż reklamujące produkcje różnych stacji, odnoszę wrażenie, że się czepiasz :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: 39 i pół

Post autor: mfdtv4 »

No może i Dom nad rozlewiskiem jest nie wypałem faktycznie :) ale 39 i pół w cale nie jest lepsze... :neutral: A tak a pro po 39 i pół to nie wiem czy ci symaptycy serialu zauważyli, że serial ma 3 serie po 13 odcinków co daje 39 i podobno ma być jeszcze jeden 20 minutowy odcinek, czyli "pół" :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

Niewypałem to jest są np. Skorumpowani. Bez sensu jest się kłocić o to który serial jest jaki, bo i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu. Kwestia gusów, i tyle.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości