Nasza wizja Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Oto moja wizja FAKTÓW:

FAKTY PORANNE o 9:00 od pon-pt
czas trwania: 10 min.
prowadzÂący: M.Kuligowka, A.JĂŞdrzejowska
³¹czenia na ¿ywo, krótkie informacje

FAKTY POPOÂŁUDNIOWE o 16:00 od pon-ndz
czas trwania: 15 min.
prowadzÂący: P.Redo, A. Werner
materia³y, ³¹czenia na ¿ywo, zapowiedŸ tematów, które bêd¹ w g³ównych faktach

FAKTY G£ÓWNE o 19:00 od pon. - ndz.
czas trwania: 25 min.
prowadzÂący: K. Durczok i J.Pochanke (razem od pon-pt.)
G.Kajdanowicz (sb-ndz.)
materia³y, ³¹czenia na ¿ywo

FAKTY WIECZORNE o 23:00 od pon - pt.
czas trwania: 25 min.
prowadzÂący: G.Miecugow
rozmowy z goœÌmi, komentarze, materia³y
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

tomu, a nie przewidujesz g³ównych dla Anity? :D

Wow :D Tak optymistycznej wizji FaktĂłw jeszcze nie widziaÂłem :D Moja wizja jest taka, Âże wkrĂłtce popoÂłudniowe zniknÂą, a zamiast nich - ewentualnie - daliby serwis tvn24 :D Z Waszych najbardziej przypadÂły mi do gustu wizje wÂłocha i Marcina :D
w³och pisze:g³ówne:
pon-pt Justyna Pochanke, Anita Werner
Razem, w duecie, czy na zmianĂŞ - Twoim zdaniem? :D
wÂłoch pisze: Zamiast Anity Werner Poranek prowadzi Danuta Kondratowicz.
Dlaczego? :D Nie podoba Ci siê sposób prowadzenia Anity? :D Ja bym raczej w kwestii poradków postulowa³ za tym, ¿eby przetasowaÌ prezenterów tak, ¿eby ka¿dy mia³ tê przyjemnoœÌ poprowadziÌ poradek - no i skoùczyÌ z (prawie) monopolistycznym uk³adem 4 x Jakub Porada :D
Ale to chyba nie w tym wÂątku napisaÂłem :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ÂŚwietnie Black, Âże wypowiadasz siĂŞ w innych tematach niÂż o Anicie.
Black Jack '62 pisze: Wow :D Tak optymistycznej wizji FaktĂłw jeszcze nie widziaÂłem :D
KtĂłrej wizji? :uhh:
Black Jack '62 pisze: Moja wizja jest taka, Âże wkrĂłtce popoÂłudniowe zniknÂą, a zamiast nich - ewentualnie - daliby serwis tvn24 :D
NaprawdĂŞ, a ja bym wolaÂł Âżeby Fakty PopoÂłudniowe jednak zostaÂły.
Black Jack '62 pisze: Z Waszych najbardziej przypadÂły mi do gustu wizje wÂłocha i Marcina :D
DziĂŞki wielkie ;)
Black Jack '62 pisze:
Razem, w duecie, czy na zmianĂŞ - Twoim zdaniem? :D
WolaÂłbym jednak Âżeby prowadziÂły osobno, bo gdyby prowadziÂłyby razem, to by byÂła walka kto tu jest wiĂŞkszÂą gwiazdÂą.
Black Jack '62 pisze:
Dlaczego? :D Nie podoba Ci siê sposób prowadzenia Anity? :D Ja bym raczej w kwestii poradków postulowa³ za tym, ¿eby przetasowaÌ prezenterów tak, ¿eby ka¿dy mia³ tê przyjemnoœÌ poprowadziÌ poradek - no i skoùczyÌ z (prawie) monopolistycznym uk³adem 4 x Jakub Porada :D
Te¿ bym by³ za tym, ale gdyby Anita prowadzi³a g³ówne od poniedzia³ku do pi¹tku to na poradki nie by³o by czasu. No chyba, ¿e... Ale nie bêdê siê tutaj rozpisywa³. Napiszê to w innym temacie.
Black Jack '62 pisze: Ale to chyba nie w tym wÂątku napisaÂłem :?
Ano tak. :devil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŚwietnie Black, Âże wypowiadasz siĂŞ w innych tematach niÂż o Anicie.
TeÂż siĂŞ cieszĂŞ :lol2:
KtĂłrej wizji?
No Waszych wizji prezentowanych w tym temacie :D
NaprawdĂŞ, a ja bym wolaÂł Âżeby Fakty PopoÂłudniowe jednak zostaÂły.

A mnie sÂą obojĂŞtne :D W koĂącu trwajÂą tak krĂłtko i maÂło do rzeczywistoÂści newsowej wnoszÂą :?
WolaÂłbym jednak Âżeby prowadziÂły osobno, bo gdyby prowadziÂłyby razem, to by byÂła walka kto tu jest wiĂŞkszÂą gwiazdÂą.
Ehhh ... nie znasz Anity - ona jest taka skromna - uwierz mi, wiem to z dotychczasowych obserwacji :D Dla niej najistotniejszy jest news :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Black Jack '62 pisze:No Waszych wizji prezentowanych w tym temacie :D
Ale wczeÂśniej napisaÂłeÂś "tak optymistycznej wizji", a nie "tak optymistycznych wizji". Czyli jednej wizji.
A mnie sÂą obojĂŞtne W koĂącu trwajÂą tak krĂłtko i maÂło do rzeczywistoÂści newsowej wnoszÂą


Inne programy majÂą wydania popoÂłudniowe, wiĂŞc Fakty teÂż muszÂą mieĂŚ. A poza tym widzowie, ktĂłrzy nie majÂą TVN24 majÂą taki "szybki news" podczas dnia.

Black Jack '62 pisze:
Ehhh ... nie znasz Anity - ona jest taka skromna - uwierz mi, wiem to z dotychczasowych obserwacji :D Dla niej najistotniejszy jest news :D
Ty tu jesteÂś specem od Anity :lol2:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Post autor: doris »

Moja propozycja FAKTÓW :

FAKTY PORANNE o 9:00 od pon-pt
czas trwania: 10 min.
prowadzÂący: M. Kuligowska, M. MoÂłek

FAKTY POPOÂŁUDNIOWE o 16:00 od pon-nd
czas trwania: 15 min.
prowadzÂący: P. Redo, A. Werner

FAKTY G£ÓWNE o 19:00 od pon-nd
czas trwania: 25 min.
prowadzÂący: K. Durczok i J. Pochanke (razem od pon-pt.)
G. Kajdanowicz, A. KalczyĂąska (sob-nd.)

FAKTY WIECZORNE o 23:00 od pon-pt
czas trwania: 20 min.
prowadzÂący: D. Kondratowicz, B. Rymanowski
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

doris pisze:(...)FAKTY PORANNE o 9:00 od pon-pt
czas trwania: 10 min.
prowadzÂący: M. Kuligowska, M. MoÂłek (...)
Twoja propozycja naszczĂŞÂście nie zostanie zrealizowana... :?

Poza tym "Fakty" poranne sÂą niestety niemoÂżliwe. Chyba Âże byÂłby w tym czasie jakiÂś program poranny typu "DzieĂą Dobry TVN" :roll: i w nim te "Fakty". Ale TVN woli tam dawaĂŚ powtĂłki... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A ja juÂż bym o tej porze wolaÂł "Raport Poranny" - prowadzony przez dwie osoby (15 minut), a w nim PrzeglÂąd Prasy, Informacje, Zapowiedzi dnia.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

doris pisze:(...)FAKTY PORANNE o 9:00 od pon-pt
czas trwania: 10 min.
prowadzÂący: M. Kuligowska, M. MoÂłek (...)


Pewnie...MoÂłek w Faktach...toÂż by juÂż ten program upadÂł na samo dno...MoÂłek by go pociÂągnĂŞÂła :devil: :devil:
Na szczĂŞÂście w TVN jeszcze trochĂŞ myÂślÂą i do takiego samobĂłjstwa nie dopuszczÂą :P
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Nonsens

Post autor: salladyn »

Ja bym jeszcze zatrudniÂł Piotra Szwedesa i Huberta UrbaĂąskiego do magazynu "24 GODZINY" a do FaktĂłw KatarzynĂŞ SkrzyneckÂą i Oliviera Janiaka :devil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Re: Nonsens

Post autor: doris »

salladyn pisze:Ja bym jeszcze zatrudniÂł Piotra Szwedesa i Huberta UrbaĂąskiego do magazynu "24 GODZINY" a do FaktĂłw KatarzynĂŞ SkrzyneckÂą i Oliviera Janiaka :devil:
Ale przecieÂż Magda pasuje do programĂłw informacyjnych prowadziÂła przecieÂż 7 minut w RTL7 oraz Wydarzenia i Serwis Pulsu w TV Puls. potem dawali jÂą do programĂłw rozrywkowych
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże kiedyÂś pasowaÂła, gdy byÂła jeszcze maÂłopopularna. Obecnie jest juÂż na inny etapie rozwoju zawodowego. Poza tym wszyscy jÂą kojarzÂą z programami rozrywkowymi.

BTW to ostatnio to w ogĂłle maÂło programĂłw prowadzi. MoÂże niedÂługo wrĂłci, ale w roli... moÂże prowadzÂącej w TVN Gra. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Re: Nonsens

Post autor: erboj »

doris pisze:Ale przecieÂż Magda pasuje do programĂłw informacyjnych prowadziÂła przecieÂż 7 minut w RTL7 oraz Wydarzenia i Serwis Pulsu w TV Puls. potem dawali jÂą do programĂłw rozrywkowych
Ma³o tego, Magda zebra³a œwietne opinie podczas relacjonowania na ¿ywo "powodzi stulecia" w 1997 r. na antenie wroc³awskiej telewizji TeDe. Nie mia³em okazji tego ogl¹daÌ, ale czêsto s³ysza³em pogl¹dad, ¿e to dziêki tamtym wydarzeniom pani Magda wybi³a siê z lokalnej telewizji na ogólnopolsk¹ antenê. Pamiêtam j¹ tak¿e z Pulsu - nie wypada³a Ÿle. Niestety, chyba ciê¿ko jej odnaleŸÌ siê w tvn, a mo¿e po prostu nie ma programu, który mog³aby prowadziÌ, bo w porannym Dzieù Dobry TVN nie wypada przekonuj¹co, osobiœcie wolê drug¹ parê prowadz¹cych, czyli Mellera i Rusin. Ale serwisy informacyjne? Kto wie, czy to nie by³oby dla Magdy Mo³ek lepszym rozwi¹zaniem, szczególnie gdy wœród prezenterów tvn24 pojawia siê tyle nowych twarzy. Tylko co na to pani Magda? Chyba sama nie chcia³aby wracaÌ do newsów. Ale hipotetycznie mo¿na o tym dyskutowaÌ - widzia³em ju¿ g³upsze pomys³y ni¿ ten :]
Pozdrawiam.
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

po co robiĂŚ co chwile fakty na tvnie jak w tvn24 sÂą informacje co 30 min :?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

CzytaÂłam kiedyÂś wywiad z MoÂłkowÂą, mĂłwiÂła w nim, Âże pracĂŞ w newsach wspomina dobrze, ale to nie praca dla niej. Nie wytrzymaÂła kondycyjnie, za duÂże tempo i w ogĂłle za duÂży stres. I nie chce tam wracaĂŚ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości