Fakty o świecie

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Fakty o świecie

Post autor: prze_kw »

Dziś o 20:00 rusza nowy program TVN24 Biznes i Świat, współtworzony z redakcją "Faktów" - "Fakty z zagranicy". Audycję, emitowaną od poniedziałku do piątku, prowadzić będzie Monika Tomasik. Program będzie emitowany ze studia TVN24 BiŚ.
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Greg Haus »

prze_kw pisze:Dziś o 20:00 rusza nowy program TVN24 Biznes i Świat, współtworzony z redakcją "Faktów" - "Fakty z zagranicy". Audycję, emitowaną od poniedziałku do piątku, prowadzić będzie Monika Tomasik. Program będzie emitowany ze studia TVN24 BiŚ.
Bardzo dobra wiadomość, byleby się to nie rozmyło jak Fakty:Debata.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: matik »

Mam wrażenie, że w kwietniu i maju nie było stricte programu "Debata Faktów" ze względu na liczne debaty prezydenckie, ale czy to prawdziwy powód to czas pokaże.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:Mam wrażenie, że w kwietniu i maju nie było stricte programu "Debata Faktów" ze względu na liczne debaty prezydenckie, ale czy to prawdziwy powód to czas pokaże.
Kwiecień -ok, ale akurat w końcówce maja debata podsumowująca kampanię byłaby jak najbardziej na miejscu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Camilo »

"Fakty" z zagranicy powinny być także, a może przede wszystkim o 19.00, jeśli chcą się określać najlepszym programem informacyjnym, bo na miano najchętniej oglądanego w najbliższym czasie i tak nie mają co liczyć. A widzę, że jak w kanałach newsowych nie ma pomysłów na zwiększenie oglądalności, to wsadza się program pod markę "Faktów". Podobnie jest o 16.00 w TVN24 - pasmo ponad 3 razy dłuższe niż główne wydanie, nie mające praktycznie żadnych punktów zazębienia, ale jest logo "Faktów" na ekranie, są wyższe słupki. Tu mają chociaż część zespołu "Faktów", choć jestem przekonany, że możnaby ten program albo połączyć ze "Światem" albo nadać mu całkowicie odrębny tytuł. Monika Tomasik jako anchorka? Fajnie, bo to jedna z najlepszych prezenterek BiŚ, ale czy nie jest to jednak dowód na degradację tej marki?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: avatar »

Program przyjemnie się ogląda ale ja widziałbym o tej porze Epicentrum, za którym ciągle tęsknię. :')
FzZ mogliby wydłużyć kosztem chociażby Świata technologii, który jest zapychaczem ramówki. Nie czepiałbym się podczepienia tego projektu pod markę Faktów bo to naturalne, że chwalą swoje. Nic w tym dziwnego. ;)
W skali szkolnej daję 5.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: matik »

Camilo pisze:Monika Tomasik jako anchorka? Fajnie, bo to jedna z najlepszych prezenterek BiŚ
W przypadku prezenterek TVN24 BiŚ akurat trudno mówić o lepszych i gorszych, chociaż na tle innych bardzo też się wyróżniają Agata Wolna i Karolina Hytrek-Prosiecka.
Ja jednak w "Faktach z zagranicy" widziałbym Katarzynę Werner, jednak jest to na dłuższy czas nierealne :(
avatar pisze:Program przyjemnie się ogląda ale ja widziałbym o tej porze Epicentrum, za którym ciągle tęsknię. :')
Epicentrum mogliby przywrócić w weekendy, chociażby zamiast nudnego programu ks. Kazimierza Sowy, albo w wieczory przed/po Faktach.
avatar pisze:FzZ mogliby wydłużyć kosztem chociażby Świata technologii, który jest zapychaczem ramówki.
"Świat technologii" to taki "Teleserwis" w Bisiowym wydaniu ;) Wydłużenie z kolei FzZ upodniłoby z kolei ten program do FpP o czym pisał Camilo, czyli coraz mniej byłoby punktów zaczepienia do marki "Faktów" - już teraz nie wszystkie reportaże są przygotowywane przez reporterów Faktów.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: avatar »

matik pisze:... już teraz nie wszystkie reportaże są przygotowywane przez reporterów Faktów.
Tak jak reportaże dla Faktów przygotowują reportrzy TVN24 . :P
Tak sobie myślę, że powinni pomyśleć o skrócie informacji ze świata w głównym wydaniu programu.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: ketjow »

Dziś prowadzi Michał Sznajder. Z tego co kojarzę to chyba pierwszy raz jako prowadzący Faktów z zagranicy, chyba, że coś przegapiłem.
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Martin1999 »

]quote="avatar"]
matik pisze:... już teraz nie wszystkie reportaże są przygotowywane przez reporterów Faktów.
Tak jak reportaże dla Faktów przygotowują reportrzy TVN24 . :P
Tak sobie myślę, że powinni pomyśleć o skrócie informacji ze świata w głównym wydaniu programu.[/quote] Do 2006r. skrót wydarzeń zagranicznych właśnie był w głównym wdaniu i to było najlepsze, ale jak przyszedł Durczok to z tego zrezygnował niestety.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Camilo »

Z tego co obserwuję główne programy informacyjne, to w ostatnich latach nie tylko "Fakty" zrezygnowały z takiego flesza.
Ostatnio zmieniony wtorek 18 sie 2015, 01:05 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: Martin1999 »

Tak zgadza się wydarzenia też z tego flesza zrezygnowały.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: matik »

Dzisiejsze wydanie poprowadzi Jan Niedziałek.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: JacanTVN24 »

Poproszę o skrót z FzZ z Piotrek Kraśko :)
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Fakty z zagranicy

Post autor: qba5000 »

^up:

Pierwsze "Fakty z zagranicy" z Piotrem Kraśko dopiero jutro ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości