Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

DyÂżury w TVN24

Post autor: tobi »

Czy ktoœ zauwa¿y³, ¿e od czasu 'zmiany' w TVN24 dy¿ury 11-18 s¹³aczone. Osoba która prowadzi Magazyn o 11 koùczy program o 17.30 serwisem. Wsumie to ¿adna rewolucyjna zmiana.
Jedynie zamiast stosowania nazwy -serwis- stosujÂą nazwĂŞ DzieĂą na Âżywo. No i brak jakiegoÂś podsumowania np.Magazynu. W jego miejsce o 18 rozmowa ze starego studia. TRAGEDIA. Do jakichkolwiek komentarzy trzeba czekaĂŚ caÂły dzieĂą, tj.do21.To jest tv informacyjna?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak zauwaÂżyÂłem bo Anitce skrĂłcili dyÂżur i zabrali przedpoÂłudniowy magazyn 24 godziny co uwaÂżam za skandal. Jak ktoÂś ma teraz jakiekolwiek wÂątpliwoÂści co do dyskryminacji Anitki to grafik powinien je rozwiaĂŚ.
Tak szczegĂłlnie te pasmo jest straszne gdy w poprzednim tygodniu prowadziÂła je JĂŞdrzejowska co uwaÂżam za kolejny skandal.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, z powodu braku wieczornych serwisĂłw nie ma teÂż w ogĂłle KalczyĂąskiej, ktĂłra teraz robi 2 razy w tyg materiaÂły ale w ogĂłle nie widaĂŚ Kondratowicz! Jedynie w weekend byÂła Marta Kuligowska. Wsumie to dobrze ze dopuszczaja Ziemca i Marciniaka w poÂłudnie ale przydaÂłoby siĂŞ jakieÂś 1 podsumowanie o 18 czy 17.30 z komentarzami.

A Anicie oddali poranne rozmowy. W pon i wtr poranek A w ¶r rozmowa. Sk±d wiesz, mo¿e Ona lubi wyzwania i podoba siê jej zast±pienie Miecugowa i Morozowskiego w rozmowach. Ostatnio TRZEBA PRZYZNAÆ wypiêknia³a, poprawi³a siê jej cera, u¶miecha siê i nie jest zamulona i zaspana. tylko jak '¶wie¿y powiew wiatru' tak jak Kondratowicz!!!!!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

tobi pisze:Czy ktoÂś siĂŞ orientuje kto prowadziÂł wczorajszy, tj z 4.10 Magazyn 24Godziny? Bo Fakty ocze Ryman.
Wczoraj "24 godziny" prowadzi³ Piotr Marciniak :wink: Niestety, widzia³em tylko fragment prze³¹czaj¹c kana³y w przerwie "Wyprawy Robinson".. A goœciem wtedy by³a KAzimiera Szczuka :lol: ¯e nie w³¹czy³em tvn24 wczeœniej... :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

znĂłw byÂła Kazia. To ona zostanie chyba staÂłym goÂściem Tego programu, bo w ciagu ostatnich 3 tyg juÂż raz byÂła goÂściem.
CZYLI JUSTYSIA ZNÓW MA 3 ALBO 4 DNI WOLNEGO. Pewnie bedzie w magazynie w srode
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anita nikogo nie zastÂąpiÂła rozmowy prowadzi Kolenda Zaleska albo miecugow

To nie jest Âżadna tv informacyjna owszem genialnie siĂŞ sprawdz gdy dzieje siĂŞ coÂś naprawdĂŞ waÂżnego ale na co dzien szczegĂłlnie rano to same odgrzewane newsy sÂą i tyle...

Zaœ co do dy¿urów to Kalczyùska dost¹pi³a tak jak Anitka awansu wed³óg tvn i zosta³a przesuniêta na weekend w okolice 2.00 w nocy bardzo rozwijaj¹ca pora :? Kondratowicz te¿ jest ¿adko ale nie ma siê co martwiÌ bo za to czêsto jest Jêdrzejowska która wcina siê swoimi serwisami kiedy cz³owiek chcew spokoju Krzysia poogl¹dac :twisted: No ale m¹¿ za³atwi³ jej solówki :)
Android <3
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Ania K ma rzadko serwisy, bo jest za du¿o prowadz¹cych na mniejsz¹ liczbê dy¿urów, a uby³o reporterów to Ania K siê tym zajmuje. Ale Ania ju¿ wczeœneij prowadzi³a g³ównie serwisy w weekendy!! Marta ma magazyn Zdrowie, a Danka nadzoruej magazyny w TVN24 i jest sekretarzem stacji, wiec nie musza byÌ czêsto. A Jêdrzejowska razem z Krzyœkiem i Piotrem jest w dy¿urach po 11, tak¹ gwiazdê z niej zrobili (oni, czyli m¹¿) i magazyny o 11 zaczê³a prowadziÌ.

Tu macie grafik TVN24 do analizy: http://net.money.w.interia.pl/graf.htm

A w tym tygodniu to Piotro ma wolne, tzn. miaÂł jedynie poniedziaÂłek pracujÂący w magazynie 21, bo od wtorku jest Justynka.
Anita Werner jest the best!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No no WIDZE,ÂŻE mam konkurenta co do Âśledzenia grafikĂłw TVN24.


A skÂąd siĂŞ to wzieÂło . z zafascynowania inforamcjÂą czy zafascynowania TVN24?

A osobiÂście to wole Marte i Danke.
A kiedyÂś to bywaÂły 2-3 razy w tyg.



a Robinie. stronka siĂŞ nie otwiera. a raczej nie wyÂświetla
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A dziÂś od rana Marta Kuligowska. Ostatni raz w weeekend miaÂła poranek chyba na Wigilie. Zawsze albo Danka Kondratowicz albo Ania KalczyĂąska. A od wrzeÂśnia to Porada. CoÂś siĂŞ ZMIENIA w TVN24.
Ciekawe czy Ziemca nie dadzÂą po poÂłudniu :lol: :lol: :lol: ???????


SwojÂą drogÂą to moÂże czytali nasze wczorajsze wywody o sytuacji dyÂżurĂłw TVN24, Ja przynajmniej wyÂżaliÂłem siĂŞ o braku Marty i Danuty Kondratowicz.
Pewnie bĂŞdzie dziÂśi jutro KalczyĂąska po poÂłudniu.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

SwojÂą drogÂą to moÂże czytali nasze wczorajsze wywody o sytuacji dyÂżurĂłw TVN24, Ja przynajmniej wyÂżaliÂłem siĂŞ o braku Marty i Danuty Kondratowicz.
Nawet jak czytali to majÂą nas wszystkich caÂłkowicie w dupi*
Poza tym DyÂżury w tej stacji sÂą ustalane wczeÂśniej a nie z dnia na dzieĂą.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

--------------------------------------------------------------------------------
to w nocy sÂą nadawane na Âżywo serwisy, przecieÂż to sÂą powtĂłrki nagrane wieczorem Kamuuiiii. PomyliÂłaÂś siĂŞ. MajÂą dyÂżur od 15-22 i potem nagrywajÂą na noc
ale nie w sobotĂŞ normalnie na okrÂągÂło w nocy puszczajÂą studio 24 h
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

zauwazyÂłem ostatnio pewne dziwactwo, otĂłz w serwisie o 24, a wÂłaÂściwie jego skrĂłcie, maja jakieÂś problemy techniczne bo gÂłos czytajÂącej serwis znika co pare sekund i slychac jakiÂś dziwny haÂłas, ta sytuacja powtarzaÂła sie przez kilka dni z rzĂŞdu :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[/quote] ale nie w sobotĂŞ normalnie na okrÂągÂło w nocy puszczajÂą studio 24 h[/quote]

serwisy na zywo i studio24 na Âżywo :?: :?: :?:
OglÂądam czĂŞsto TV w nocy ale opststnio jakoÂś Âżadziej.ZauwaÂżyÂłem tylko Âże Fakty powtĂłrka jest o 2 a nie 1.30 bo wczeÂśniej powtĂłrka Magazynu24GODZINY
Ostatnio zmieniony niedziela 10 paź 2004, 12:32 przez tobi, łącznie zmieniany 2 razy.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:
SwojÂą drogÂą to moÂże czytali nasze wczorajsze wywody o sytuacji dyÂżurĂłw TVN24, Ja przynajmniej wyÂżaliÂłem siĂŞ o braku Marty i Danuty Kondratowicz.
Nawet jak czytali to majÂą nas wszystkich caÂłkowicie w dupi*
Poza tym DyÂżury w tej stacji sÂą ustalane wczeÂśniej a nie z dnia na dzieĂą.
No nie wiem. Ziemca zwolnili raptownie, wiĂŞc i dyÂżury pewnie siĂŞ pozmieniaÂły.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No nie wiem. Ziemca zwolnili raptownie, wiĂŞc i dyÂżury pewnie siĂŞ pozmieniaÂły.
Ale Ziemiec pracowaÂł przez caÂły tydzieĂą wiĂŞc tylko 1 dyÂżur musieli zamieniĂŚ bo w weekend napewno by go juÂż nie byÂło jakby tam jeszcze pracowaÂł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości