Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ProszĂŞ bardzo ;) :

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekmiszcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 25 lis 2007, 18:24

Post autor: maciekmiszcz »

Wielkie dziĂŞki:)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bardzo zaciekawi³ mnie dzisiejszy materia³ Leszka Jarosza o Œwiêtym Miko³aju. Pominê fakt, i¿ w TVN HD - jak zwykle w takich sytuacjach - obraz by³ w "okienku", ale materia³ zosta³ zrobiony kamerami przystosowanymi do jakoœci HD. Czy to przedsmak zmian w "Faktach"? Czy w styczniu widzowie TVN HD zobacz¹ pierwszy program informacyjny w Polsce (i chyba tak¿e w Europie) w prawdziwej i doskona³ej jakoœci high definition? Wiem, ¿e wi¹¿e to siê z wymian¹ sprzêtu w ca³ym studiu 'na piêtrze' MBC, ale nie ma rzeczy niemo¿liwych.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TeÂż to zauwaÂżyÂłem. MoÂże materiaÂł byÂł panoramiczny, ale obraz nadawany byÂł w standardowym 4:3.
POpieram pisze:Czy to przedsmak zmian w "Faktach"?
ByÌ mo¿e masz racjê. Wczeœniej chyba nie by³o w Faktach "panoramicznych" materia³ów. Chyba, ¿e coœ przeoczy³em.
Ostatnio zmieniony niedziela 23 gru 2007, 19:50 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MyÂślĂŞ, Âże to tylko jednorazowy przypadek, a ten materiaÂł Leszek Jarosz robiÂł juÂż dla 'Polski i Âświata' tvn24, tylko oczywiÂście w nieco zmienionej formie.
Bardzo ciekawy byÂł teÂż dzisiejszy materiaÂł o Polakach w Islandii- w Faktach wÂłaÂśnie powinno znajdowaĂŚ siĂŞ wiĂŞcej informacji ze Âświata.
dabozena6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 28 gru 2007, 19:41

Post autor: dabozena6 »

Dobry wieczór.W dniu dzisiejszym obejrza³am Pañstwa komentarz dotycz±cy niezwykle optymistycznego spojrzenia w przysz³o¶æ Polaków, ich zadowolenia z osi±gniêæ w mijaj±cym roku.Zastanawia mnie jednak fakt, dlaczego rozmowy z na w/w temat by³y przeprowadzane przez Pañstawa dzienikarzy: we Wroc³awiu, i najprawdopodobniej w Zakopanem (zdjêcia stoku narciarskiego).Mo¿na by³oby wnioskowaæ, ¿e reszta Polski tzw C jest w podobnym optymistycznym nastroju. Drodzy Pañstwo ta tzw Polska C ! czyli ¶ciana wschodnia NIE JEST TAK OPTYMISTYCZNA !.Bezrobocie jest tu nadal WIELKIE ! G³ównie dla osób z wy¿szym wykszta³ceniem ( bez wzglêdu na ilo¶æ fakultetów ). Tu nie liczy siê wykszta³cenie, do¶wiadczenie, ani wiedza !!! Jedynie niezwyk³e plecy !!! Ja mam szcê¶cie, znalaz³am pracê (pomimo peselu pocz±tek 63) (uprzednio by³am specjalist± ds windykacji z niez³± widz± - a pracy nie mog³am znale¶æ prze 1 rok 3 mc, pracujê obecnie w innym zawodze ()!!! moi znajomi (3 fakultety (fizyka,informatyka.pedagogika !?) nie maj± pracy rok 2 - setki wys³anych cv ).Cieszê siê z optymizmu osób przedk³adaj±cych dane o zminiejszaj±cym siê bezrobociu, maj±c na uwadze ¿e mniej wiêcej 2 mlm Polaków pracuje na obczy¼nie,to takie ok 2 Warszawy, chcia³abym wierzyæ ¿e Kto¶ z Pañstwa zgodzi siê i¿ na w ¶cianie Wschodniej (Polska C) istnieje ukryte bezrobocie, którego wielko¶æ nieznana jest nawet statystykom (nie powiem aby ten temat ich bardzo zajmowa³). Bieda tam jest trudna dla zrozumienia Polakom zamieszkuj±cym na Zachód od Wis³y.!! Dodatkowo (nie pamiêtam w programie której telewizji us³ysza³am stwierdzenie i¿ : NIE ZNAJDUJE DZISIAJ PRACY TEN, KTÓRY NIE CHCE PRACOWAÆ . Zapewne nigdy tu nie by³ ! W Urzêdzie pracy kolejka jest najwiêksza przed tablic± dla osób z wy¿szym wykszta³ceniem !!!
Je¿eli mo¿na prosiæ? Proszê radosne wie¶ci w imieniu POLAKÓW przedstawiaæ po uprzednim rzetelnym rozeznaniu (dok³adniejszym).Obecnie studiujê na studiach podyplomowych. Moja postawa 1350,00 brutto)

[ Dodano: PiÂą Gru 28, 2007 7:35 pm ]
Ogl±gl±da³am przdstawion± w Telwizji mapê (organizacji ,której nazwy nie przytoczê ), gdzie mog± uzyskaæ pomoc osoby i rodziny potrzebuj±ce, NIESTETY WSZYSTKIE BY£Y NA ZACHÓD OD WIS£Y !!! Zapewne na wschód ju¿ nic nie ma, b±d¼ tutaj ¿yje ka¿dy z co 14 Polaka -miloner ! Szanowni Pañsto- Polacy to tak¿e my.B±d¼cie uprzejmi o tym pmiêtaæ za ka¿dym razem jak informujecie spo³eczeñstwo o wzrastaj±cym dobrobycie, tak¿e i tym którym brakuje na zaspokojenie potzrb fizjologiczych ( piramida Mas³ova).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ProponujĂŞ napisaĂŚ na fakty@tvn.pl lub na forum :arrow: http://www.fakty.tvn.pl Tu jest forum nieoficjalne, wÂątpiĂŞ, aby ktokolwiek z "FaktĂłw" to przeczytaÂł. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Pokazywali scenĂŞ SylwestrowÂą TVN-u w Faktach caÂłkiem niezÂła :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Có¿ za piêkne ostatnie wydanie "Faktów" w tym roku. :D W pierwszym materiale o sytuacji lekarzy wypowiada³a siê moja pani od geografii. :D :D :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić. Nie chciałem zakładać nowego wątku z wpadkami, bo wierzę, że to był wyjątek, więc temat nie byłby często używany. Warto jednak zwrócić na to uwagę. Z materiału w ''Faktach'' wyemitowanego 13.02 (chodowca) :lol: :arrow:
Obrazek
www.seoplus.pl

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: www.seoplus.pl »

Dziś w faktach powiedzieli ze wzrosło spożycie alkoholu w Polsce.
Czy aby na pewno??
Może nie wzrosło tylko jak staniały % to ludzie zaczęli kupować w sklepach a nie na melinach??
I to spowodowało ten wzrost spożycia??
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: pop »

Inormację tę podał dziennik "Polska The Times" - od rana mówiono o tym artykule w TVN i TVN24.
Wątpię, by było tak jak piszesz. :arrow: http://www.polskatimes.pl/2,27953.htm
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
www.seoplus.pl

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: www.seoplus.pl »

, ale nie podali ile spadła sprzedaż na melinach i przemyt po obniżeniu akcyzy.

Dziś znowu pokazali filmik z napadem na bank tylko nie powiedzieli ze to była reklam producenta samochodów, a nie przypadek z realu.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: TVN_FAN »

Genialny materiał bodaj Maćka Mazura jak w rzeczywistości wygląda tzw."bojkot" PiS przez TVN. Rewelacyjne to było a przy okazji pokazało jak bardzo ten "bojkot" jest grą medialną i polityczną zagrywką. Brawo za ten materiał -- jeden z lepszych ostatnio :D
ZIMA
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Post autor: piotrek888 »

Materiał świetny kiedy wypowiadała się posłanka PiS pani Szczypińska nerwowo spoglądała na mikrofon. Akcja z chusteczką też bardzo fajna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości