Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Genialny materiał bodaj Maćka Mazura jak w rzeczywistości wygląda tzw."bojkot" PiS przez TVN.
Raczej bojkot TVN przez PiS. :D

Fakt materiał rewelacja, wykonany przez mistrza Macieja Mazura. :D

Najlepszy jest poseł Suski, który bodajże złożył ten wniosek o bojkot TVN i TVN 24, a wczoraj sam trzymał mikrofon tej złej stacji. :devil: :hahaha:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
TVN_FAN pisze:Genialny materiał bodaj Maćka Mazura jak w rzeczywistości wygląda tzw."bojkot" PiS przez TVN.
Raczej bojkot TVN przez PiS. :D

:lol2: no jasne, że TVN przez PiS :P moja pomyłka :lol2:
ZIMA
tojaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 11 lis 2008, 20:08

Skandal w Święto Niepodległości

Post autor: tojaros »

W Święto Niepodległości spodziewałem się w "Faktach" o 19.00 czegoś uroczystego i podniosłego. Tymczasem... z całej uroczystości ogólnonarodowej zrobiono tylko krytykę Prezydenta. Wypowiedział w swym przemówieniu tylko dwie ogólnikowe uwagi, z zastrzeżeniem, że nie tu miejsce szerzej o tym mówić... Nikogo nie skrytykował. Za to "Fakty" skoncentrowały się szerzej na krytyce Prezydenta. Nie były to informacje, tylko zjadliwa i jednostronna polemika. Przy okazji obrona pominiętego Lecha Wałęsy, bez zająknięcia się, co ten wcześniej na Prezydenta wygadywał, a co przy innych okazjach Wyście z lubością pokazywali. Widzę to nie od dziś, że "Fakty" zawsze i wszędzie znajdą miejsce na krytykę Prezydenta, bez względu na okoliczności i zasadę dziennikarskiej bezstronności.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Skandal w Święto Niepodległości

Post autor: a-j-p »

Po pierwsze demokracja na to pozwala
Po drugie - prezydent sam obraza na lewo i prawo ludzi wiec co tu sie dziwic - dodatkowo dzieli narod
Po trzecie - to jest serwis informacyjny a nie instytucja ,ze ma byc podniosly ton
Po czwarte caly dzien TVN24 walkowalo swieto 11listopada
Po piate - nie podoba sie to nie ogladaj
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Skandal w Święto Niepodległości

Post autor: Nika »

Po szóste - prezydent Kaczyński całkiem niedawno podsumował wieczorne dzienniki telewizyjne, i powiedział, że "Fakty" są najbardziej obiektywne ze wszystkich.
Amen. :spiewa:
tojaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 11 lis 2008, 20:08

Re: Skandal w Święto Niepodległości

Post autor: tojaros »

Demokracja pozwala na wiele, chyba, że poprawność polityczna nie pozwala. Ale tu akurat pozwala! Bicie w Kaczyńskich to już sport narodowy na dopingu mediów. Mógłbym przytoczyć wiele przykładów braku informacji, dysproporcji i tendencyjności w informacjach: w brutalnym skrócie - napuszczania i okłamywania publiki. To prawda, demokracja pozwala na nieetyczne przekazy medialne. Pozwala także na ich piętnowanie. Mogę Faktów nie oglądać, ale będę - żeby na bieżąco widzieć koronkową robotę "zaangażowanych dziennikarzy". To pozwala lepiej rozumieć świat i reakcje ludzi a samemu nie dać się nabierać i zwariować.
michalina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2008, 09:25

Noblista

Post autor: michalina »

Bardzo dziękuję Redacji TVN za relację z uroczystości Lecha Wałęsy.Materiał był obszerny i po raz pierwszy od wielu lat tak bardzo mnie wzruszył,że się popłakałm. Myślałam,że nie jestem już zdolna do takich wzruszeń. Sposób uprawiania dziś polityki ,stosunek polityków do społeczeństwa jest poprostu paskudny.
Uroczystość w Gdańsku utwierdza mnie w przekonaniu,że warto być porządnym człowiekiem.
Nie chcę komentować zachowań innych polityków, bo po co psuć taką piękną uroczystość.
Jeszcze raz dziękuję TVN-owi za tą realację. Żadna stacja telewizyjna nie zrobiła tego tak dobrze. A szkoda ,bo jest to dobra lekcja patriotymu.
Życzę całej Redakcji wszystkiego dobrego. Tak trzymać. Jesteście naprawdę dobrzy.
marian222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 27 lut 2009, 19:13

piraci drogowi

Post autor: marian222 »

W dniu 27 lutego 2009 roku, tym razem fakty, znowu straszyły piratami drogowymi, a jak może reagować kierowca, który musi jechać 30 km na godzinę (kilka lub czasami kilkanaście kilometrów)na drodze gdzie można jechać zgodnie z przepisami 70 km na godzinę, bo jeden z drugim anemikiem (zajmują obydwa pasy) a policja nie egzekwuje art. 19 ust. 2 punkt 1 kodeksu drogowego -"Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością nieutrudniajacą jazdy innym kierującycm". Tylko szykanuje się wszystkich , którzy nawet o 5 km na godzinę przekroczą dozwoloną prędkość. W Niemczech 600 km (bez naruszania przepisów) można przejechać w 4 godziny, w Polsce 300 km (z naruszeniem przepisów) 5 godzin!!!!!!!!!!!!
gregoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 12 maja 2009, 19:31

Przekleństwa Pani Minister

Post autor: gregoh »

Witam, w dzisiejszych faktach tj. 12.05.09 pokazaliście jak P. Minister uzywa niecenzuralnego słowa i jakie to jest "be" a jak to się ma do przekleństw P. Durczoka który zbesztal swojego współpracownika? mam wrażenie ze zaczynacie sie zachowywać jak dziwne portale np pudelek i robicie z igy widly, szkoda bo od wielu lat jestem waszym wiernym widzem :(
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Przekleństwa Pani Minister

Post autor: Marcin »

Właśnie. Czemu Sianecki nie zrobił materiału o upierdolonym stole i jebanym przerywniku? Rozmowa pani minister była tak samo prywatna jak Durczoka i Rurarza.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Przekleństwa Pani Minister

Post autor: Nika »

W ogóle ewidentnie było widać, że ona to do Sawickiego bardziej dla jaj powiedziała, a dziennikarze jak zwykle z tego wielkie halo zrobili. No, ale jak Durczok rzucał wyzwiskami nad ubabranym stołem, to koledzy dziennikarze jeden przez drugiego go bronili, usprawiedliwiali, i ba jeszcze mu gratulowali. LOL!!! . Jeszcze petycji brakowało z tysiącami podpisów.
A swoją drogą ciekawe co pani Fedak powie u Rymana dziś, bo ponoć ma być gościem u niego o 21.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Przekleństwa Pani Minister

Post autor: Nika »

Komentarz Macieja Mazura z Faktów na blogu portalu tvn24.pl :arrow:
Maciej Mazur/tvn24.pl pisze:W polityce niewiele rzeczy daje taką okazję do przypunktowania, jak gafa. Zwłaszcza, gdy szybko się za nią przeprosi. No i jeszcze jeden warunek. Gafa powinna być taka codzienna, ludzka, jak to „spierdalaj” minister Fedak.
Minister nie próbowała kręcić, że ktoś się przesłyszał, że ona tylko kogoś cytowała, że to skandal podsłuchiwać rozmowy członków gabinetu. Przyznała się, przeprosiła, złożyła samokrytykę i po sprawie. A że język trochę był pozaparlamentarny? No nie bądźmy hipokrytami – niech pierwszy rzuci komentarzem na forum pod tym tekstem ten, kto choćby po cichu lub w myślach nie kazał bliźniemu szybko się oddalić używając słów cytowanych przez minister pracy.

Nie da się ukryć, z wizerunkowego punktu widzenia niecenzuralne wpadki to nie żadne wpadki. Czy ktoś miał za złe marszałkowi Zychowi jego „stary, k…”? A Lech Kaczyński? Autor najsłynniejszego wezwania do Dziada? Oczywiście – przeciwnicy polityczni wytykali, że jak tak można, do wyborcy… A sam Kaczyński, ówczesny kandydat na prezydenta stolicy? Nie kręcił, nie przeinaczał, wyjaśnił, że „jak na praską ulicę i tak wypowiedział się łagodnie”. Znaczy się – swój chłop.

Swój. I minister Fedak też swoja. Spierdalaj – przepraszam – nie szkodzi. Czasem nawet wolę takie wezwania wprost od pokrętnych oskarżeń, insynuacji i zwykłych kłamstw, jakie w świecie polityki są normą, za którą nikt nawet nie myśli przepraszać.

Redakcja TVN 24.pl informuje, że wypowiedzi dziennikarzy zamieszczone w blogu portalu TVN24.pl są wyrazem ich osobistych poglądów i nie należy ich identyfikować z linią programową redakcji.
Tak samo jak Mazur uważam, że Fedak pokazała klasę nie tłumacząc się pokrętnie, nie robiąc wyrzutów dziennikarzom, że ujawnili prywatną rozmowę, tylko powiedziała, że każdemu się zdarza tak zareagować w nerwach i przeprosiła.

źródło
maja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 01 lis 2009, 19:23

jeże

Post autor: maja »

Dzisiaj w glownym wydaniu faktow ukazal sie material o jezach. Niestety nie bylo zadnej informacji o mozliwosci pomocy. Czy jets juz jakis numer konta przez ktory mozna pomoc?
mmm.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2009, 13:17

Re: jeże

Post autor: mmm. »

Szkoda, że się nie pofatygowali, żeby podać jakieś namiary, żeby można było pomóc!
Ja znalazłam jedynie adres mailowy i telefon tego człowieka od Jeży: igliwiak@tlen.pl , tel. 503-309-303 .
Mam nadzieję, że mu się uda przetrwać.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: chandler »

Dlaczego TVN, milczy na temat szczepionek na ah1n1.
"Wiadomości" TVP1, mówią o tym, że są przypadki zgonów po szczepieniu, a TVN nie. Jakie to Fakty? Powinni zmienić nazwę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości