Agnieszka Veljković

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Agnieszka Veljković

Post autor: filmowka »

ktos ja zna?wie ktos cos o Niej? 8)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 maja 2006, 20:50 przez filmowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

To ta blondynka, która relacjonowa³a zbiórkê pieniêdzy dla Centrum Zdrowia Dziecka w serwisie prowadzonym przez Knapika? :mhm: Z twarzy nie wygl¹da³a zbyt przyjacielsko, ale jak zaczê³a mówiÌ to pokaza³a siê jako doœÌ sympatyczna osoba. Na pewno siê stresowa³a bo w jej g³osie mo¿na by³o wyczuÌ niepewnoœÌ. :roll:
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

nie, to taka brunetka. krotkie wlosy. wczoraj miala rozmowe z sejmu z bartoszem kizierowskim, tym plywakiem. ona jest chyba od niedawna w stacji...
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Post autor: Użytkownik »

Filmowka, coœ krêcisz. Ona jest w stacji chyba od pó³tora roku. By³a redaktorem i chyba pracowa³a g³ównie przy Magazynach 24 godziny. Tyle, ¿e nie by³o jej widaÌ, ale s³ychaÌ jak najbardziej :D
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

no dobra, ale dopiero teraz ja zobaczylem. pytalem juz kiedys na tym forum o "nowe glosy" i wlasnie wymienilem Ja. nikt mi nie odpowiedzial, wiec teraz, gdy pojawila sie na wizji - pytam ponownie, czy ktos wie o Niej cos wiecej? :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy ta reportarka jeszcze pracuje w tej stacji o ile w ogóle j¹ zatrudnili bo jeszcze jej na oczy nie widzia³am? A znam ju¿ wiêkszoœÌ "nowych". :shock: :mhm:
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

Mandi pisze:Czy ta reportarka jeszcze pracuje w tej stacji o ile w ogóle j¹ zatrudnili bo jeszcze jej na oczy nie widzia³am? A znam ju¿ wiêkszoœÌ "nowych". :shock: :mhm:
no to chyba niedokladnie ogladasz Stacje... caly poniedzialek relacjonowala najpierw spod kancelarii premiera o pozegnaniu Marcinkiewicza, potem byla pod siedziba PISu chyba, skad tez miala relacje.

moim zdaniem jest najfajniejsza mloda reporterka... i faktycznie pracowala wczesniej przy magazynie 24 godziny... czekam na wiecej jej wejsc... a nie wiecie skad Ona pochodzi? czy jest z Warszawy i gdzie wczesniej przed tvn24 pracowala?

[ Dodano: Nie Lip 30, 2006 6:06 pm ]
ma ktos jakies capsy Agnieszki? bylbym wdzieczny... dzis mowila o Powstaniu Warszawskim... miala sliczna biala bluzeczke...ehhhhh :red:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Gal chciaÂł temat wzowiĂŚ wiĂŞc na dobry poczÂątek capsy

Obrazek Obrazek
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

jaaa, adam, dziĂŞki! :tanczy: masz moÂże wiĂŞcej capsĂłw? moÂże faktycznie z weekendu, jak napisaÂł Gal...widziaÂłem JÂą w Âśniegu, w takiej fajnej czapce :spiewa:
Agnieszka jest cudowna :spiewa: :spiewa:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Pochodzi z Poznania.
Tez ja bardzo lubie.
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

z Poznania powiadasz... a wiesz coœ wiêcej? mnie uj¹³ Jej uœmiech... chyba jest zwariowan¹ dziewczyna :twisted:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wszystkie dziennikarki muszÂą byĂŚ zwariowane-inaczej nie daÂły by sobie rady w tym zawodzie :mhm:

Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Aga pojawia siĂŞ prawie zawsze wtedy,gdy oczekujĂŞ kogoÂś innego....
np.byÂła zmienniczkÂą 1.11 na PowÂązkach,gdzie wczeÂśniej wiadomo kto urzĂŞdowaÂł... ;(
dla mnie jakoÂś siĂŞ nie przebija,ale moÂże dlatego,Âże nie ÂślĂŞdzĂŞ jej pracy i wyczynĂłw reporterskich :spiewa: fajne nosi koraliki,takie etniczne,zapraszam AgĂŞ na Woodstock :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

filmowka pisze:z Poznania powiadasz... a wiesz coœ wiêcej? mnie uj¹³ Jej uœmiech... chyba jest zwariowan¹ dziewczyna :twisted:
Na pewno to, ze byla w Iraku :)
NIe poajwia ejst tak abrdzo czesto, bo widac, nie ma parcia takeigo. Do piatku jest w Irlandii. Miala dzis ejdno wejscie telefoniczne.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wynika z tego Âże dziewczyna woli zwiedzaĂŚ Âświat niÂż siedzieĂŚ tylko w Warszawie :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości