Tak jest

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Tak jest

Post autor: Camilo »

To jakiś nowy i jeszcze owiany tajemnicą program publicystyczny. :rozglada: Pojawiać się ma od poniedziałku do piątku o 18.00. Dzisiejszym gościem będzie M. Kamiński.
Nie wiadomo nawet, kto został prowadzącym, chociaż padło pewnie na Morozowskiego. W każdym bądź razie kolejne gadające głowy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Tak jest

Post autor: Marcin »

Wiadomo. :D Andrzej Morozowski.
Za dużo tej publicystyki już się robi w TVN24.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Tak jest

Post autor: Greg Haus »

W każdym odcinku będzie jakiś "ekspert", który będzie regularnie w te same dni tygodnia. Dziś ma być Kamiński, ale normalnie będzie on 'dyżurował' w środy - program to znów gadające głowy w wirtualnym studiu!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Tak jest

Post autor: Greg Haus »

tvn24.pl pisze:Komentatorzy podsumowujący najważniejsze wydarzenia i najgorętsze polityczne newsy - w TVN24 już w poniedziałek o godz. 18 rusza nowy program "Tak Jest". Z zaproszonymi do studia gośćmi będzie rozmawiał dziennikarz TVN24 Andrzej Morozowski.
Program będzie miał stałych komentatorów - przypisanych do poszczególnych dni tygodnia. Będą nimi: eurodeputowany PiS Michał Kamiński; niegdysiejszy szef kancelarii premiera Waldemara Pawlaka Michał Strąk; były premier rządu SLD Leszek Miller; były premier, a przez kilka lat prezes banku Pekao S.A, Jan Krzysztof Bielecki; dominikanin o. Maciej Zięba.

W drugiej części programu będą się pojawiać nowi goście.

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 18 na antenie TVN24.

Gościem pierwszego odcinka będzie europoseł PiS Michał Kamiński oraz Marek Kochan i Kamil Durczok.
No i logo jak na tvn spot przystało - grafity.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Tak jest

Post autor: Martin »

Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Tak jest

Post autor: a-j-p »

Ogólnie beznadzieja....
W TVN24 jest już o wiele WIELE za dużo gadaniny, a zdecydowanie za mało wiadomości to jeszcze dowalili kolejny program.
Teraz jest tak, że ostatni serwis informacyjny jest o 16:00 a potem dopiero o 20:25 do tego czasu jest tylko gadanina gadanina i gadanina!
Pomijam fakt, że znowu pojawiło się studio virtualne .... DNO! I już pojawił się w nim błąd :P
Podłoga była w jednej z kamer niebieska ale jak było ujęcie z drugiej to pod nogami Kamila Durczoka był czarny pas HAHAHA
Po za tym stół wyglądał jakby wisiał w powietrzu.
Tak samo grafika w Kropce nad i.
TVN24 spada na dno normalnie. Lepszy jest Polsat News bo tam .... są jakieś wiadomości.
PanDamazy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 03 wrz 2010, 14:56

Re: Tak jest

Post autor: PanDamazy »

Nudy, nudy, nudy i jeszcze raz... nudy. I te białe gigantyczne foteliska a la "Pegaz" - gatunek wymarły w TVP :P
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tak jest

Post autor: katrin820 »

A ma ktoś jakiś filmik z tego programu?Niestety nie moglam oglądac.
lukas77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 01:57

Re: Tak jest

Post autor: lukas77 »

Narzekacie tu, że za dużo publicystyki w TVN24. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że telewizja ma na siebie zarabiać. Ja uważam, że zaproponowana ramówka na godziny 17.45-18.55 jest dobra (niestety nie bardzo dobra). Utrzymano "Świat Według Jacka", później , tj. o 18.00 jest "Tak Jest". Jeżeli to jest w formie dyskusji z gościem, a później dyskusji w formie "dziennikarz + ekspert" to może być. Program "Czas Decyzji" miał przecież w miarę podobną formułę (też byli eksperci) i cieszył się przecież dużym powodzeniem. Nic dziwnego, że przedłużono jego emisję aż do końca lipca. A we wrześniu- już po wakacjach- TVN 24 wyciągnął przynajmniej trochę właściwych wniosków.

A jeśli chodzi o uwagi do ramówki- mogliby "Fakty po Południu" przyspieszyć na 15.30. Później, tj. od 16.40 byłaby emisja "Prosto z Polski" (ale tak jak do tej pory, program miałby 50 minut- on też cieszy się w miarę wysoką oglądalnością), następnie o 17.30- serwis informacyjny i później o 17.45 byłby "Świat Według Jacka", a o 18.00 - "Tak Jest". Skrócono by o kolejne pół godziny nudny i monotonny "Dzień na Żywo". Wprowadzenie "Faktów Po Południu" przecież zwiększyło oglądalność TVN24 w paśmie popołudniowym, więc może by teraz znów skrócić "DnŻ"
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Tak jest

Post autor: skorupa2006 »

Myślę, że lepiej uatrakcyjnić DNŻ niż przyśpieszać start popołudniowego i wieczornego pasma. Gadanina może być, ale przydałoby się trochę mniej, więcej informacji ze świata (ŚWJ jest lekkim i fajnym programem, który jednak nie zastąpi porządnego serwisu), informacje kulturalne, technologiczne, sportowe. Gadanina nie tylko o polityce, ale też o innych dziedzinach, przeglądy prasy nie tylko w Poranku, przegląd portali internetowych itd. No i pomiędzy każdym programem porządny serwis informacyjny. I wtedy ramówka wieczorna jest ok.

Co do programu - sądzę, że się przyjmie tak jak Czas Decyzji który był jedynym programem z tej całej gadaniny, który oglądałem codziennie. Myślę, że duży wpływ miał na to redaktor Knapik :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wbiegłem wczoraj do domu i szybko złapałem za pilota, bo ja głupi spodziewałem się czegoś ciekawego. :hyh: Akurat Knapik kończył przedstawiać informacje, a później zaczęli rozmowę z Durczokiem i spółką. Nudne to było jak flaki z olejem. Już wolałbym zestaw publicystów. Naprawdę nie warto tego programu oglądać. :nie:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tak jest

Post autor: matik »

Wczoraj zamiast tła na początku programu było widać ich piękne zielone ściany przez ok. 2 sek
Kosa23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2010, 18:22

Re: Tak jest

Post autor: Kosa23 »

Właśnie oglądam program "Tak jest" i ze zdziwieniem słucham pana Morozowskiego, jak podjudza w sprawie krzyża. Tak, tak, podjudza, bo jak można zinterpretować pytania - stwierdzenia do gościa w stylu; mało ludzi przy krzyżu, chyba sprawy już nie ma, może jak by było więcej, to to by się coś działo, itp. To jawne nawoływanie tzw. obrońców krzyża, aby się zmobilizowali i pokazali swoją siłę. Mało już było pożywki dla mediów w tej sprawie??!! Wystarczy!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Tak jest

Post autor: piotrek888 »

Już dawno nie widziałem tak złego programu TVN24. Zaczynając od czołówki, na początku jakieś młodziaki malują na murach a potem Morozowski w garniturze, pod krawatem, tworzy graffiti. Czołówka ściągnięta od Polsat News z programu "Graffiti". Sam wystój studia - to porażka numer dwa. Jak można do telewizji do takiego kadrowania dać takie krzesła? Na kółkach, wyglądają, jakby były przyniesione z jakiegoś gabinetu. Do tego siedzą na nich strasznie dziwnie, wygląda to fatalnie. I prowadzenie. Morozowski zaczął mnie wkurzać już w drugiej minucie. Wysiadłem przy rozmowie z Kanpikiem, która również była porażająca. Po prostu fatalnie.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Tak jest

Post autor: lukasz2331 »

TVN24 ma jakiś problem z programem po 18:30, szkoda. Jeżeli chodzi o ten program to nie podoba mi się to, że został zaproszony jako komentator o. Maciej Zięba. W tym czasie powinien klęczeć z brewiarzem w ręku i się modlić, w końcu jest zakonnikiem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 27 gości