Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Warto to odnotować, gdyż się to wcześniej nie zdarzało. Dzisiaj Szkło Kontaktowe będzie w TVN24 BIS. W TVN24 będzie debata nad wotum nieufności dla ministra Mariusza Kamińskiego. Ktoś wreszcie wpadł na pomysł, że mają dwie anteny i programy niekoniecznie muszą spaść z anteny, że można je przenieść na drugą antenę.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Maciek_POZ »

tracer2013 pisze: czwartek 13 lut 2020, 18:49 Warto to odnotować, gdyż się to wcześniej nie zdarzało. Dzisiaj Szkło Kontaktowe będzie w TVN24 BIS. W TVN24 będzie debata nad wotum nieufności dla ministra Mariusza Kamińskiego. Ktoś wreszcie wpadł na pomysł, że mają dwie anteny i programy niekoniecznie muszą spaść z anteny, że można je przenieść na drugą antenę.
Okazało się, że w zasadzie całe "Szkło" poszło na obu antenach, bo początek transmisji z Sejmu znacząco się opóźnił, bo o niemal godzinę.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: abc70620 »

Prawie całe, bo mieli dać jeszcze trzecią część "Szkła" na antenie TVN24 BiS, lecz niestety ta debata była nadawana od razu na obu antenach i musieli od razu zakończyć program.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Od wtorku Szkło Kontaktowe nadawane jest z domów prowadzących i komentatorów.
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Przed chwilą pokazano urywek rozmowy Premiera Morawieckiego z górnikami o podwyżkach. Niestety, ale tamten pan ze strony oponentów rządu źle rozmawiał z Morawieckim. Zanim premier chciał coś powiedzieć to tamten wiedział, że będzie zła odpowiedź i przerywał. Gruby błąd, emocje, i bezsensowna konfrontacja. Jak ktoś mówi, to się nie przerywa, ale tamten gość nie tylko przerywał, ale nie dawał się wypowiedzieć. TVP Info może to wyłapać i użyć jako argumencik jak opozycja rozmawia z Premierem. ;(
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Wczoraj do Szkła Kontaktowego zadzwonił matołek z Pacanowa i już po samej gadce widać było, że dla niego Kraśko, który jest człowiekiem na wysokim poziomie, powinien dostać "dożywocie" za jazdę bez prawka.
Piotr Kraśko nie powinien jeździć bez prawa jazdy, to fakt, ale poniósł za to karę, ale ponieważ jest z TVN-u, to jest gorszym sortem, a w tym niepraworządnym kraju "u Bogów" można załatwić wszystko jak np. unieważnić małżeństwo wbrew zasadom wiary katolickiej, tylko dlatego że się ma na nazwisko Kurski.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: maxxx »

Co tu tak cicho po aferze?

Moje wnioski:
:arrow: Pan Krzysztof przegiął, ale robienie z niego jakiegoś naczelnego transfoba kraju na równi już nie wymienie z kim to grube nieporozumienie

:arrow: ważny jest kontekst, a każdy z minimum dobrej woli gdy sobie tego dokładnie posłucha jest w stanie znaleźć subtelną różnice, że ten "żart' nie był zamiarem skierowania go 1:1 w PJ,a był cokolwiek nieudolnym podsumowaniem tyrad puszczonych chwile wcześniej.
Zachowal się jak satyryk, który kpi-fakt nieudolnie w kontekście tematu-z nienawistnych wypowiedzi.Jeżeli zgubimy to, że głównym problemem są te wypowiedzi, które nie powinny padać, a pobocznym niefortunny komentarz KD, to postawimy świat na głowie.

Krótko mówiąc:gdyby DpD prowadził ktokolwiek inny, nie było by tematu.

Ważne, że jest refleksja. Ale nie godze się z paleniem kogoś na stosie. Przykładajmy równą miarę do wszystkich, bo inaczej zrobi się z tego Orwell.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Maciek_POZ »

Jak dla mnie Krzysztof z "Szkła" przegiął z tym pytaniem (dopiero dziś to widziałem), choć rzeczywiście mam wrażenie, że bardziej chciał się ponabijać z pisowskich notabli - zresztą wcześniej pokazywano odpowiedni materiał. Gorzej, że akurat DpD prowadził Piotr, który wiadomo kogo ma w rodzinie i co robi w tej gestii. Tak jak wspomniał kolega wyżej, gdyby wtedy na ostatniej szychcie był np. Mateusz czy nie wiem, Maja Wójcikowska, rozbiłoby się to po kościach. I nie dziwie się PJ, że się na to wku... rzył, bo w jego sytuacji pewnie każdy by tak się zachował.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Krzysztof Daukszewicz nie wróci już do programu. W geście solidarności z Krzysztofem Daukszewiczem odeszli także Robert Górski i Artur Andrus.

Na niedzielę byli zapowiadani Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk, a zamiast nich byli Tomasz Sianecki i Marek Przybylik
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: maxxx »

Jakby ktoś pytał co jest definicją wylania dziecka z kąpielą to bym mu opowiedział tą sprawę. 8)

Wolne Media od Rozumu.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Powinni zdjąć Szkło z anteny i stworzyć nowy program satyryczny z udziałem widzów. Myślę,że do stworzenia nowego programu nadawaliby się Grzegorz Markowski i Katarzyna Kasia- najlepszy duet z Szkła
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Ciekawe ,czy możliwy jest powrót do programu Krzysztofa Daukszewicza, Artura Andrusa i Roberta Górskiego ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości