Nowi reporterzy w Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Do mikasur: No to ktĂłrzy reporterzy sprawdziliby siĂŞ w zespole FaktĂłw wedÂług ciebie :?:

WedÂług mnie:

Magda Sakowska
Brygida Grysiak
Jacek PaÂłasiĂąski
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

nierozumiem dlaczego ci najlepsi z TVN24 przechodzÂą dio TVN, przez to w kanale informacyjnym prawie nikt niezostanie.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

wÂłoch pisze:Do mikasur: No to ktĂłrzy reporterzy sprawdziliby siĂŞ w zespole FaktĂłw wedÂług ciebie :?:

WedÂług mnie:

Magda Sakowska
Brygida Grysiak
Jacek PaÂłasiĂąski
Jacek Pa³asiñski - ale on chyba ju¿ je w zespole FAKTÓW i chyba tylko jego jestem w stanie zaakceptowaæ, bo facet jest GENIALNY!!!!! Bez obrazy, TVN24 ma kiepskich reporterów, a w zwi±zku z tym, ze s± s³abi, nie zwracam na nich szczególnej uwagi. Nawet do piêt nie dorastaja starej ekipie FAKTÓW, a ja poszukujê, mo¿e nie idealnych, ale choc trochê podobnych reportów w³asnie do nich. Wyj±tkiem i jednocze¶nie przyk³adem do tego, co mówie, jest P³uska, który przechodz±c do FAKTÓW spe³nia³ moje, powy¿sze opisane, kryteria. No i moze jeszcze Kolenda. Wska¿ mi kogo¶ tej klasy? Wiem, ze mo¿e zbyt du¿o wymagam. A moze potrzebna jest ¶wie¿a krew reporterska - PRAWDZIWI dziennikarze i porz±dne szkolenia??
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wyprowadzam Was z b³êdu. Jacek Pa³asiùski jest w zespole TVN24. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak Jacek PaÂłasiĂąski jest jednym z reporterĂłw TVN24, jeszcze tego by brakowaÂło, Âże on by przeszedÂł do TVN!
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

sprawĂŞ by rozwiÂązaÂło, gdyby TVN nie stwarzaÂło pozoru, Âże ma wÂłasnych reporterĂłw, wÂłasne studio, bo tak nie jest, no i reporterzy w Faktach powinni mĂłwiĂŚ np. Tomasz Sianecki - TVN24
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja jestem za, Âżeby wszyscy reporteÂży pracowali dla TVN24
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja nie! Stara ekipa faktowcĂłw nigdy nie upodobni siĂŞ do TVN24!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

i znĂłw jakaœ nowoœæ
kilka dni temu Roman M³odkowski w FAKTACH
no ten to by³ i wyrĂłs³ z FAKTÓW jeszcze FaktĂłw KrakĂłw i TV Wis³a
ale Stanilewicz :?:
ten co nie ma TVN24 nie wie kto to i co to i tka ratowni goscie s¹dzê nie pomog¹ stacji i programowi
ktoœ powie: taki przem¹drza³y Pan z TVN24 wkrad³ siê raz na miesi¹c do FAKTÓW.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Przepraszam, czy ktoœ zapomnia³ ¿e we wrzeœniu 2003 redakcje FaktĂłw i TVN24 siê po³¹czy³y?????????? Nie rozumiem zdziwienia coponiektĂłrych, ¿e naturaln¹ drog¹ awansu dla reporterĂłw TVN24 jest robienie materia³Ăłw dla FaktĂłw i do³¹czenie do tego zespo³u a nie redakcji. Chyba wkrĂłtce znĂłw siê zdziwicie na wiadomoœæ kto przejdzie do FaktĂłw :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no dobra skoro redakcje sie po³aczy³y to oki, tylko, ¿e ci najlepsi przestaja robic materia³y dla TVN24 i robi¹ dla "FaktĂłw" to jest troche nietak. No bo jak Mazur robi materia³ dla TVN to robi go ca³y dzien i poka¿¹ go dopiero w magazynie o 21, to trochê pĂłŸno, czemu "Fakty" niemolg¹ sobie poszukac œwie¿ej krwi tylko podbieraj¹ z TVN24??
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kowal, zrozum, ¿e to jedenorganizm!!!! TVN24 i Fakty to ta sama firma i chyba logicznym jest, ¿e awansĂłw i nowych pracownikĂłw szuka siê na terenie najpierw swojej firmy dopiero potem wychodzi siê na zewn¹trz. Stary, nie presadzaj, spĂłjrz, ¿e wszystkie materia³y z FaktĂłw l¹duj¹ w TVN24 i pokazywane s¹ w serwisach wiêc nie tracisz nic. A to, ¿e Mazura marteria³ ma premiere o 19 w Faktach chyba nie robi Ci wiêkszej rĂł¿nicy bo przez dzieñ i tak w serwisach s¹ same voiceovery z wydarzeniami dnia dzisiejszego i newsy z wczoraj.
MAKEPOVERTYHISTORY
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dla Kowala jest chyba ci¹gle rok 2001, gdy lisowskie Fakty i TVN24 to by³y dwa rĂł¿ne studia, dwie rĂł¿ne redakcje. A teraz wszystko jest razem. W Faktach s¹ umieszczane materia³y tych, ktĂłrzy nigdy nie aspiruj¹ do bycia w ich zespole (Robert Stanilewicz, Brygida Grysiak itd.). TVN24 korzysta z reporterĂłw FaktĂłw (np. Wiktor Bater). Szkoda tylko, ¿e pozoruj¹, ¿e to ca³kiem inne organizmy. Zawsze chcia³em, ¿eby w stand-upach w Faktach reporterzy mĂłwili np. "Maciej Mazur TVN24". Ale na razie jak ma³o kto ma TVN24 i takie emerytki by pomyœla³y ogl¹daj¹c Fakty na TVN "Och co to za stacja. Nawet reporterĂłw nie ma w³asnych".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja wiem, ¿e jest rok 2005. No dobra skoro redakcje po³¹czy³ysiê to poco te wszystkie przechodzenia?? Niech Mazur zostanie reporterem TVN24 a robi materia³y do "FaktĂłw" to by by³a dodatkowa reklama.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oto dlaczego reporterzy TVN24 przeszli do zespo³u FaktĂłw

1. Wzmacnianie tego zespo³u po odejœciu Kunicy.

2. Bycie w zespole FaktĂłw to pewien przywilej i presti¿. Chcieli im (Mazurowi, Prosieckiemu i toruñskiemu reporterowi Kostkowskiego) je daæ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości