24 Godziny | 24 godziny po południu

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: skorupa2006 »

Szczerze: b e z n a d z i e j a. ;(
Dwóch prowadzących to za mało. Będą się nudzić, tak jak w Faktach prowadzenie cały tydzień przez jednego prowadzącego nie jest dobrym pomysłem.
Nie wiem jak można było wywalić Anitę i Piotra Marciniaka a wstawić Annę Jędrzejowską na piątek-sobotę-niedzielę. :evil:
Dyżury powinny być nieregularne aby się nie nudziły.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: piotrek888 »

W sezonie wakacyjnym za to będzie pełno prowadzących. Bo główne "gwiazdy" Magazynu będą na pewnie długich wakacjach
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zdaje się, że Jędrzejowska była już w tym roku na długich wakacjach.

Jeśli chodzi o nową oprawę, to jakoś szczególnie nie zachwyca. Sporo elementów zerżniętych z Polsat News, m.in. większe zastosowanie telewizorów plazmowych i telebimu, podobne kadrowanie i oświetlenie oraz prosta czołówka i dźwięk.
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Wczoraj program wyglądał całkiem inaczej niż zazwyczaj. Było strasznie dużo nowych, super lotów kamerowych. Najpierw po czołówce przez studio przeszła Anna Jędrzejowska aż pod ekran tylno projekcyjny. Przedstawiła pod nim wydarzenia dnia. Kamery latały i robiły zbliżenia na ekran. Wyglądało to genialnie. Potem rozmawiała z Brygidą Grysiak na stojąco przez ekranem. Potem przeszła do stołu gdzie rozmawiała z gośćmi. w innej części programu rozmawiała z kimś tam przy ekranie dotykowym - na nim było logo programu (takie zbliżone, większe) i stoliczek malutki, szklany. Od kilku dni na ekranie z tyłu jest większe logo, zbliżone. Program naprawdę mi się podobał. Mam nadzieję, że taka dynamika będzie gościć w każdym weekendowym wydaniu "24 godzin".
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: ~ »

Nowy sposób prowadzenia programu (dlaczego już nie Magazynu?) pojawił się w poniedziałek.
Zmiany jak najbardziej na plus. Brakuje mi tylko tego włączenia świateł na początku. :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: bartek09 »

Dokładnie, wygląda to naprawdę fajnie. Zaczynają wykorzystywać kolejne możliwości studia. I fajnie że używają steadicam.
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: LethalOne »

Ogladajmy Magazyn 24 Godziny bo niedlugo juz przejdzie do histroii

Jak dla mnie ta decyzja to kompromitacja - magazyn byl od zawsze, swietna nowa oprawa, Rymanowski bardzo dobrze prowadzil. Ja sie pytam - dlaczego? Ludzie... idioci z TVN24
Obrazek
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: lukasz2331 »

Mam pytanie, czy ma ktoś może nagraną całą rozmowę o krzyżu na sali obrad Rady Miasta w Świnoujściu z 6 stycznia?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: kamilkomentuje »

ale przypadkiem znikniecie programu 24... niemiało nastąpić już 3-go stycznia?? (wraz z początkiem faktów po południu)? bo nadal polska iświat trwają tylko 35 minut a tuż po nich miał byc nadawany prog. publicystyczny: rozmowa rymanowskiego...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: kamilkomentuje »

to jeśli można wiedzieć, kiedy zadebiutują ww zmiany? (znikniecie 24, oraz przedłuzenie PiŚ?)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: D00 »

18 stycznia.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: ziom »

Brakuje mi Magazynu 24 Godziny zarówno wieczornego jak i popołudniowego.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: maxxx »

Z perspektywy czasu jestem tego samego zdania. Przynajmniej wieczorny powinien zostać.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
kontaktowy24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 16:28

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: kontaktowy24 »

M24 zdecydowanie powinien wrócić. Szkoda takiego fajnego programu, który poniekąd był wizytówką stacji :aniol:
Z chęcią skróciłbym Fakty popołudniowe do godziny i podzielił na dwie części. Pierwsza - najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Druga: bardziej dynamiczna, z lotami kamerowymi, poświęcona pogodzie, sportowi i biznesowi - ale tak porządnie. Nadmiar czasu w tym programie sprawia, że często wiadomości są po prostu powtarzane
No i później czas na magazyn - czas komentarzy. Tym samym można by się pozbyć programu A. Morozowskiego, który, nie ukrywajmy, do udanych nie należy...
Ciekawostki, które często pojawiają się pod koniec FpP znalazłyby się w Teleserwisie, który jest tego rodzaju programem.
To jest tylko moje zdanie, możecie się z nim zgodzić, bądź nie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości