Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZajrzaÂłem do tego wÂątku, bo myÂślaÂłem, Âże juÂż wiadomo za czyjÂą przyczynÂą Tadla nie schodzi z wizji, ale okazuje siĂŞ Âże jeszcze nie wiadomo :/ A bardzo mnie to interesuje.
Black Jack pisze:No jasne....skÂąd my to znamy...kiedyÂś byÂła to tylko Justyna Pochanke potem doszÂła Jedrzejowska a teraz znowu Tadla...
Nie Black Ona nie prowadzi serwisĂłw dlatego, Âże ma "plecy"-prowadzi bo jest dobra - i ciekawe czy niektĂłrzy w koĂącu zrozumiÂą to, ze programy i serwisy prowadzi siĂŞ czasem teÂż dlatego, Âże jest siĂŞ dobrym I nie jest miÂłe doszukiwaĂŚ siĂŞ we wszystkim tzw. plecĂłw
W to, ¿e programy i serwisy prowadzi siê te¿ j(ak s³usznie zauwa¿y³eœ czasem ja dodam tylko, ¿e bardzo rzadko), zacz¹³em wierzyÌ, kiedy odkry³em Anitê, a przesta³em wierzyÌ, kiedy j¹ wyp... wywalono z g³ównych :evil:
A ci ''niektĂłrzy'' nigdy nie zrozumiejÂą, Âże ludzie tak kompetentni jak Anita, czy Anna KalczyĂąska sÂą marginalizowani, na rzecz .... aaaaa.... nie bĂŞdĂŞ koĂączyÂł, szkoda zdrowia...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:ZajrzaÂłem do tego wÂątku, bo myÂślaÂłem, Âże juÂż wiadomo za czyjÂą przyczynÂą Tadla nie schodzi z wizji, ale okazuje siĂŞ Âże jeszcze nie wiadomo :/ A bardzo mnie to interesuje.
Wiesz Black za czyjÂą przyczynÂą Beata Tadla nie schodzi z wizji ?? Za przyczynÂą swojej naturalnoÂści, swojej kobiecoÂści tego, Âże ludzi chcÂą widzieĂŚ jej promienny, kobiecy uÂśmiech, ze jej zapowiedzi nie sÂą krĂłtkie, zimne i zdawkowe.
Black Jack pisze:No jasne....skÂąd my to znamy...kiedyÂś byÂła to tylko Justyna Pochanke potem doszÂła Jedrzejowska a teraz znowu Tadla...
Nie Black Ona nie prowadzi serwisĂłw dlatego, Âże ma "plecy"-prowadzi bo jest dobra - i ciekawe czy niektĂłrzy w koĂącu zrozumiÂą to, ze programy i serwisy prowadzi siĂŞ czasem teÂż dlatego, Âże jest siĂŞ dobrym I nie jest miÂłe doszukiwaĂŚ siĂŞ we wszystkim tzw. plecĂłw
Te sÂłowa to chyba jednak ja napisaÂłem :?
Black Jack pisze:W to, ¿e programy i serwisy prowadzi siê te¿ j(ak s³usznie zauwa¿y³eœ czasem ja dodam tylko, ¿e bardzo rzadko), zacz¹³em wierzyÌ, kiedy odkry³em Anitê, a przesta³em wierzyÌ, kiedy j¹ wyp... wywalono z g³ównych :evil:
A ci ''niektĂłrzy'' nigdy nie zrozumiejÂą, Âże ludzie tak kompetentni jak Anita, czy Anna KalczyĂąska sÂą marginalizowani, na rzecz .... aaaaa.... nie bĂŞdĂŞ koĂączyÂł, szkoda zdrowia...
No masz racjĂŞ - nie koĂącz bo kaÂżdy wie co chciaÂłeÂś napisaĂŚ-co zwykle chcesz napisaĂŚ. WyobraÂź sobie, Âże moÂże sÂą na tym forum ludzie, ktĂłrzy uwaÂżajÂą, Âże p.Werner wcale nie jest lepsza od Beaty Tadli ?? I co zabronisz im tego ?? Powiesz, Âże sÂą Âślepi ?? Twoje prawo - masz prawo wielbiĂŚ p.Werner ale pozwĂłl teÂż innym wielbiĂŚ BeatĂŞ TadlĂŞ. I nie doszukuj siĂŞ u wszyskich dziennikarek, ktĂłre wystĂŞpujÂą w TVN24 powiÂązaĂą rodzinnych z szefostwem TVN24 bo to juÂż jest naprawdĂŞ nudne, nudne, nudne.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Black Jack '62 pisze:ZajrzaÂłem do tego wÂątku, bo myÂślaÂłem, Âże juÂż wiadomo za czyjÂą przyczynÂą Tadla nie schodzi z wizji, ale okazuje siĂŞ Âże jeszcze nie wiadomo
MyÂślĂŞ, Âże posuwasz siĂŞ za daleko w swoich gdybaniach. Bo to sÂą tylko twoje przypuszczenia. Zaczynasz od oczerniania, zamiast poprostu napisaĂŚ co sÂądzisz o nowej prowadzÂącej.
Nic nie wiadamo o tym jak Tadla znalazÂła siĂŞ w tvn24, ale juÂż zostaÂła przez Ciebie wepchniĂŞta do sypialni jakiegoÂś bossa.
BĂŞdzie gÂłupio, jak okaÂże siĂŞ, Âże zdecydowano siĂŞ na usuniĂŞcie Jedrzejowskiej i stopniowe zastÂąpienie jej np. TadlÂą. Bardzo bĂŞdzie gÂłupio...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Black Jack '62 pisze:ZajrzaÂłem do tego wÂątku, bo myÂślaÂłem, Âże juÂż wiadomo za czyjÂą przyczynÂą Tadla nie schodzi z wizji, ale okazuje siĂŞ Âże jeszcze nie wiadomo :/ A bardzo mnie to interesuje.
Black Jack pisze:No jasne....skÂąd my to znamy...kiedyÂś byÂła to tylko Justyna Pochanke potem doszÂła Jedrzejowska a teraz znowu Tadla...
Nie Black Ona nie prowadzi serwisĂłw dlatego, Âże ma "plecy"-prowadzi bo jest dobra - i ciekawe czy niektĂłrzy w koĂącu zrozumiÂą to, ze programy i serwisy prowadzi siĂŞ czasem teÂż dlatego, Âże jest siĂŞ dobrym I nie jest miÂłe doszukiwaĂŚ siĂŞ we wszystkim tzw. plecĂłw
W to, ¿e programy i serwisy prowadzi siê te¿ j(ak s³usznie zauwa¿y³eœ czasem ja dodam tylko, ¿e bardzo rzadko), zacz¹³em wierzyÌ, kiedy odkry³em Anitê, a przesta³em wierzyÌ, kiedy j¹ wyp... wywalono z g³ównych :evil:
A ci ''niektĂłrzy'' nigdy nie zrozumiejÂą, Âże ludzie tak kompetentni jak Anita, czy Anna KalczyĂąska sÂą marginalizowani, na rzecz .... aaaaa.... nie bĂŞdĂŞ koĂączyÂł, szkoda zdrowia...
Drogi Blacku, czyÂż nie jesteÂś przewraÂżliwiony?

Odpowiem Ci na nurtuj¹ce Ciê pytanie. Otó¿ redaktor Tadla prowadzi serwisy informacyjne w TVN24, poniewa¿ jest bardzo dobra w tym co robi. Nie wiem dlaczego akurat czepi³eœ siê Tadli, a nie np. znacznie gorszych: Jaconia, Sakowskiej, czy Górlickiego. Podobnie rzecz ma siê z Justyn¹ Pochanke. Robi to co robi, bo jest œwietna. To jest bynajmniej moje odczucie, bo wiem, ¿e siê ze mn¹ nie zgodzisz, ale chyba tylko dlatego, ¿e to ona prowadzi Fakty o 19, a nie Anita.

Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania takÂże Anita Werner powinna mieĂŚ plecy. No bo co? PrzecieÂż prwoadzi Poranek TVN24, a na dodatek popoÂłudniowe Fakty (o ktĂłrych na razie Tadli, mimo, Âże jest bardzo dobra moÂże sie tylko pomarzyĂŚ) no i jeszcze DamĂŞ Pik...

Doszukujesz siĂŞ wszĂŞdzie teorii spiskowych. Na forum "Komunikacja" w Gazeta.pl ÂŁĂłdÂź jest taki STUDI, ktĂłry wszĂŞdzie doszukuje siĂŞ teorii spiskowych. MĂłwi coÂś ciÂągle o jakichÂś znajomoÂściach busiarzy z wÂładzami Pabianic i MZK Pabianice, wygÂłasza chore teorie, Âże linie tramwajowe w Pabianicach zostanÂą zliwkidowane, regularnie podaje datĂŞ i nigdy siĂŞ to nie sprawdza, twierdzi, Âże to dla busiarzy. Podobnie Ty doszukujesz siĂŞ teorii spiskowych. W TVN24 pojawia siĂŞ nowy Âświetny serwisant, a Ty wygÂłaszasz jakieÂś dziwne teorie, Âże pojawia siĂŞ, bo... ma plecy. :|

MyÂślaÂłem, Âże myÂślisz nieco trzeÂźwiej Black...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mnie po prostu logika tvn-u nie jest obca :] I naprawdĂŞ bardzo, ale to bardzo bym chciaÂł, Âżeby to Anita miaÂła ''plecy'' :D
TVN-FAN pisze:No jasne....skÂąd my to znamy...kiedyÂś byÂła to tylko Justyna Pochanke potem doszÂła Jedrzejowska a teraz znowu Tadla...
Nie Black Ona nie prowadzi serwisĂłw dlatego, Âże ma "plecy"-prowadzi bo jest dobra - i ciekawe czy niektĂłrzy w koĂącu zrozumiÂą to, ze programy i serwisy prowadzi siĂŞ czasem teÂż dlatego, Âże jest siĂŞ dobrym I nie jest miÂłe doszukiwaĂŚ siĂŞ we wszystkim tzw. plecĂłw

Te sÂłowa to chyba jednak ja napisaÂłem :?
:ups: faktycznie, jeszcze kto pomyÂśli, Âże ja ''strzelam byki'' typu zrozumiÂą :?

Podejrzewam, Âże nie ma ani jednej osoby w tvn, kĂłra zazdroÂści Anicie tego jednego poranka, dwĂłch wydaĂą popoÂłudniowych i ''Damy Pik'' :evil2:

Dajcie mi pm'sa jak juÂż bĂŞdzie wiadomo coÂś wiĂŞcej o Tadli, okay :?: :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze: :ups: faktycznie, jeszcze kto pomyÂśli, Âże ja ''strzelam byki'' typu zrozumiÂą :?

Podejrzewam, Âże nie ma ani jednej osoby w tvn, kĂłra zazdroÂści Anicie tego jednego poranka, dwĂłch wydaĂą popoÂłudniowych i ''Damy Pik'' :evil2:

Dajcie mi pm'sa jak juÂż bĂŞdzie wiadomo coÂś wiĂŞcej o Tadli, okay :?: :D
Jasne - nie ma siê ¿adnych argumentów to siê trzeba do czegoœ przyczepiÌ. Dziesi¹tki, jak nie setki razy pisze siê to samo, wk³ada siê - wpycha wrêcz - ka¿d¹ now¹ prezenterkê TVN24(i nie tylko now¹) do ³ó¿ka jakiegoœ zwierzchnika to jest OK !!
I na koniec - dlaczego rozmywasz wÂątek o Âśwetnej prezenterce TVN24 Beacie Tadli jakimiÂś swoimi urojeniami ??ProponujĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ osobny wÂątek i tam pisz sobie ktĂłra z kim co robi dla wystĂŞpĂłw na antenie. To nie jest wÂątek o p.Werner tylko ma tytuÂł "Beata Tadla". Jaki z tego wniosek ?? Piszesz nie na temat !!
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To nie ja zacz¹³em, moja wina, ¿e jestem kojarzony tylko z Anit¹ :?: :evil2:
Dodam tylko, to poprzedniego wywodu, Âże Dama Pik, to program przez ktĂłry, a wÂłaÂście to jego wyczerpujÂącÂą realizacjĂŞ, o istnieniu Anity zapomniaÂł przeciĂŞtny widz :evil:


ÂŻegnam :D
Nie zapomnijcie o pm'sie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

krytyczny pisze:WidzieliÂście ten uroczy uÂśmiech na koniec serwisu? :serce:
Cudna jest...


:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
:brawo:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

FascynujÂąca wypowiedÂź, tobi. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:FascynujÂąca wypowiedÂź, tobi. :?
To co ona jeszcze tutaj robi? :| :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

tobi pisze:
krytyczny pisze:WidzieliÂście ten uroczy uÂśmiech na koniec serwisu? :serce:
Cudna jest...


:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
:brawo:
Tobiemu po prostu zabrak³o s³ów, ¿eby wyraziÌ zachwyt. I ja to zupe³nie rozumiem!!!
I prosimy o nieusuwanie postĂłw, ktĂłre z powodu zachwytu, zauroczenia i zapatrzenia w ekran nie sÂą zbyt wylewne :wink:

MyÂślĂŞ nad propozycja zmiany tematu...
"Beata Tadla" jest stanowczo zbyt skromne :evil:
JakieÂś pomysÂły???
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

krytyczny pisze: MyÂślĂŞ nad propozycja zmiany tematu...
"Beata Tadla" jest stanowczo zbyt skromne :evil:
JakieÂś pomysÂły???
Beata Tadla - wschodzÂąca gwiazda TVN'u :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Beata Tadla-nieodkryta wczeÂśniej gwiazda mediĂłw
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Hmm :niepewny:
MoÂże Beata Tadla - wschodzÂące sÂłoĂące TVN'u? Ona jest taka Âśliczna, pogodna i ciepla :lol:
A na tym forum tak duÂżo juÂż tzw. "gwiazd"..
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Gdzie Beatka...?
Dlaczego te paskudĂŞ musze oglÂądaĂŚ w DnÂŻ...? :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości