TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Maciek_POZ pisze: środa 11 mar 2020, 12:56 TVN24 wprowadził chyba jakieś obostrzenia związane z COVID-19:
1) Monika Olejnik, Konrad Piasecki i Andrzej Morozowski mają prowadzić audycje polityczne w cyklu trzydniowym na zmianę.
2) dziś nie było "Faktów w południe", poranek prowadziła sama Marta Kuligowska i "Dzień na żywo" od 13:00 ma prowadzić Małgosia, czyli robi przedłużony dyżur, była przecież w poranku.
3) T. Wasilewski prowadził dziś prognozę zarówno w TVN24, jak i w TVN24 BiS
1. Monika prowadziła dzisiaj "Jeden na jeden" o 7:30 i nie było Rozmowy Piaseckiego z tego powodu.
2. Ania Seremak prowadziła dzisiaj DNŻ od 10 do 13 a o 13 stawiałem w DNŻ na Martę Klos lub Igora, nie wiem czy ktoś z nich miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. A wracając do Małgosi, to Ona nie pierwszy raz ma dłuższy dyżur, zapadło mi w pamięć kilka z nich, np. 18 stycznia 2019 roku była w WiW a potem w "Faktach w południe". I jeszcze jedno, na końcu wczorajszych "Faktów po południu" Radosław Mróz zapowiedział się również na dzisiaj, a o 12:25 przy komputerze jeśli dobrze widziałem, siedziała Joanna Kryńska albo Justyna Kosela.
3. Przypuszczam, że pogodę w BIS mogła dzisiaj prowadzić Dorota lub Agnieszka, ale to tylko moje przypuszczenia ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Teraz ciekawostka - ja już zwróciłem uwagę wczoraj wieczorem na to, że nie podawali kto poprowadzi poranek i była tylko informacja o tym, że o 7:30 będzie Bartosz Arłukowicz BEZ NAZWY programu, co już wskazywało, że Konrada nie będzie. Choć poranna wizyta Moniki mnie zaskoczyła. #KomisarzPrzygodaPaczy
Co do szerokich dyżurów Małgosi czy Radosława się zgadzam, bo były takie przypadki że po porankach pojawiali się w ciągu dnia, ale pod względem dat nie sprawdzałem bo mi się po prostu nie chciało :P. Jeżeli widziałeś Asię lub Justynę, to prawdopodobnie któraś z nich miała być w F12, które spadło z ramówki, bo z tego co widziałem Ania Jot będzie w "15 na żywo".
W przypadku BIS to nigdy nie wiadomo, czasem nie ma prezentera i lecą tylko listy z miastami, w dodatku godziny prognoz nie są stałe, co znacząco utrudnia działalność :D1
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Maciek_POZ pisze: środa 11 mar 2020, 13:36 Teraz ciekawostka - ja już zwróciłem uwagę wczoraj wieczorem na to, że nie podawali kto poprowadzi poranek i była tylko informacja o tym, że o 7:30 będzie Bartosz Arłukowicz BEZ NAZWY programu, co już wskazywało, że Konrada nie będzie. Choć poranna wizyta Moniki mnie zaskoczyła.
Podczas programu "Polska i świat" było napisane pod godziną 7:30 "Jeden na jeden". Ale też mnie zaskoczyła obecność Moniki rano, która teraz prowadzi również "Tak jest", byłbym mniej zdziwiony gdybym zobaczył np. Grzegorza Kajdanowicza, który przez wiele lat był reporterem politycznym "Faktów" i w wakacje jest głównym gospodarzem "Ławy polityków".
Maciek_POZ pisze: środa 11 mar 2020, 13:36 Jeżeli widziałeś Asię lub Justynę, to prawdopodobnie któraś z nich miała być w F12, które spadło z ramówki, bo z tego co widziałem Ania Jot będzie w "15 na żywo".
Nie wiadomo jak jutro będzie, Ania pod koniec dzisiejszej 15 na żywo nie powiedziała słów "do jutra", co prawdopodobnie oznacza, że jutro Jej nie zobaczymy. Więcej będzie wiadomo jutro podczas DNŻ.
Maciek_POZ pisze: środa 11 mar 2020, 13:36 W przypadku BIS to nigdy nie wiadomo, czasem nie ma prezentera i lecą tylko listy z miastami, w dodatku godziny prognoz nie są stałe, co znacząco utrudnia działalność :D1
Co do prognoz pogody w BIS, to parę razy się zdarzyło, że prezenterzy pogody z WiW byli "wypożyczani" do BIS, przykładem jest Agnieszka z dnia 27 lutego, gdy na antenie BIS transmitowane było posiedzenie Senatu w sprawie koronawirusa a w przerwie tego posiedzenia były dwie albo trzy prognozy bez prezentera.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Team A:
Marta Kuligowska
Małgorzata Kukuła
Anna Jędrzejowska
Anna Seremak
Joanna Kryńska
Katarzyna Zdanowicz
Monika Olejnik
Grzegorz Kajdanowicz
Juliusz Kaszyński
Krzysztof Skórzyński
Jakub Porada
Maciej Dolega
Tomasz Wasilewski
Marcin Masewicz
Michał Sznajder
Tomasz Sianecki
Piotr Karpiński
Diana Rudnik

Team B:
Rafał Wojda
Łukasz Jedliński
Joanna Dunikowska-Paź
Anna Dec
Justyna Sieklucka-Loska
Grzegorz Markowski
Igor Sokołowski
Konrad Piasecki
Piotr Marciniak
Mateusz Walczak
Piotr Jacoń
Patrycja Stockinger
Agnieszka Cegielska
Piotr Salak
Wojciech Zawioła

Team C:
Robert Kantereit
Radosław Mróz
Andrzej Morozowski
Małgorzata Prokopiuk-Kępka
Wojciech Zimiński
Michał Kempa
Maja Popielarska
Tomasz Zubilewicz
Dorota Gardias
Marcin Majewski
Sergiusz Ryczel
Anita Werner
Marta Klos
Justyna Kosela
Krzysztof Górlicki
Jan Niedziałek
Agata Wolna
Justyna Pochanke
Olga Olesek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Na liście nie ma m.in. Marty Klos, Justyny Koseli, Diany Rudnik, Agaty Wolnej, Doroty Gardias, Mai Popielarskiej, Omeny Mensah, Kamili Rachwalskiej, Anity Werner więc jeszcze jest kim zasilać brygady :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Team C => Justyna Kosela, Marta Klos, Jan Niedziałek, Maja Popielarska, Tomasz Zubilewicz, Anita Werner, Marcin Majewski
Wzmacniają się :lol2:
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Zubilewicz? Był też w teamie B w pogodzie dla DDTVN. Coś widać się sypie ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Grupowy podział znów nam się trochę zachwiał dziś, bo Konrad Piasecki z teamu B poprowadził dziś swój program, a za chwilkę (piszę to o 19:57) będzie "Kropka nad i" z Moniką Olejnik, która wraz teamem A nominalnie zacznie pracę jutro...

Aha i w ramach uzupełnienia - Team B jest wspierany przez Artura Andrusa i Małgorzatę Łaszcz

Mamy też sporą grupę "wolnych elektronów" takich jak Jacek Stawiski, Piotr Kraśko, Agata Wolna, Monika Tomasik, Kamila Rachwalska, którzy łączą się zdalnie ze studiem
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: JacanTVN24 »

Konrad Piasecki oraz Monika Olejnik nadają z jakiegoś małego pokoiku z greenem. Kojarzy ktoś z Was co to za miejsce?
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

JacanTVN24 pisze: sobota 28 mar 2020, 20:31 Konrad Piasecki oraz Monika Olejnik nadają z jakiegoś małego pokoiku z greenem. Kojarzy ktoś z Was co to za miejsce?
Wymienieni prowadzący prowadzili swoje programy prawdopodobnie ze swoich domów. Zresztą od wczoraj tak są nadawane wszystkie wydania "Jeden na jeden", "Tak jest" oraz "Kropka nad i".
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: JacanTVN24 »

Jak się okazało nie do końca tak to wygląda... ;)
Polecam wszystkim kulisy:
https://www.motortrend.com/news/news-st ... onversion/
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Do mobilnego studia zapraszali gości zanim dziennikarze zaczęli pracować z domów. Również właśnie widoczni na zdjęciu Olenik i Piasecki nadawali z tego studia w jedną z sobót kiedy były specjalne wydania Kropki nad i, Rozmowy Piaseckiego i Tak jest (Morozowski miał dyżur tego dnia w studiu).
To, że teraz większość dziennikarzy nadaje z domów to też fakt, bo wrzucają do swoich social-mediów zdjęcia z domu i całą infrastrukturą instalowaną w pokojach.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Po przetasowaniach kto z domu a kto że studia, poniżej przedstawiam listę tylko prezenterów newsowych z podziałem na grupy:

Team A:
Marta Kuligowska
Małgorzata Kukuła
Anna Seremak
Grzegorz Kajdanowicz
Diana Rudnik

Team B:
Joanna Dunikowska-Paź
Justyna Sieklucka-Loska
Igor Sokołowski
Piotr Marciniak
Piotr Jacoń

Team C:
Radosław Mróz
Anita Werner
Marta Klos
Justyna Kosela
Krzysztof Górlicki
Agata Wolna
Justyna Pochanke
Olga Olesek

Nie licząc dziennikarzy z redakcji Faktów, team A liczy 3 prezenterów pracujących w studiu, team B 4 prezenterów a team C aż 6 prezenterów. Spodziewam się, że ktoś z teamu C przejdzie do teamu A (obstawiam Mroza, Klos lub Górlickiego bo ostatnio się nie pojawili więc może przechodzą mini kwarantannę przed przemieszaniem zespołów 😉)
Pikus21
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 03 sie 2017, 01:24

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Pikus21 »

Wiadomo już kiedy prognozy trafią z powrotem do studia? Anna Jędrzejowska wróciła dziś do studia to może jakoś w najbliższym czasie..
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Pikus21 pisze: poniedziałek 01 cze 2020, 17:28 Wiadomo już kiedy prognozy trafią z powrotem do studia? Anna Jędrzejowska wróciła dziś do studia to może jakoś w najbliższym czasie..
Pewnie nawet sami prezenterzy pogody nie wiedzą, kiedy prognozy powrócą do studia. Konrad Piasecki, Andrzej Morozowski i Monika Olejnik też nie zawsze prowadzą programy ze studia, podobnie zresztą dzisiejszy Express w TTV prowadziła Patrycja Stockinger z domu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości