tvn24.pl

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

tvn24.pl

Post autor: Greg Haus »

JuÂż w poniedziaÂłek rusza nowy portal TVN24 - :)tvn24. pl. Ma byc wzorowany na takich stronach ja bbc.com czy cnn.com. Ma zawieraĂŚ znacznie wiecej newsĂłw niz poprzednai strona ( co akurat nie jest trudne :) ) Wiadomo ,Âże za dostĂŞp do niektĂłrych informacji i treÂści trzeba bĂŞdzie zapÂłacic. Ma to byc poczÂątek zmian. Planowana jest teÂż zmiana portalu tvn.pl

Obrazek


Aby ocenic nowy serwis trzeba czekac do poniedziaÂłku do 12.00 - wtedy premiera :)

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 11:09 am ]
JuÂż mniej wiecej wiemy jak bedzie wyglÂądac nowa strona internetowa - pokazali jÂą w DDT w materiale wÂłaÂśnie o tvn24.pl :D
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

ciekawe czy w koĂącu bĂŞdzie mozna oglÂądaĂŚ tvn24 na Âżywo przez internet... :mhm:
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

To super , Âże siĂŞ nam TVN 24 rozwija. ÂŻyczĂŞ dalszej owocnej pracy i aby wszystko udaÂło siĂŞ wykonaĂŚ po Waszej myÂśli bez ,,ustereczek''. :brawa: :hmm: :hmm: :rydzyk:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Strona juz dzia³a, jest tu nawet strona FAKTÓW TVN!!
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

:shock: Stronka naprawdĂŞ wyglÂąda imponujÂąco. Gratulacje :brawa:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Potwierdzam, wszystko dzia³a bez zarzutu, ³aduje siê p³ynnie, ba³em siê, ¿e mo¿e zacinaÌ, bo na pewno mnóstwo sympatyków TVN24, no i zwyk³ych ciekawskich bêdzie chcia³o wejœÌ, ale jest SUPER :D. Dzia³ techniczny da³ radê, ¿adnych wpadek, prócz tych œwietnych filmików z monta¿u ;) :tanczy: - polecam (zak³adka wideo -> o TVN24) Dobra robota!!! :brawa:
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

stronka Âświetna - szkoda tylko, Âże abonament na oglÂądanie tv przez internet taki drogi - 83zÂł za trzy miesiÂące? :shock:

ale pewnie i tak wykupiĂŞ, bo u mnie tvn24 aktualnie nie ma, a samo audio nie wystarcza mi :)

i fajnie ¿e podcasty z najciekawszymi audycjami s¹, mo¿na œci¹gn¹Ì na iPoda jak ktoœ ma (ja mam 8)) i ogl¹daÌ np. w tramwaju czy w autobusie albo na wyk³adach Szk³o Kontaktowe, podstawowy program wykszta³ciuchów :D

Stronka super, jak jeszcze siĂŞ rozwinie to juÂż w ogĂłle bĂŞdzie bomba, a dziennikarze i prezenterzy TVN24 majÂą szansĂŞ staĂŚ siĂŞ naprawdĂŞ wielkimi gwiazdami dziĂŞki darmowym klipom, ktĂłre pewnie szybko rozprzestrzeniaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą po necie... ;)

Có¿ - krótko mówi¹c, Onet.pl idzie w odstawkê, przynajmniej u mnie :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Szkoda Âże wszyscy dziennikarze majÂą swoje blogi ;(
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

adam pisze:Szkoda Âże wszyscy dziennikarze majÂą swoje blogi ;(
a dlaczego mialaby miec tylko czesc? :mhm:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

joten pisze:
adam pisze:Szkoda Âże wszyscy dziennikarze majÂą swoje blogi ;(
a dlaczego mialaby miec tylko czesc? :mhm:
Oj coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże adam chciaÂł napisaĂŚ "Szkoda, Âże NIE wszyscy dziennikarze majÂą swoje blogi" , czyÂż nie adamie? :) Ano, szkoda, szkoda...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Strona jest OK - czĂŞste aktualizacje, multimedia itp. Podba mi siĂŞ ;)

Ale czy nie uwa¿acie, ¿e strona g³ówna tvn24.pl jest zdecydowanie za d³uga? Porównuj¹c na pzryk³ad z zaprzyjaŸnionym Onetem musze stwierdzic, ze onet poradzil soebie ze skróceniem dlugosci strony, natomiast na tvn24.pl czêœÌ centralna troszke siê wyd³u¿a.

Ogólnie jest bardzo dobrze, plus za dzia³ poœwiêcony faktom, a przede wszystkim za to, ¿e teraz mo¿na juu¿ fakty ogl¹daÌ w inetrnecie, ciekawe tylko z jakim opóŸnieniem bêd¹ siê ukazywa³y wydania...

Natomiast jak bĂŞdzie dalej z materiaÂłami TVN24 w Onecie? Czy fakt iÂż na stronie tvn24 sÂą materiaÂły wideo z TVN24 bĂŞdzie oznaczaÂł, Âże Onet zrezygnuje z tego czy teÂż bĂŞdzie to powielane?



PS.: W Onecie tekst na ten temat z fragmentem konferencji prasowej: http://wiadomosci.onet.pl/1505079,327,item.html

Uwa¿am te¿, ¿e blogi powinny mieÌ oddzieln¹ oprawê graficzn¹, aby nie zlewa³y siê z pozosta³¹ treœci¹ portalu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i w koùcu TVN 24 ma stronê na poziomie, jak¹ taka stacja informacyjna ju¿ dawno powinna mieÌ. :] Podoba mi siê jest czytelnie, ciekawe - sporo dzia³ów - bardzo dobrze, ¿e mo¿na zobaczyÌ "Fakty", bo nieraz ¿a³owa³em gdy nie mog³em obejrzeÌ, a teraz nie ma z tym problemu. :) Tak¿e super pomys³ z blogami - myœlê, ¿e bêd¹ sta³ym czytelnikiem paru blogów dziennikarzy TVN/TVN24 i te¿ dzia³u z filmami o TVN24 - lubiê takie kulisy. :D Oj dobrze, ¿e ten portal powsta³... :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Strona super! Tego w³aœnie oczekiwa³em. Wszystko na swoim miejscu, pe³en profesjonalizm. Konkurencja jest w tym momencie bardzo daleko w tyle... Có¿... trzeba stawiaÌ na nowoczesnoœÌ.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Za du¿o na raz. Ciê¿ko siê odnaleŸÌ. Bez hurraoptymizmu.

Post autor: Marcin »

Nowy portal podoba mi siĂŞ, ale bez hurraoptymizmu.

Za du¿o tego wszystkiego na 1 stronie, ciê¿ko mi siê odnaleŸÌ co, jak, gdzie i kiedy? Sport mi siê te¿ ma³o podoba.

Zdecydowany plus za du¿¹ iloœÌ materia³ów multimedialnych. Zdecydowany minus za brak "dawnej" zapowiedzi programów - goœcie, kto prowadzi, kiedy itd.

ÂŁadny i dobry serwis "FaktĂłw". Szkoda tylko, Âże nie ma albo nie widzĂŞ archiwalnych programĂłw, tylko aktualne.

No i gdzie sylwetki prowadzÂących?

Generalnie jak siê chce coœ znaleŸÌ, to ciê¿ko. Wiele rzeczy odkry³em dopiero dziœ. Nieprzyjœcie w porównaniu do konkurencji.

Bardzo podobajÂą mi siĂŞ blogi i chĂŞtnie bĂŞdĂŞ tam zaglÂądaÂł. Jeden z wiĂŞkszych atutĂłw.

Natomiast zupe³nie nie rozumiem tak nachalnej promocji w TVN24 i "Faktach". We wszystkich belkach czy ozdobnikach adres www jest podawany, prowadz¹cy co chwila przytaczaj¹, w co drugim zdaniu s³yszê "Jak dowiedzia³ siê portal tvn24.pl". Dzisiaj w "Poranku" by³ nawet przegl¹d portalu, a jeden z lotów kamerowych zacz¹³ siê od widoku na monitor z tym¿e portalem w³aœnie. Nie! To gruba przesada, bo ju¿ mi s³abo jak s³yszê w TVN24 nazwê "tvn24.pl". Albo jak mi pokazuj¹ co chwila, co w³aœnie jest na portalu. No nie... Takie coœ czêsto przynosi efekt odwrotny do zamierzonego.

Fajny pasek do ÂściÂągniĂŞcia na pulpit. Grunt, Âże siĂŞ przewija, a nie to co na wizji. :devil:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Za du¿o na raz. Ciê¿ko siê odnaleŸÌ. Bez hurraoptymizmu.

Post autor: chandler »

Marcin pisze:
Fajny pasek do ÂściÂągniĂŞcia na pulpit. Grunt, Âże siĂŞ przewija, a nie to co na wizji. :devil:
No poprzednia wersja mi siĂŞ bbardziej podobaÂła
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości