TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: pkp »

Wiadomo w ogóle, czy powrócą na antenę programy, które były nadawane przed epidemią: "Fakty w południe", "Teleserwis", "Pamięć absolutna" itd?
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Straszne co TVN wyrabia :( nie spodziewałem się. https://www.youtube.com/post/UgwEfDgfT7L4hmTQGAh4AaABCQ
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

A co tu jest strasznego :?: To że zrobiono klamrę, aby zsumować wynik opozycji demokratycznej :?: Kto umie czytać, ten widzi, że Konfederacja ma 10%, ale czy możemy powiedzieć o tej partii, że broniłaby demokracji w chwili próby :?: Jeden z jej głównych frontmanów Janusz Korwin-Mikke słynie z tego, że bardzo niepochlebnie wyraża się o tej formie ustrojowej. OK, mają całkiem chwytliwe, momentami libertariańskie hasła o wolności gospodarczej, nośne zwłaszcza teraz, gdy naród jest wymęczony rocznymi obostrzeniami w związku z pandemią - stąd pewnie i to sondażowe 10%...
Nie można jednak mówić, że TVN jest mega wrogo nastawiony do Konfederacji, choćby w porównaniu do telewizji rządowej - tam ich przedstawiciele nie są w ogóle zapraszani, o czym sami mówią posłowie tacy jak p. Dziambor czy p. Kulesza, którzy w "Kawie na ławę" jak najbardziej bywają.

Poza tym to wpis samej Konfederacji, a to ugrupowanie ma wieczną tendencje do przedstawiania się jako antysystemowcy, choć już od kilku lat są w parlamencie i też częścią systemu politycznego się stali!
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

Wojciech 29 xxx pisze: środa 17 lut 2021, 16:32 Straszne co TVN wyrabia :( nie spodziewałem się. https://www.youtube.com/post/UgwEfDgfT7L4hmTQGAh4AaABCQ
KO ostatnio zaproponowała Koalicję 276, w składzie KO, PL 2050, Lewica i PSL. Stąd w analizach rozpatruje się m.in. sumy poparcia poszczególnych partii, porównuje się z wynikiem ewentualnej wspólnej listy (były takie pytania w niedawnym sondażu dla OKO.press) i jak się to przełoży na mandaty. Konfederacja robi problem z niczego, z resztą nie pierwszy raz.

Naukowcy opisali to dawno temu https://pl.wikipedia.org/wiki/Zjawisko_ ... edi%C3%B3w
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Jak to jest że na forum TVN 24 są dawane screnny nom stop na bieżąco prezenterów w studio i prezenterki ? a z prowadzących w studio pani Diana jest celowo definitywnie pomijana . Teraz prowadzi ostatnio tyle razy a scrennów nie ma. A inni są cały czas. Wiem wiem każdy ma swoją ulubioną osobę i daje screeny dobre . Dorota Gardias, Joanna Kryńska, Anna Seremak, Małgorzata Kukuła, Justyna Kosela, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Olga Olesek, Marta Kuligowska, Agata Wolna,Anna Jedrzejowska, Katarzyna Zdanowicz też sa screnny zawsze jak prowadzi Fakty po Południu czy w Południe. Wiem ! a bo wiesz.... one pokazują nogi mają sukienki a teraz to sie tylko liczy widać nogi taka teraz jest najlepsza prezenterka. I czym młodsza tym lepsza a przecież pani Diana juz 73 rocznik nóg nie widać co nie ! Nie musicie odpisywać na mój komentarz ! bo nie chce mi sie czytać tego fałszu jaka bedzie reakcja. Żebym umiał robić screeny to były by nom stop ,ale nie mam zielonego pojęcia jak to sie robi. Wnet będziecie pewnie świętowac 200 setną stronę forum pani Małgosi Kukuły i Doroty Gardias :P tak...... są screnny nom stop jest dużo stron inni niech będą w tyle. :P Od dzisiaj nie wchodzę na żadna prezenterke tvn 24 oprócz pani Diany nie bedę wam nabijał wyswietleń. Centralnie bede wchodzil na strone pani Diany i wychodził. Aha zapomniałem Nie chodzi mi że pan Maciek POZ ma dawać screeny bo nie zawsze ma czas , ale np Melona, Meteor widzę pilnuje ostro żeby dać zawsze screeny innych prezenterek :roll:
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

Wojciech 29 xxx pisze: poniedziałek 05 kwie 2021, 18:39 Żebym umiał robić screeny to były by nom stop ,ale nie mam zielonego pojęcia jak to sie robi.
I zamiast zapytać jak się je robi, to wyskakujesz z pretensjami że nie ma.

Zainstaluj https://www.codecguide.com/download_kl.htm . Najlepiej wersję Mega.
Otwórz nagranie z TVN24 w MPC-HC (Media Player Classic - zainstaluje się razem z K-Lite Codec Pack), ustaw się w punkcie, w którym chcesz zrobić screena i kliknij Plik->Zapisz obraz... albo szybciej Alt+I. I to wszystko, screen jest gotowy.
Pliki wyślij na https://postimages.org/ , można zaznaczyć wiele plików na raz. Na stronie, która się pojawi zwróć uwagę, żeby przy Codes for all images było zaznaczone Thumbnail for forums i w menu obok zmień na 1 Row. Tekst z pola poniżej możesz wkleić do posta na forum.

Jak masz pytania pisz na PW albo tutaj, bo mi tam wcale na pomijaniu D.Rudnik nie zależy (to "celowo definitywnie pomijana" zakrawa na teorię spiskową :roll: ). Btw. jak prowadziła Fakty, to wrzucałem dość regularnie.

@Maciek_POZ zamiast tego robi zdjęcia ekranu aparatem fotograficznym. Można i tak, zwłaszcza jak urządzenie nagrywające stosuje DRM i nagrania są zaszyfrowane.

I odpuść sobie roszczenia, bo nikt tu nie ma żadnych zobowiązań i nie musi się z niczego tłumaczyć.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

02.05.2021 | Czas Decyzji. Bitwa o Rzeszów - debata przed wyborami prezydenta miasta

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

TVN24 na tle konkurencji wypada już co raz słabiej. Dobra jest publicystyka, która z kolei kuleje u pozostałych nadawców i reportaże z cyklu Czarno na białym czy Superwizjer. Warstwa informacyjna to powoli dno - w porównaniu do konkurencji serwisy mało urozmaicone, skupiające się przez cały dzień na tych samych tematach. Polsat News a nawet TVP Info biją pod tym względem TVN24 na głowę.

Osobowości tylko z programów informacyjnych to też przepaść - w Polsat News w swoim odpowiedniku DNŻ od czerwca prowadzony przez Małgorzatę Świtałę i Igora Sokołowskiego. Dwie najlepsze osoby od newsów jakie mogą być w jednym miejscu. Po prostu sztos! Na przeciwległym biegunie mało konkretny Dzień na żywo...
Poranki też dużo subtelniejsze w PN - tam przynajmniej nie straszy facet z kiepskim żartem i ego tak dużym, że nie mieści się w studiu. To chyba kryzys wieku średniego u jednego z panów, którzy prowadzą WiW (w obecnie panującym teamie). I to nie tylko moje zdanie, tego typu opinie przeważają w Internecie. No i przede wszystkim u konkurencji na pierwszy plan nie wychodzi myślenie prowadzącego jakby był na wybiegu na jakimś pokazie mody (a jeśli już to tylko w pojedynczych przypadkach). No i w odbiorze też bije ciepło, gdzie u niektórych osób z TVN24 bije chłód i mimika jakby pracowało się za karę.

Żal tego dobrego TVN24 które było kiedyś, ludzie tam pracujący odnoszę wrażenie żeś już tym zmęczeni i nie zależy im nawet na podnoszeniu jakości ale utrzymaniu tego co było. Jest kilka jednostek które w tym wszystkim są jak najbardziej ok ale to za mało 😒
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

No matik ostro poszedłeś, ale wejdę w dyskusję, bo takich tu brakuje od lat. Prawda że zespoły z "Czarno na białym" czy "Superwizjera" przysłowiowo robią robotę, bo miały wpływ na rzeczywistość społeczno-kulturową w kraju. Informacje się powtarzają, to fakt - widać to choćby w "Dniu na żywo", gdzie w zasadzie jeden prezenter powtarza to, co mówił drugi w poprzednim wejściu - nie ukrywam, że mi to czasem sprzyja, bo mogę dla Forumowiczów zrobić screeny. Powiem szczerze, bo ja zawsze jestem szczery - dobrze by było, gdyby było więcej materiałów od lokalnych reporterów. Po pierwsze to daje jakąś motywacje dla nich, po drugie odsuwa ten pewien warszawocentryzm - wkurza to wiele osób, że potrafi pojawić się żółty pasek z powodu jakiegoś tam głupiego zatoru drogowego na Wisłostradzie. Poznań, Gdańsk czy Wrocław na takie "zaszczyty" pozwolić sobie nie mogą, bo korki też tam są, no chyba że ktoś umrze przy okazji.
Matik, podejrzewam, że pewnemu dziennikarzowi swoimi wpisami zrobiłem krecią robotę, ale tak - lubię tego faceta, bo jest jakiś. Tak jak "jakimś" był Jarosław Kuźniar - jedni go kochali, inni nienawidzili, a wszyscy oglądlali. Czy musimy iść w kategorie "lelum polelum"? Igor też jest gościem z jajami i szkoda, że odszedł. Symetryzm nigdy się nie wybroni. Niezależni dziennikarze z Węgier mogliby coś na ten temat powiedzieć. Jeśli nie masz świadomości, to ja Ci uświadomię - ta władza chce Budapesztu i o tym otwarcie mówili przed laty. Mdłe media też się nie wybronią - z czasem oberredaktorem wszystkich, nie tylko Polska Presse będzie pani Kania. Chcesz tego?
Co do ciepła zwłaszcza w kontekście Pań, to zawsze będą subiektywne opinie - trochę prezenterek TVN poznałem osobiście, także poza anteną i złego słowa nie powiem. Ostatnio trzymam kciuki za Joanną Dunikowską, akurat Jej nie poznałem (i raczej nie będzie mi to dane) - miła, skromna, robi swoje. Tak trzymać!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 maja 2021, 18:05 przez Maciek_POZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Niektóre osoby starają się trzymać wysoki poziom, a najlepsze moim zdaniem pod tym względem są choćby Joanna Kryńska (która po odejściu Marty Kuligowskiej do PiŚ pozostała jedyną kobietą wśród prowadzących WiW), Anna Seremak, Małgorzata Kukuła, Dagmara Kaczmarek-Szałkow czy Olga Olesek, która ostatni raz w poranku w roli prowadzącej pojawiła się ponad rok temu, jeszcze przed czasem pandemii. Dobrymi, etatowymi prowadzącymi WiW są Łukasz Jedliński, Rafał Wojda czy wspomniana już przeze mnie Krynia, Robert Kantereit też jest ok. Całkiem przyzwoicie radzi sobie również Mateusz Walczak, który jako prezenter TVN24 debiutował w lipcu 2020 roku i ciekawe czy on i Michał Sznajder (wcześniej obaj pracowali w TVN24 BIS) nadal pozostaną w gronie prezenterów TVN24 gdy z urlopów macierzyńskich wrócą Marta Klos i Justyna Sieklucka. Ale myślę że nie czas na takie gdybanie, podobnie jak ciężko teraz przewidzieć, co będzie się działo po zakończeniu podziału na dwa teamy, ale bardzo możliwe, że Joasia zajmie stałe miejsce Marty Kuligowskiej w drugiej części powszednich poranków i wtedy na weekendowe poranki, gdyby nadal Olga była współprowadzącą, trzeba będzie znaleźć drugą partnerkę Łukasza. Na ten moment według mnie najbardziej odpowiednimi kandydatkami byłyby Małgosia czy Agata. Ale więcej nie będę już spekulował, nie czas na taką dyskusję.
matik pisze: poniedziałek 24 maja 2021, 16:43 Osobowości tylko z programów informacyjnych to też przepaść - w Polsat News w swoim odpowiedniku DNŻ od czerwca prowadzony przez Małgorzatę Świtałę i Igora Sokołowskiego. Dwie najlepsze osoby od newsów jakie mogą być w jednym miejscu. Po prostu sztos! Na przeciwległym biegunie mało konkretny Dzień na żywo...
Owszem, Malgorzata Świtała też bardzo dobrze sobie radzi w Polsat News ;) Dobrzy tam są również Marek Piotr Wójcicki czy Ewa Gajewska.
Maciek_POZ pisze: poniedziałek 24 maja 2021, 17:27 Matik, podejrzewam, że pewnemu dziennikarzowi swoimi wpisami zrobiłem krecią robotę, ale tak - lubię tego faceta, bo jest jakiś. Tak jak "jakimś" był Jarosław Kuźniar - jedni go kochali, inni nienawidzili. Czy musimy iść w kategorie "lelum polelum"? Igor też jest gościem z jajami i szkoda, że odszedł. Symetryzm nigdy się nie wybroni.
Nie zapomnijmy, że trzeba też wspominać jeszcze czasy z Marcinem Żebrowskim, który był świetnym prowadzącym weekendowe poranki i też był z niego super gość i poranki z udziałem jego, Olgi Olesek i Małgosi Kukuły były po prostu fenomenalne! :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

No właśnie melona nie do końca - o ile poranki Marcina z Małgosią były przezacne :P a ktoś wrzucał tu nawet wpisy że są małżeństwem z "Żebrem" :lol: to poranki z Olgą, ale z Olgą Bierut były dobre. Z tą drugą było widać, że cytując klasyka "fal, nie ma fal, nie ma fal, nie ma faaaal"
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Maciek_POZ pisze: wtorek 25 maja 2021, 16:53 No właśnie melona nie do końca - o ile poranki Marcina z Małgosią były przezacne :P a ktoś wrzucał tu nawet wpisy że są małżeństwem z "Żebrem" :lol: to poranki z Olgą, ale z Olgą Bierut były dobre. Z tą drugą było widać, że cytując klasyka "fal, nie ma fal, nie ma fal, nie ma faaaal"
Szkoda, że pewnie nie przepadasz za Olgą Olesek, bo z tego co widziałem to nigdy nie wrzuciłeś na forum Jej screenów. A i jeszcze mile wspominam poranki Marcina z Asią Kryńską, których trochę było przed odejściem Marcina i pamiętam, że też było całkiem nieźle ;) A Łukasz, który miał wejść w buty Marcina po jego odejściu to myślę, że podołał temu zadaniu i teraz gdy prowadzi On poranki solo to też wypada nieźle, jak już wczoraj pisałem ;) I skoro dyskusja się już zaczęła, to ciekawy jestem Twojej opinii o pozostałych osobach w gronie prezenterskim TVN24, bo ja się już wczoraj na ten temat wypowiedziałem. I poza tym kiedyś pisałem w innym wątku, że w porannym paśmie nie widzę Piotra Jaconia, który ostatni raz na gościnnym występie w tym paśmie był bodaj w 2017 roku z Małgorzatą Kukułą i ten duet jak dla mnie byłby odpowiedni.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Powiem tak - Piotr Jacoń lepiej sprawdza się w pasmach wieczornych niźli porannych. O świcie potrzebny jest dynamizm, ludzie oglądają to przed wyjściem do pracy, względnie chcą się "napędzić" przed innymi obowiązkami codzienności. Co do duetu Marcina z Asią to się zgadzam - miało to potencjał, ale Marcin odszedł szybciej. Co do pozostałych panów prowadzących powiem tak - Rafała Wojdę lubię za ironiczny tekst, którzy kumają ci orientujący się w aktualnych wydarzeniach. Nie wszystkim on pasuje, ale staram się tym "zarażać" pisząc o wojdyzmach. Łukasza szanuje, miałem przyjemność z nim rozmawiać, ale mam wrażenie że drugim "Żebrem" to on nie będzie i może dobrze, bo nie możemy być odbiciami innych - choć umiejętne wzorowanie nie jest niczym złym. Z kolei Robert ma swoje maniery, pewnie wyniósł to z radia - np. z podawaniem godzin wschodów słońca - nie mam mu tego za złe. Na początku nie mogłem się do niego przyzwyczaić, ale z czasem doceniłem jego styl. I widać że lubi piłkę nożną, co dla mnie zawsze jest plusem :). Z kolei Asia jako prowadząca poranek może być i pewnie będzie lepsza niż Marta Kuligowska, która moim zdaniem była trochę jednowymiarowa - kobiety, feminizm, tralala. "Krynia" mając doświadczenie dziennikarki politycznej potrafi rozmawiać zwłaszcza w tych tematach - no i lepiej rozumie mężczyzn, bo sama ma dwóch synów, to akurat widać przy okazji rozmów o sporcie (może i Gabor ma na to wpływ :P ).
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

matik pisze: poniedziałek 24 maja 2021, 16:43 Poranki też dużo subtelniejsze w PN - tam przynajmniej nie straszy facet z kiepskim żartem i ego tak dużym, że nie mieści się w studiu. To chyba kryzys wieku średniego u jednego z panów, którzy prowadzą WiW (w obecnie panującym teamie).
Do pewnego momentu lubiłem jego sposób prowadzenia, ale od jakiegoś czasu mocno przegina.
Maciek_POZ pisze: poniedziałek 24 maja 2021, 17:27 Matik, podejrzewam, że pewnemu dziennikarzowi swoimi wpisami zrobiłem krecią robotę, ale tak - lubię tego faceta, bo jest jakiś. (...) Symetryzm nigdy się nie wybroni.
Tu nie chodzi o symetryzm bądź jego brak, tylko o prowadzenie programu i rozmów z gośćmi. Uporczywe silenie się na swoje żarciki w połowie pytań w trakcie rozmowy to jest przesada. Wiadomo że poranki mają luźniejszą formułę, ale trzeba znać umiar.
matik pisze: poniedziałek 24 maja 2021, 16:43 Żal tego dobrego TVN24 które było kiedyś, ludzie tam pracujący odnoszę wrażenie żeś już tym zmęczeni i nie zależy im nawet na podnoszeniu jakości ale utrzymaniu tego co było. Jest kilka jednostek które w tym wszystkim są jak najbardziej ok ale to za mało
Teraz jeszcze w programie "Nasze 20-lecie" wspominają pierwsze lata i opowiadają jak wprowadzali nowości mając stosunkowo małe zasoby. Bycie na czele rankingów najwyraźniej rozleniwia.
Nieco inny przykład: kilka lat temu regularnie były aktualności gospodarcze w DnŻ i FpF - giełda, waluty, surowce, publikowane danego dnia wskaźniki makroekonomiczne i komentarz do tego. Zrezygnowali z tego. Z części korespondentów zagranicznych również. W międzyczasie było kilka poważnych odejść choćby K.Hytrek-Prosiecka, Igor Sokołowski czy Kamila Kalińczak. Duety prowadzących w Faktach i weekendowych DnŻ pewnie już mało kto pamięta.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Meteor, powiem tak - nie lubię hipokryzji, i to na wszystkich poziomach, ponoszę nieraz za to cenę, ale warto ją ponosić - stoję tam, gdzie stoję cytując klasyka. Dość zawoalowania "starszego faceta z dużym ego" - pewnie pijesz do Rafała Wojdy, no to cóż - w kwestii rozmów z gośćmi: jak pewnych ludzi, zwłaszcza z rodzimego Wrocławia zna to skraca dystans i ja to jak najbardziej rozumiem. Czy Ty do swojego znajomego mówisz per pan, gdy jesteś w miejscu publicznym, na przykład na przystanku autobusowym? No nie. I tak samo jestem w stanie zrozumieć Rafała, czy też Pana Redaktora, jak powiedzieliby zwolennicy mentalności stanowiskowej. Swoją drogą zobacz inny przykład - Piotr Kraśko, którego od zawsze szanowałem za elokwencję i wszechstronną wiedzę konieczną w tym zawodzie i którego osobiście poznałem, mówił w "Dzień Dobry TVN" do prowadzących serwis per "Dagmaro" czy "Kasiu". Paniom raczej to nie przeszkadzało. Życzę każdemu facetowi, żeby jakakolwiek kobieta patrzyła na niego, tak jak niektóre prezenterki patrzą na Pana Dziennikarza. Serio. Na screenach, zwłaszcza moich to widać.
Przyznaję, że co do informacji ekonomicznych masz rację - pominąłeś jeszcze odejście Pawła Blajera, który zdradził dla TVPiS. To też był gość, który "był jakiś" - potrafił podrzeć druk PIT, gdy likwidowali obowiązek ich składania, na tablicy rozrysowywał zmiany w podatkach, niczym Tomasz Wasilewski fronty na mapie. Karolina Hytrek-Prosiecka odeszła m.in. z problemów zdrowotnych, nie zapominaj o tym. O Igorze już pisałem, a w Kamili widziałem co najmniej prowadzącą poranki, bo od Asi Kryńskiej z pewnością gorsza nie była. A duety pamiętam, trochę lat tu jestem, tylko rok krócej od Ciebie. Touche :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości