Tomasz Marzec

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:A pamiętacie jak Tomek dostał od działaczy PSL-u zaproszenie na dożynki na Niedziele Palmową?! I chyba jakoś nie skorzystał z zaproszenia, bo Go wczoraj nie było z relacjami z tych uroczystości...
A skąd wiesz być może pojechal tam czysto prywatnie :D I może wziął udział w konkursie palm :D

A teraz tak poważniej.Mianowicie Tomasz dziś od rana wspólnie z Brygidą spędza czas w Sejmie.Tylko On jako wywiadowca a koleżanka jako korespondentka :tanczy: Jakto Tomek,czyli spokojne rozmowy bez nerwów ale nie spolegliwe :grozi:
Rozmawiał chyba z przedstawicielem każdego klubu politycznego:poseł Kowal,Lisek,Niesiołowski i Iwiński. :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że TVN24 ma już w Sejmie własne ''studio''. Oczywiście ze wspaniałym prowadzącym, godnie zastępującym G. Miecugowa i K. Kolendę-Zaleską :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Może i sam Tomek to studio uszykował :D Pogada ,pogada a potem zwinie to jak żaluzję :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Może i sam Tomek to studio uszykował Pogada ,pogada a potem zwinie to jak żaluzję
Nie powiem, żeby ten plakat z logiem TVN24 w tle wzbudzał mój entuzjazm w tej scenerii sejmowej :rozglada: Rozmowy co prawda też nie widziałem, ale Tomek jest już na tyle łatwy do przewidzenia, że gdy tylko go widzę - pierwsze skojarzenie to profesjonalizm :spiewa:

PS. A przed chwilą się załapałem na dosłownie ostatnio sekundę relacji Tomka. Jeśli mnie oczy nie mylą to sprzed KPRM :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A i owszem nie pomyliło Ci się.Tomasz sprzed KPRM-u :arrow: :arrow:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Aż mi go szkoda - taki zapracowany i to jeszcze w rozjazdach po Warszawie :ech:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Marzec

Post autor: Nika »

maxxx pisze: skąd wiesz być może pojechal tam czysto prywatnie I może wziął udział w konkursie palm
Tomek na dozynkach prywatnie, i na dodatek w konkursie palm?! :lol2: Jakos trudno mi go sobie wyobrazic :stop: :szalony: Ale niech Ci bedzie! :D
Może i sam Tomek to studio uszykował Pogada ,pogada a potem zwinie to jak żaluzję
Wezmie do domku i rozwiesi w okienku, zeby wszyscy wiedzieli gdzie Pan redaktor po meczacym dniu pracy odpoczywa. :spiewa:
Oczywiscie nie zrobilby tak, bo takie zachowanie jakos kompletnie by mi do Tomka nie pasowalo. :nie: :D
kamilo pisze:Tomek jest już na tyle łatwy do przewidzenia, że gdy tylko go widzę - pierwsze skojarzenie to profesjonalizm
Nic dodac nic ujac. Z tym stwierdzeniem, ze godnie zajmuje miejsce Zaleskiej i Miecugowa to tez strzal w dziesiatke! :spiewa:
A z kolei dzis jak narazie Tomeczek sie nie wychyla z relacjami, ale poczekajmy jeszcze do PiŚ moze tam rzuci jakims materialem! :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:kamilo nic dodac nic ujac!
Nika pisze:Nic dodac nic ujac.
Nika pisze:strzal w dziesiatke!
Aż nie wierzę jaka ta Nika się ostatnio zgodna zrobiła :shock:

Jeśli chodzi o Tomka dzisiaj to jestem prawie pewny, że trzeba się uzbroić w cierpliwość do 20.20 :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Tomasz Marzec

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Tomek na dozynkach prywatnie, i na dodatek w konkursie palm?!
Coś w tym dziwnego,92% katolików w kraju nad Wisłą :spiewa: :spiewa:
Oczywiscie nie zrobilby tak, bo takie zachowanie jakos kompletnie by mi do Tomka nie pasowalo.
To może inaczej:przemyśl i powiedz co Ci do Tomka pasuje oprócz lajfów :tanczy:
A z kolei dzis jak narazie Tomeczek sie nie wychyla z relacjami, ale poczekajmy jeszcze do PiŚ moze tam rzuci jakims materialem!
Agata spadła z pracy dla PIŚ-u today,więc droga raczej wolna do materiałku :spiewa:
kamilo pisze:Aż nie wierzę jaka ta Nika się ostatnio zgodna zrobiła
W głębi duszy to chodzaca pokora i zgoda :lol2: :spiewa:
Jeśli chodzi o Tomka dzisiaj to jestem prawie pewny, że trzeba się uzbroić w cierpliwość do 20.20
Przecież o tym pisałem przed chwilą :devil: :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Marzec

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Aż nie wierzę jaka ta Nika się ostatnio zgodna zrobiła
Moje despotyczno-agresywne zapedy zostaly poskromione.... :hyh:
xammm pisze:Coś w tym dziwnego,92% katolików w kraju nad Wisłą
W tym przewazajaca wiekszosc niepraktykujacych... :spiewa:
Ale masz racje, Tomka o to nie powinnam posadzac! :stop: Wiec powracamy do zalozenia, ze owszem byl na dozynkach i bral udzial w konkursie palm! :jupi: Tylko czemu jakos Pana redaktora nie moge sobie w takim konkursiku wyobrazic ?! :roll:
To może inaczej:przemyśl i powiedz co Ci do Tomka pasuje oprócz lajfów
Powiedzmy, ze prawie wszystko poza zaluzja w oknie z logiem tvn24 :lol2:
Och, jakis Ty zlosliwy czy ja juz nie moge sobie wyobrazic jaki moze byc Pan redaktor na podstawie Jego delikatnego, wywazonego usposobienia?! :szalony: Oczywiscie zakladam tez opcje, ze cicha woda brzegi rwie... :spiewa:
W głębi duszy to chodzaca pokora i zgoda
Odezwal sie znawca mojej duszy... :spiewa:
Przecież o tym pisałem przed chwilą
Zapomniales dodac, ze w tym samym poscie... :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Niak pisze:Moje despotyczno-agresywne zapedy zostaly poskromione....
Zawsze ceniłem ludzi ,którzy potrafią manewrować temperamentem :D
W tym przewazajaca wiekszosc niepraktykujacych...
:spiewa:
Wiec powracamy do zalozenia, ze owszem byl na dozynkach i bral udzial w konkursie palm! Tylko czemu jakos Pana redaktora nie moge sobie w takim konkursiku wyobrazic ?!
ObrazekObrazek

Może będzie Ci łatwiej :lol2:
Och, jakis Ty zlosliwy czy ja juz nie moge sobie wyobrazic jaki moze byc Pan redaktor na podstawie Jego delikatnego, wywazonego usposobienia?! Oczywiscie zakladam tez opcje, ze cicha woda brzegi rwie...
Ależ możesz,na to własnie liczyłem :lol2:
Odezwal sie znawca mojej duszy...
Lepiej tak niż miałbym być kosiarzem umysłu :lol2: Czyż nie? :spiewa:
Zapomniales dodac, ze w tym samym poscie...
Teraz już wszystko jest wporzadku :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

xammm'ie i Niako widzę, że szwankują Wasze klawiatury :lol2:
maxxx pisze:Przecież o tym pisałem przed chwilą
Chciałem tylko coś dopisać poza tym jednym zdaniem adresowanym do Niki, by Marcin się nie przyczepił :rozglada:
Nika pisze:Moje despotyczno-agresywne zapedy zostaly poskromione....
Już nie przesadzajmy z tą agresją :stop:

PS. Strzelając po kanałach natrafiłem na Tomka w Piś. Nie wiem czy to był jego materiał, czy tylko fragment rozmowy :uhh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Marzec

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Zawsze ceniłem ludzi ,którzy potrafią manewrować temperamentem
Tacy zawsze sa w cenie! Tylko tych poskramiaczy czasem trudno okielznac... :spiewa:
Może będzie Ci łatwiej
Nadal NIC! :lol2: Ale piekne dzieki za interesujace zestawienie... :D
Lepiej tak niż miałbym być kosiarzem umysłu Czyż nie?
Poradzilabym sobie tez! :hyh:
kamilo pisze:xammm'ie i Niako widzę, że szwankują Wasze klawiatury
Ach, to takie nasze wewnetrzne potyczki - "w nos pstryczki" :spiewa:
Strzelając po kanałach natrafiłem na Tomka w Piś. Nie wiem czy to był jego materiał, czy tylko fragment rozmowy
To byl caly material. Jeszcze dodam, ze bardzo udany! :jupi: Tomek zajal sie analiza najnowszego sondazu wg ktorego PiS ma poparcia 18%, a PO 52% . Goraco na ten temat Tomek dyskutowal i wyciagal wnioski wraz z poslem Cymanskim (PiS) i senatorem Misiakiem (PO), emocje byly niesamowite, komentarze redaktora Marca dobitne i z lekka cyniczne, az posel Cymanski pogrozil palcem: :lol2:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:To byl caly material. Jeszcze dodam, ze bardzo udany!
Nawet nie musiałaś dodawać. To wynika samo przez się. :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Sejm i Tomek,Tomek i Sejm dziś :D Debacie w ochronie zdrowia się przygląda i relacjonuje :aniol: Troche też gani,liczyl poslów obecnych na sali sejmowej-nie był zachwycony frekwencja :grozi:
Jakiś taki tłok panuje dzis za to na sejmowych korytarzach,ale Tomasza to nie rozprasza :nie: Nawet więcej czuje się jak ryba w wodzie w takim targowisku :spiewa: :arrow:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości