Pamięć absolutna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Pamięć absolutna

Post autor: tracer2013 »

Aktualnie program ma przerwę. Ostatnie wydanie było 29 lipca. Program po przerwie wróci na antenę 2 września.
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Pamięć absolutna

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Bardzo dobry program. Osobiście tak widzę świat i ludzi. Liczy się wiedza, wiedza szkolna, wiedza z różnych dziedzin, tutaj polityczna. Pamiętam jak Joannie Senyszyn bardzo dobrze poszło w programie. To świadczy, że ta kobieta ma dużą wiedzę i dobrą pamięć. Posunąłbym się też do jednego wniosku. Ludzie lubują się w nazywaniu polityków złodziejami i kłamcami. A tymczasem nawet ci najsłabsi to też ludzie na odpowiednim poziomie, wyższym niż prości ludzie.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Pamięć absolutna

Post autor: tracer2013 »

Niestety tego programu nie ma obecnie na antenie. Chciałbym,żeby kiedyś ten program powrócił na antenę. Bardzo lubiłem oglądać ten program i sobie przypomnieć,co działo się 10 lat temu. Program miał swoją ostatnią emisję na początku stycznia 2020 roku. Od tego czasu się program nie ukazuje.
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Pamięć absolutna

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Też chciałbym, aby powrócił na antenę. Jeśli można, to chciałem podkreślić inteligencję i dostojność Tomasza Sianeckiego, i mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako przesadne przypodobanie się komuś. Ważne jest, że Pan Tomek skończył dobre LO oraz że studiował na Wydziale Prawa i Administracji. Nie znam go osobiście, ale przypuszczam... że gdyby to on miał odpowiadać w takim programie, to wszystko by wiedział, więcej, gdyby miał w programie sportowym odpowiadać, to też wypadłby dobrze. Takie mam wyobrażenie o nim i o jego wiedzy o sporcie. Jego syn Kacper może być dumny, że ma takiego tatusia.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości