Czołówka Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Bruno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 maja 2005, 19:53

Post autor: Bruno »

Witam :-)

DziĂŞki bardzo Fusiak za odpowiedÂź, wiadomoÂśc na pw i linka.

Ze strony tvn to ciĂŞÂżko nawet tego flasha ÂściÂągnaĂŚ, przynajmniej mi siĂŞ nie udalo a nie mowa juÂż o ÂściÂągniĂŞciu z niego muzyki.

Pozdrawiam

Bruno
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Bruno pisze:Witam :-)

DziĂŞki bardzo Fusiak za odpowiedÂź, wiadomoÂśc na pw i linka.

Ze strony tvn to ciĂŞÂżko nawet tego flasha ÂściÂągnaĂŚ, przynajmniej mi siĂŞ nie udalo a nie mowa juÂż o ÂściÂągniĂŞciu z niego muzyki.

Pozdrawiam

Bruno
ja rĂłwnieÂż na Âłamach forum dziĂŞkuje Ci Fusiaku za to o czym wspomniaÂł Bruno :D przy okazji ciekawej rzeczy siĂŞ dowiedziaÂłem :lol:
mailpat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 12:20

Post autor: mailpat »

Tu macie maÂły fragmencik zmontowany z "pociĂŞtej" wersji z flasha i aktualnej muzyki. Brzmi nieÂźle caÂłkiem... sami oceĂącie.

http://skocz.pl/mailpat/fakty_alternati ... pat%5d.mp3

PS: Jak bêdê mia³ czas to ca³¹ przemontujê.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

czo³ówka faktów

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem ta pierwotna wersja nowej grafiki FaktĂłw tworzonej przez velvet.de byÂła lepsza od tej przerobionej.ByÂła bardziej dobitna z wyraÂźnym akcentem dzwiĂŞkowym.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

Kubs pisze:JeÂśli ktoÂś chce mam minutowÂą prezentacjĂŞ TVN24 (oprawa graficzna) przygotowanÂą przez novo.com. MogĂŞ posÂłaĂŚ komuÂś (np. przez gg), do odtworzenia potrzeba Oucik Playera (plik *.mov)
vistakad@gmail.com
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzisiaj na poczatku czo³ówki z panorama Warszawy zmieni³ sie zegra - jest teraz na srodku i jest inny od belki w faktach :)
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Podejrzewam, Âże to z powodu tego baneru reklamowego na budynku na przeciwko kamery. pewnie chcieli go tym zegarem zasÂłoniĂŚ, Âżeby nie byÂło reklamy w Faktach :>
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ca³kiem prawdopodobne. Powiem wiêcej - podejrzewam, ¿e cena umieszczenia reklamy na tej nieruchomoœci doœÌ podskoczy³a do góry ;) Nie wiem, jak mierzy siê ogl¹dalnoœÌ takiej reklamy (kontakt, spotkanie, zwa³ jak zwa³...), ale na dzieù dobry ma parê milionów ;) Brawo dla osoby, która wpad³a na to.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no wlasnie ale zegarek fajny heheheh :)
TVN innowacja i nowoczesność...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

to prawda,caÂłkiem oryginalny,ale po chwili znika i tÂą reklamĂŞ autka nadal widaĂŚ...na krĂłcej,ale widaĂŚ.te 3 miliony widzĂłw napewno skupiajÂą siĂŞ na PaÂłacu Kultury,a nie na jakimÂś billboardzie :devil: niezÂłym specem od marketingu jest ten,ktĂłry wymyÂśliÂł,gdzie tÂą reklamĂŞ umieÂściĂŚ.przy tym pomyÂślunek z zegarkiem to maÂłe piwo ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
como
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 14 lip 2007, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: como »

witam ja szukam starej czo³ówki faktów. dŸwiêk ju¿ mam, ale chodzi mi o obraz i dŸwiêk.

pozdrawiam
- There's no point in living -
- If you can't feel the life -
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Znalaz³em takie coœ >>> http://pl.youtube.com/watch?v=jaJox78MzBI Wszystkie 3 czo³ówki "Faktów". Mam nadziejê, ¿e siê przyda. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
como
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 14 lip 2007, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: como »

dzieki, mia³em tak¹ fajn¹ jakoœciowo wersjê, ale niedawno dysk mi siad³ w kompie i niestety nic nie mam, zaczynam zbierac od nowa. a z youtube nie mo¿na œci¹gn¹Ì :(
- There's no point in living -
- If you can't feel the life -
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

como pisze:a z youtube nie mo¿na œci¹gn¹Ì :(
W takim razie proponujĂŞ skontaktowaĂŚ siĂŞ z osobÂą, ktĂłra dodaÂła ten film na youtube. :) MoÂże ma na kompie i by Ci przesÂłaÂła... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Mam pomys³. Otó¿ now¹ czo³ówkê Faktów TVN ma zaprojektowaÌ firma Velvet, czyli ta co zrobi³a obecn¹. Dodam, ¿e zrobiona by³a ona z dwuletnim wyprzedzeniem (czyli w 2002, choÌ w TVN pojawi³a siê w 2004), co znaczy ¿e nowa czo³ówka Faktów TVN powinna ju¿ byÌ wykonana. Mo¿e napisaÌ do nich maila, ¿eby now¹ czo³ówkê dali na swoj¹ stronê internetow¹?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości