Fakty: w TVN czy TVN24?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Gdzie częściej oglądasz Fakty?

w TVN
30
68%
w TVN24
14
32%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

U mnie TVN24 ma lepsz¹ jakoœÌ dŸwiêku, TVN ma wyraŸnie cichszy sygna³ dŸwiêku. Wiêc TVN24 :]
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja oczywiœÌie TVN - z przyzwyczajenia. Zawsze tak by³o, z reszt¹ TVN24 wystartowa³a póŸniej, a FAKTY to szlagierowy program w³aœnie TVN.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A wczoraj po pierwszej relacji Batera Piotr Marciniak doda³, ¿e sprawe na bie¿¹co bêdziemy œledzic w TVN24. Co to mi¹³o byÌ. Mi jak najbardziej siê spodoba³o...swietna reklama we w³aœciwym miejscu.
Pomijajac to Âże pierwsze info tego wieczora o tym wydarzeniu ( o okrĂŞcie uwiĂŞzionym przy Kamczatce) byÂło w Magazynie 24GODZINY po 21.30.
To jest na bie¿¹co :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Monster

Re: Fakty: w TVN czy TVN24?

Post autor: Monster »

regoat pisze:Gdzie ogladacie Fakty. Bo sa one puszczane na tvn i tvn24 i jak jak ma sie obydwa kanaly to gdzie zazwyczja wrzucacie. Ja nie wiem dlaczego ale zawsze ogladam na tvn.

Od moderatora: Dodam ankietĂŞ, bĂŞdzie czytelniej. :wink:
Nie tylko w TVN i TVN24, ale rĂłwnieÂż w iTVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Fakty: w TVN czy TVN24?

Post autor: pawell »

Piotrek_1992 pisze:
regoat pisze:Gdzie ogladacie Fakty. Bo sa one puszczane na tvn i tvn24 i jak jak ma sie obydwa kanaly to gdzie zazwyczja wrzucacie. Ja nie wiem dlaczego ale zawsze ogladam na tvn.

Od moderatora: Dodam ankietĂŞ, bĂŞdzie czytelniej. :wink:
Nie tylko w TVN i TVN24, ale rĂłwnieÂż w iTVN
No ale raczej w Polsce nie ma ITVN i na tym forum raczej wypowiadajÂą siĂŞ Polacy mieszkajÂący w Polsce. :D Cyba Âże o czymÂś nie wiem... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości