Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Materia³y w g³ównym wydaniu "Faktów"

Post autor: doktorfaustus1 »

Jakoœ sennie ostatnio zrobi³o siê na naszym forum. A dzia³ Fakty powoli porasta mchem :lol: . Oj coœ mi siê nie chce wierzyÌ - strona mi³oœników TVN, a dzia³ najwa¿niejszego programu tej stacji jakoœ tak stoi sobie zapomniany, nie odwiedzany..... :roll: :cry: Có¿ muszê wymyœliÌ coœ kontrowersyjnego..... Ale mi siê nie chcê. :roll:

Mo¿e by skrobn¹Ì coœ o materia³ach w Faktach? Ostatnio widzia³em jeden o pedofilii, przygotowany na podstawie reporta¿u TVN24. WyobraŸcie sobie, ¿e jeden z wypowiadaj¹cych siê przed kamer¹ facetów uto¿sami³ pedofiliê z homoseksualizmem. A przecie¿ wiadomo, ¿e to nie prawda. Pedofilia zdarza siê zarówno u osób o orientacji homoseksualnej jak i heteroseksualnej. W tym momencie powinien zareagowaÌ autor materia³u - Dariusz £apiùski i wyjaœniÌ widzom, ¿e nie mo¿na wprowadzaÌ takich uproszczeù. Có¿ nie zrobi³ tego. Na komentarz bêd¹cy sprostwoaniem nie wysili³ siê te¿ mój "ulubieniec :twisted: " B. Rymanowski. Zreszt¹ Rymanowski odpowiada³ za tamto wydanie i razem z producentem Faktów juz na kolegium redakcyjnym powinni zwróciÌ uwage £apiùskiemu na b³¹d w materiale. Nie zrobi³ tego. Czemu? Nie wiem, mo¿e uruchomi³ mu siê Grzegorz Kajdanowicz z TV Puls i najbardziej skompromitowanego programu informacyjnego - Wydarzeù ( w propagandzie i k³amstwie pobi³y chyba DTV z przed 1989 r.)
I w taki o to sposĂłb byliÂśmy Âświadkami kolejnej kompromitacji B. Rymanowskiego, ale przede wszytkim samych FaktĂłw.

Czekam na Wasze opiniĂŞ. OczywiÂście nie musicie komentowaĂŚ akurat tego materiaÂłu. Piszcie o tym co wam siĂŞ podobaÂło, lub czego nie dalibyÂście na antenĂŞ. :P
Ostatnio zmieniony niedziela 07 maja 2006, 13:37 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 3 razy.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W TVN24 pokazywali materia³ o szaleùcach je¿d¿¹cych po 260km/h w mieœcie. Obejrza³em to w internecie. Tego samego dnia zobaczy³em ten temat w "Faktach", ale zrobi³ go inny dziennikarz (te¿ z TVN24) - pytanie: po co? Przecie¿ by³o w nim to samo.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To siĂŞ nazywa propaganda Rymana.
Nie pamiĂŞtam dokÂładnie tamtego materiaÂłu ale takich wpadek za rymana byÂło o wiele wiĂŞcej. :twisted: :twisted: :twisted:
CaÂły czas oglÂądajÂąc fakty z rymanem czuje siĂŞ manipulowany.
Jego ton i sposĂłb prezentowania newsĂłw jest okropny. Tak mnie to razi i oglÂądam fakty z rymanem z przyzwyczajenie i sÂłucham tylko kiedy reporterzy zrobiÂą jakiÂś dobry materiaÂł co zdarza juÂż siĂŞ coraz rzadziej.

Nie wiem ile jeszcze oni bĂŞdÂą trzymali tego rymanowskiego :?: :?: :?:
Ale w koĂącu od chwili powstania stacji to on i pochanke byli pupilami szefĂłw i chyba dalej tak jest. :twisted: :twisted: :twisted:
PieczyĂąski nie raz mĂłwiÂł, Âże dla niego to ryman jest nie gorszy od lisa a nawet lepszy. :twisted: :twisted: :twisted:

Rymanie zrĂłb faktom pa pa :twisted: :twisted: :twisted:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Doktorku... nic na si³ê, bo co Ci z tego wysz³o? BEz obrazy, ale coœ niedorzecznego. Troszkê... :? :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filip pisze:Doktorku... nic na si³ê, bo co Ci z tego wysz³o? BEz obrazy, ale coœ niedorzecznego. Troszkê... :? :D
Przperaszam Filipi, ale nie rozumiem twojego ostatniego posta. :lol: Coœ niedorzecznego... Gdzie? Nie chodzi mi o komentowanie akurat tego materia³u, ale skoro wiêkszoœÌ z Was o 19.00 ogl¹da Fakty, to mo¿e warto podyskutowaÌ o materia³ach z tego programu. Mo¿e kogoœ coœ wkurzy³o, albo wrêcz odwrotnie zaskoczy³o, rozbawi³o etc. Rozmawialiœmy ju¿ o prezenterach, scenografii, wiêc teraz mo¿e o samym programie. :D :wink:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Poprostu odniosÂłem wraÂżenie, Âże temat jak i TwĂłj post pisane byÂły nasiÂłe, Âżeby tylko coÂś napisaĂŚ. ByÂło to dla mnie poprostu nie ciekawe i znĂłw podkreÂślony zostaÂł wÂątek Rymanowskiego... To staje siĂŞ nudne...
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam chyba prawo mówiÌ g³oœno o tym co mi nie odpowiada i co mnie dra¿ni, a taki w³aœnie by³ opisany przeze mnie materia³. Gdyby akurat tego dnia, za to, co pojawi siê w Faktach odpowiada³a Anita Wrener, to uwierz mi, napisa³bym to samo. W odró¿nieniu do niektórych osób na tym forum nie pisuje postów na si³ê. Wiesz, jakoœ nie chce mi siê z nikim rywalizowaÌ w tej dziedzinie. Mogê mieÌ najwiêksz¹ iloœÌ postów, ale mogê byÌ tez na samym koùcu. Po prostu chcê zachêcaÌ ludzi do dyskusji nad ciekawymi tematami. W odró¿nieniu do niektórych nie krzyczê na osoby, które napisa³y dwa posty pod rz¹d (takimi krzykami te¿ mo¿na sobie nabijaÌ posty).
Wszyscy deklarujecie swojÂą ogromna sympatiĂŞ do TVN, ale niektĂłrzy potrafiÂą dyskutowaĂŚ tylko o fryzurach, wzroÂście prezenterĂłw etc. Owszem to teÂż jest waÂżne. Ale ja zaproponowaÂłem dyskusjĂŞ nad rĂłwni waÂżnym i ciekawym tematem. ObejrzaÂłeÂś o 19.00 Fakty - Âświetnie, wiĂŞc podziel siĂŞ ze mnÂą swoimi uwagami. OglÂądaj, aby siĂŞ czegoÂś dowiedzieĂŚ, zweryfikowaĂŚ swĂłj ÂświatopoglÂąd etc, a nie po to aby bezmyÂślnie wpatrywaĂŚ siĂŞ w ekran. Analizuj to co sÂłyszysz i widzisz, a nie piej bez zastanowienia siĂŞ z zachwytu nad jakimÂś programem (nawet jeÂżeli jest dobry)
PS Filip nie w ogóle nie musisz zabieraÌ g³osu - nie masz nic do powiedzenia to po prostu poszukaj sobie innego tematu, w którym mo¿esz zab³ysn¹Ì.
:evil: ZirytowaÂłeÂś mnie Filipie, ale tylko Ty jeden oburzyÂłeÂś siĂŞ na moje "bezczelne" zachowanie - nabijanie postĂłw gÂłupimi tekstami.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

JakiÂż ty doktorze obiektywny i opiniotwĂłrczy. :lol: :lol: :lol:

Jak krytykujesz fakty to rĂłwnieÂż czyĂą to teÂż w stosunku wiadomoÂści.
OczywiÂście krytyka faktĂłw teÂż jest czasami potrzebna oczywiÂście tych faktĂłw z rymanowskim rzecz jasna.
WiĂŞc niech twa krytyka bĂŞdzie wywaÂżona i odnoszÂąca siĂŞ do obydwu stron.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

PS Filip nie w ogóle nie musisz zabieraÌ g³osu - nie masz nic do powiedzenia to po prostu poszukaj sobie innego tematu, w którym mo¿esz zab³ysn¹Ì.
ZirytowaÂłeÂś mnie Filipie, ale tylko Ty jeden oburzyÂłeÂś siĂŞ na moje "bezczelne" zachowanie - nabijanie postĂłw gÂłupimi tekstami.
Po pierwsze, jak widaĂŚ, miaÂłem coÂś do powiedzenia, wiĂŞc wyraziÂłem to, a pod drugie ja nigdy nie twierdziÂłem, Âże nabijasz sobie posty!
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze: Jak krytykujesz fakty to rĂłwnieÂż czyĂą to teÂż w stosunku wiadomoÂści.
OczywiÂście krytyka faktĂłw teÂż jest czasami potrzebna oczywiÂście tych faktĂłw z rymanowskim rzecz jasna.
WiĂŞc niech twa krytyka bĂŞdzie wywaÂżona i odnoszÂąca siĂŞ do obydwu stron.
RĂŞcĂŞ opadajÂą z szelestem. Czy ja pisze po arabsku? Nie chodzi mi o krytykĂŞ FaktĂłw a o dyskusjĂŞ nad materiaÂłami, ktĂłre ukazaÂły siĂŞ wÂłaÂśnie w tym programie. Powtarzam po raz kolejny - interesuje mnie wasza opinia - co siĂŞ wam podobaÂło lub nie - tyle nic wiĂŞcej. Nie zamierzam udowadniaĂŚ tutaj jakiÂś teorii i czy tez. UwaÂżasz, Âże jakiÂś materiaÂł byÂł Âświetny - prosze moÂżesz napisaĂŚ, jesteÂś innego zdania - rĂłwnieÂż.
Michos kiedyÂś przypomniaÂłeÂś mi, Âże to forum miÂłoÂśnikĂłw TVN i wÂłaÂśnie o tej stacji i jej programach ludzie chcÂą tutaj rozmawiaĂŚ. Dzisiaj domagasz siĂŞ dyskusji nad WiadomoÂściami TVP1 - zapraszam wiec do dziaÂłu "TELEWIZJA" - jeÂżeli mnie pamiĂŞc nie myli Kwiatek utowrzyÂł tam juÂż taki dziaÂł "Wszystko o WiadomoÂściach TVP1" Owszem staram siĂŞ byĂŚ obiektywny, chyba jasno powiedziaÂłem, co nie podobaÂło mi siĂŞ w materiale Dariusza ÂŁapiĂąskiego. Nie krzyczaÂłem, Âże jest on do d**** tylko powiedzialem co mnie boli i wkurza.
Filip pisze:Po pierwsze, jak widaĂŚ, miaÂłem coÂś do powiedzenia, wiĂŞc wyraziÂłem to, a pod drugie ja nigdy nie twierdziÂłem, Âże nabijasz sobie posty!
Wybacz, takie odniosÂłem wraÂżenie. :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Materia³y z faktów s¹ czêœci¹ tego programu które razem tworz¹ ca³oœÌ wiêc krytykuj¹c materia³y poœrednio krytykujesz równie¿ ca³y program.
Oczywiœcie jak £apiùski pope³ni³ jakiœ b³¹d czy ktoœ inny to pisz o tym.
Ale tak jak napisaÂłem wczeÂśniej jak fakty prowadzi rymanowski to masz moje wsparcie.

Jak jest dzia³ o telewizji to pisz sobie co chcesz tylko mówiê aby krytyka odnosz¹ca siê do tvn-u równie¿ kiedy bêdzie coœ nie tak by³a równie¿ kierowana do TVP. Wiem wiem krytykujesz TVP ale rób to tak¿e w stosunku do reporterów np.wiadomoœci. Mów co chcesz ale ja i tak zawsze bêde uwa¿a³, ¿e tvn ma najlepszych reporterów a b³êdy pope³niane przez nich nie s¹ a¿ tak strasznie czêste.
Jak bĂŞde miaÂł ochotĂŞ wypowiedzieĂŚ zdanie na temat reporterĂłw wiadomoÂści to oczywiÂście napisze to w dziale wiadomoÂści a tutaj z oczywistych powodĂłw nie bĂŞde o tym pisaÂł.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wybacz, takie odniosÂłem wraÂżenie. :evil:
Wybacz, ale Twoje wra¿enie jest conajmniej "dziwne". Na tym koùcze nasz¹ rozmowê, jesli mozna to tak nazwac nie uzywajac okreslenia "k³ótnia".
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

michos pisze: OczywiÂście krytyka faktĂłw teÂż jest czasami potrzebna oczywiÂście tych faktĂłw z rymanowskim rzecz jasna.
:|
To co Nikogo innego krytykowaÌ ju¿ nie mo¿na? Zada³bym tu jedno pytanie, ale tego nie zrobiê - i tak ju¿ nie rozró¿niam tematów na tym forum: wszêdzie dyskusja schodzi do tego samego w¹tku, a nie chcê tego niepokoj¹cego zjawiska pog³êbiaÌ... :lol:
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Michos. PoPieram. Fakty za Rymana to nie TVN Fakty. ÂŁapiĂąskiego od dawna nie znosiÂłem i za Lisa to przygotowywaÂł on materiaÂły dla FaktĂłw popoÂłudniowych i TVN24, gdzie stojac na zywo siĂŞ kompromitowaÂł. Do FaktĂłw gÂł. powinni dawac samych najlepszych a nie kaÂżdego . Rozumiem, pozwalniali niektĂłrych jak np.Olge Kuzniak a Sobieniowski ich poÂżegnaÂł.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D a czemu pytasz????? :D :D :D :D :D Uwierz mi na sÂłowo, juÂż kiedyÂś mĂłwiÂłem kim jestem. Poszukaj a siĂŞ dowiesz..... 8)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości