#CzasDebaty

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

#CzasDebaty

Post autor: Maciek_POZ »

Multimedialna debata przed drugą turą wyborów prezydenckich, która ma odbyć się (wstępny termin) 2 lipca o 19:25. Póki co zgodę na udział wyraził Rafał Trzaskowski, z kolei urzędujący prezydent póki co nie wyraził zdania (stan na 12:30), zasłaniając się zgodą własnego sztabu.
Prowadzącymi mają być:
- Monika Olejnik (TVN24)
- Grzegorz Kajdanowicz (Fakty TVN)
- Andrzej Stankiewicz (onet.pl)
- Marek Kacprzak (wp.pl)

Kilka słów komentarza:
Prezydent Duda powinien się zgodzić na tą debatę, choćby ze względu na szacunek do wyborców. Poza tym przed I turą Rafał Trzaskowski przyszedł na debatę w TVP, choć miał świadomość, że jej zasady będą dalekie od rywalizacji fair. Chciałbym, żeby ta debata rzeczywiście podjęła aktualne i ważne problemy dla Polski i przede wszystkim dotyczyła rzeczywistych kompetencji prezydenta. Gdy usłyszałem listę prowadzących, od razu pojawiła się obawa przed tym, żeby (mimo całego szacunku do Jej dorobku) Monika Olejnik nie zaczęła zbyt ostro "dociskać" pana Dudę, bo wtedy może zadziałać "syndrom męczennika", a pisowscy spin-doktorzy przedstawią to w swoich mediach jako "bezczelny najazd złego TVN-u na najlepszego prezydenta w historii świata", co będzie kolejnym asumptem do prowadzenia dyskusji o nacjonalizacji prywatnych mediów. Jednak w przypadku odmowy udziału prezydenta, cała ta dywagacja traci sens.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: #CzasDebaty

Post autor: abc70620 »

Jednak ostateczną zgodę da nie prezydent Andrzej Duda, lecz prezes PiS-u Jarosław Kaczyński.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: #CzasDebaty

Post autor: maxxx »

Szacunek do wyborców :lol: :lol: :lol:

To czysta taktyczna zagrywka.Nic nie zyskuja na takiej debacie w TVN.W związku z tym pass.

Bardziej dziwi(choć mnie już nic nie dziwi) postawa organizatorów.Przypuszczam, że to decyzja z góry żeby się nie konfrontować z panującymi.

To już nie ma nic wspólnego z demokracją.

Ja, jako widz(na szczęście już sporadyczny) czuje sie zwyczajnie olany.Mam do tego prawo.

Okazuje się, ze to My jesteśmy dla polityków, a nie odwrotnie.

Sorry, ale ja za dziennikarzami na ulicę nie wyjdę, jakby co.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: #CzasDebaty

Post autor: Maciek_POZ »

maxxx pisze: czwartek 02 lip 2020, 14:24 Szacunek do wyborców :lol: :lol: :lol:

To czysta taktyczna zagrywka.Nic nie zyskuja na takiej debacie w TVN.W związku z tym pass.

Bardziej dziwi(choć mnie już nic nie dziwi) postawa organizatorów.Przypuszczam, że to decyzja z góry żeby się nie konfrontować z panującymi.

To już nie ma nic wspólnego z demokracją.

Ja, jako widz(na szczęście już sporadyczny) czuje sie zwyczajnie olany.Mam do tego prawo.

Okazuje się, ze to My jesteśmy dla polityków, a nie odwrotnie.

Sorry, ale ja za dziennikarzami na ulicę nie wyjdę, jakby co.
Nic nie zyska, stracić może #DudaCykor

Swoją drogą organizatorzy mogli puścić debatę z pustym krzesłem, tylko czy o to dokładnie chodziło?!
Czy będą panującymi, to jeszcze możemy zdecydować - jeszcze Węgier tu nie mamy.

Podejrzewam że dziennikarze nie porwaliby ludzi na ulicę... niestety ze smutkiem przyznam, że społecznie mocno spauperyzował się ten zawód, nawet chyba bardziej niż prawnicy.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości