Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

aldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Sieradza
Kontakt:

Fakty popoÂłudniowe

Post autor: aldek »

Fakty PopuÂłodniowe sÂą super ale gĂłwne sÂą lepsze.Ale mam mĂłwiĂŚ o F.PopuÂłudnowwych najlepsza jest nich Patrycja Redo. :spiewa: φ :spiewa: :tanczy: :tanczy:
Hej
Fakty TVN o 19.00 na TVN i iTVN zapraszają Justyna Pochanke,Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak oraz gwiazda polskiej telewizj KAMIL DURCZOK
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fakty popoÂłudniowe po zmianie pory emisji to Âśmiech. 12 minutowy popoÂłudniowy serwis informacyjny? PrzecieÂż niektĂłre zwykÂłe serwisy TVN24 sÂą dÂłuÂższe(nie wliczajÂąc tych z konfernecjami prasowymi oczywiÂście). Fakty popoÂłudniowe powinny trwaĂŚ conajmniej ok. 15-18 minut.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No trudno, a wszystko to przez reklamy, które musz¹ byÌ przed "Sêdzi¹ Ann¹ Mari¹ Weso³owsk¹", ale te¿ mogliby daÌ to z 3 minuty póŸniej tak jak kiedyœ "Uwagê!" o pi¹tej tzn. po pi¹tej. :D

Co do czasu trwania programu - liczy sie jakoœÌ, a nie iloœÌ ;) a ona jest bardzo wysoka. :roll: Poza tym i tak informuj¹ o wszystkich wa¿nych sprawach, a przez te pare minut by³by jakiœ luŸniejszy materia³ wiêc mogli sobie to darowaÌ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Zmodyfikowano lekko mapki pogodowe, ktĂłre ukazujÂą siĂŞ pod koniec FaktĂłw PopoÂłudniowych. Ciekawe, czy tylko na dzisiaj w zwiÂązku z nadchodzÂącym dÂługim weekendem.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w "Faktach" popoÂłudniowych dziÂś prawie bez wiĂŞkszych zmian. :] No i dobrze, bo sÂą one raczej niepotrzebne w tym wydaniu. :]

Jedyne byÂły tylko w ozdobniku i tu powiem, Âże ten "maÂły" pasuje badziej do "FaktĂłw" o 16, a ten"duÂży" o 19. :] No i dobry pomysÂł Âżeby pisaĂŚ drukowanymi literami. :] DziĂŞki temu jest to jeszcze bardziej czytelne. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Zmiany niewielkie, mi akutat drukowane litery mniej siĂŞ podobajÂą, tamte belki tez sÂą czytelne
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czy¿by kolejna zmiana w "Faktach" popo³udniowych :?: Dziœ pod koniec Patrycja zapowiedzia³a co bêdzie m.in. w g³ównym wydaniu. :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ta kolejna zmiana czyli "zachêta" do obejrzenia g³ównego wydania jest fajna. Jeœli wybior¹ te najlepsze materia³y to mo¿e przyciagna troche wiecej widzów.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Ta kolejna zmiana czyli "zachêta" do obejrzenia g³ównego wydania jest fajna.
Tak, fajna tylko nie wiem czy to bĂŞdzie na staÂłe. :roll: Wczoraj i w poniedziaÂłek nie oglÂądaÂłem i nie wiem czy to byÂło. Ciekawe czy jutro tak zrobiÂą? :>
khornik pisze:JeÂśli wybiorÂą te najlepsze materiaÂły to moÂże przyciagna troche wiecej widzĂłw.
DziÂś akurat wybrali tylko jeden - o tym jak matka wiĂŞziÂła swojego (chyba) syna w jakiejÂś komĂłrce 33 lata bodajÂże - lub on ma 33 lata - nie jestem pewien. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

DziÂś w Faktach popoÂłudniowych zastosowali nowy lot na poczÂątku i inne kadrowanie. Ciekawe czy tylko na okre pielgrzymki papieÂża czy na staÂłe.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

oczewiÂście, Âże na wizytĂŞ Benedykta XVI
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Coœ Wam siê chyba pomyli³o. :rozglada: Bo dziœ nie by³o ¿adnych zmian w "Faktach" popo³udniowych, a wczoraj jeœli dobrze pamiêtam te¿ nic nie by³o. :roll: Teraz to piszê, bo musia³em dzisiaj je zobaczyÌ, ¿eby mieÌ pewnoœÌ, ¿e mi siê nic nie pomyli³o. :] Natomiast zmiany by³y w g³ównych...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczoraj na poczÂątku byÂł nowy lot. I gdy Anita zapowaidaÂła materiaÂł to nie byÂło belki z podpisem tylko byÂł obraz na ekranie tylnoprojekcyjnym. Zmainy wiec byÂły napewno tyle, Âże chyba tylko na czas pielgrzymki. DziÂś nie goladalem to nie wiem czy dziÂś byÂły.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

Patrycja Redo odeszÂła z TVN - to jest juÂż niemal pewne. ;(
W takim razie kto zastÂąpi jÂą w Faktach popoÂłudniowych? Moim zdaniem bĂŞdzie to Piotr Marciniak, ktĂłry prowadziÂł juÂż kiedyÂś popoÂłudniowe wydania tego programu:
[img]http://img286.imageshack.us/img286/3597/marcin14sk.jpg]Obrazek[/img]
JeÂśli nie Marciniak to JĂŞdrzejowska lub Tadla. :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ania JĂŞdrzejowska,bo juÂż wczeÂśniej prowadziÂła Fakty PopoÂłudniowe i sama w jednym z wywiadĂłw przyznaje,Âże jeszcze kiedyÂś chciaÂłaby w nich zaistnieĂŚ.Tadla jest dopiero rok w zaÂłodze,jest niezÂła,ale to za maÂły staÂż czasowy.Marciniak ma Fakty w weekendy i M24h,jest zajĂŞty :devil: Mam nadziejĂŞ,Âże Kalczy tam nie wlepiÂą :evil: 3mam kciuki za AniĂŞ,bo jak nie ona to NIKT 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości