Krzysztof Ziemiec

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Trochê powariowli. To ju¿ czwarta osobz, która jest wymieniana jako nowy prowadz¹cy g³ówne Wiadomoœci, ale tym razem wydaje siê byÌ najpewniejsza, bo nie wysz³a jako pierwsza od brukowców.

Nie wiem czy Jola poleci (co najwyÂżej do StanĂłw), a Holecka to na bank bĂŞdzie klepaĂŚ wczeÂśniejsze wydania.

A PieczyĂąski sÂłusznie zrobiÂł odsuwajÂąc Ziemca w takim przypadku.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tez tak s¹dzê, troche to nie fair ze strony Ziemca ¿e sobie kreci z tvp pracujac jednoczeœnie w tvn24, powinien byl wzi¹Ì urlop jak tylko zacza³ rozmowy na Woronicza
a skoro wyleciaÂł to znaczy Âże te rozmowy z tvp musialy byĂŚ prowadzone na powaÂżnie, wiĂŞc chyba juÂż wkrĂłtce: 19.30 Krzysztof Ziemiec, zapraszam na WiadomoÂści :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przypuszcam, Âże dla wielu widzĂłw moÂże byĂŚ to szokiem bo przecieÂż nie kaÂżdy oglada tvn24. Wszyscy wiemy, Âże jest to stacja niszowa i czĂŞsto ludzie oglÂądajÂący wiadomoÂści nie oglÂądajÂą tvn24. Dla mnie osobiÂście teÂż jest to wielkim szokiem bo jednak bardzie mi pasuje do tvn24.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

arrow.pablo pisze:tez tak s¹dzê, troche to nie fair ze strony Ziemca ¿e sobie kreci z tvp pracujac jednoczeœnie w tvn24, powinien byl wzi¹Ì urlop jak tylko zacza³ rozmowy na Woronicza
a skoro wyleciaÂł to znaczy Âże te rozmowy z tvp musialy byĂŚ prowadzone na powaÂżnie, wiĂŞc chyba juÂż wkrĂłtce: 19.30 Krzysztof Ziemiec, zapraszam na WiadomoÂści :arrow:

CiĂŞÂżko jest mi uwierzyĂŚ w rozmowy na powaÂżnie Ziemca z TVP. Zawsze wydawaÂł mi siĂŞ on na opanowanego, pracowitego goÂścia. PrzykÂładajÂącego siĂŞ maksymalnie do Tego co robi. Mimo iÂż czasami a nawet czĂŞsto TVN24 jechali po nim jak po..... wiadomo.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Pyta³em dwóch osób pracuj¹cych w TVN24, a dos³ownie przed sekund¹ dosta³em maila od jeszcze innej osoby, która potwierdzi³a, ¿e Krzysztof Ziemiec dosta³ propozycje prowadzenia g³ównego wydania "Wiadomosci" TVP...
Michosie czyje to sÂłowa?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

autora tzw. "strony konkurecyjnej" :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Faustusie juÂż sie do dobrego wÂątku przeniosÂłam :)
ja te¿ s³ysza³am ¿e ma prowadziÌ g³ówne wydanie :)

michale poleci Jola i to nie do stanĂłw ale ze stanowiska ma prowadziĂŚ teraz forum.A Ziemiec ma jÂą zastÂąpiÂś bo Gawryluk nie odchodzi z polshitu
:)

co do tvn 24 to poprostu teraz obsadzajÂą ludzmi z ukÂładĂłw dyÂżury i tyle...
i nie ma siê co dziwiÌ Krzysiowi ¿e robi³ to wszystko po cichu bo w koùcu jakby siê dowiedzieli to mogli by mu wyci¹Ì jakiœ nr jak Anitce

a co do jego grafikĂłw to w tym tyg byÂł bardzo czĂŞsto dzisiaj podobno teÂż potem go zastÂąpiÂła kalczyĂąska a w koĂącu na antenie ponoÂś sam pieczyĂąski go wywaliÂł Ale tego nie wiem na pewno bo nie widziaÂłam.
OdĂłwani sÂą wszyscy dobrzy Anita Kondratowicz KalczyĂąska wszĂŞdzie rzÂądi jĂŞdrzejowska :)

ps. faustusie nie gniewam siĂŞ :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

BYÂŁ b. czĂŞsto bo caÂły poprzedni tydzien Go nie byÂło. CO TO? WAKACJE????A w tym tygodniu z kolei wolne ma Piotr Marciniak. MoÂże On teraz siĂŞ zakrĂŞci. Dziwi mnie Âże w stacji informacyjnej tak dobrzy ludzie majÂą tak dUÂżo wolnego.
Oczewi¶cie wszystko dla ludzi ALE W WAKACJE MIELI WIÊCEJ DY¯URÓW W TYG NI¯ DZI¦.

A nie mogli by przywrĂłciĂŚ MAGAZYNYU O 17.30 CZY 18.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: Faktomaniak »

Krzysztof Ziemiec powraca do telewizji. Tym razem będzie to powrót do Wiadomości.
Krzysztof Ziemiec wraca do TVP. Popularny prezenter, który w 2008 roku został dotkliwie poparzony i przeszedł kilka operacji, ma dołączyć do zespołu "Wiadomości".

O tym, że Telewizja Polska przygotowuje kontrakt dla Krzysztofa Ziemca napisał kilka dni temu "Super Express". Według gazety, dziennikarz będzie zarabiał 20 tys. zł miesięcznie, a główne wydanie programu informacyjnego Jedynki poprowadzi pod koniec grudnia.

Jak informuje Presserwis, dziennikarz będzie na zwolnieniu lekarskim do połowy grudnia. W styczniu czeka go jednak jeszcze jeden zabieg.

Ziemiec kilka lat temu prowadził już "Wiadomości" (przyszedł tam z TVN 24). Przed wypadkiem pracował w telewizji Puls.

22 czerwca 2008 roku w mieszkaniu Krzysztofa Ziemca wybuchł pożar. Zapalił się garnek z parafiną. Próba ugaszenia go nie powiodła się i ogień rozprzestrzenił się na część mieszkania. Kiedy dziennikarz próbował ratować rodzinę, został dotkliwie poparzony.
Źródło: Interia.pl

Dobrze że wraca . Ziemiec już w Puls Raporcie pokazał że nie boi się nowych wyzwań.Ubiegły rok był dla niego naprawdę tragiczny pod koniec czerwca wypadek a na początku lipca Puls ściągnął swój serwis informacyjny a Ziemiec nawet ze swoimi widzami nie mógł się nawet pożegnać.
Zobaczymy jak odnajdzie się ponownie w zespole Wiadomości.
NOWA ERA W TVN
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: epsztajnek »

Na starych śmieciach ;)
Obrazek Obrazek
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: prze_kw »

Wspaniała wiadomość! Biedny Kraśko, wreszcie 'król' zostanie zdetronizowany. Sympatyczny, lubiany (i niestety ciężko doświadczony przez los) na pewno zyska dużo większą sympatię widzów niż hamerykańsky Kraśko.
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: mfdtv4 »

W TV PULS odwalił kawał dobrej roboty. Szacunek Krzysztofie Ziemiec! :brawa:
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: Tomasz2555 »

Pan Krzysztof o dzieciach: Słodka niewola! :)
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: olona »

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Paweu
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: niedziela 15 gru 2013, 23:07

Re: Krzysztof Ziemiec

Post autor: Paweu »

Prawdziwy rycerz wśród redaktorów - zawsze uczciwy, wierny, odważny, z poczuciem humoru i przezwyciężający swoje poważne obrażenia. Wielu redaktorów idzie w jego ślady.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 67 gości