Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Fakty po Faktach

Post autor: maxxx »

Zgoda.Żeby było jasne, nie wymagam od TVN24 bycia TVP tylko w druga strone.Chodzi mi TYLKO o elementarną przyzwoitość w trzymaniu równej miary wobec rządu i opozycji.Mogę mnożyć przypadki świadczące o tym, że tak nie jest.Nie chce spolityzować wątku, więc na tym poprzestane.

W tym konkretnym przypadku było to postawienie sprawy przez Pania K.K-Z w stylu(noi co misiaczki z PO spada Wam nieudacznikom a herosom z rządu rośnie).

Tymbardziej to dziwi, bo dzień później Pani K.K-Z w swoim materiale ubolewa nad stanem polskiej demokracji.Czyli jak to?Dzień wcześniej satysfakcja w głosie z powodu wzrostu notowań partii, która za to odpowiada od sześciu lat a teraz ubolewanie?Ja tego nie kupuje i nie akceptuje.Symetryzm to choroba dzisiejszych czasów.

Ktoś może to odebrać, że się uczepiłem jednej osoby czy jednego programu.Ale od kogo mamy wymagać jak nie od tak doświadczonych dziennikarzy?

I jeszcze jakby ktoś pytał, nie jestem ślepym wyznawcom PO czy fanem Sikorskiego.Natomiast chciałbym żyć w kraju demokratycznym.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości