Małgorzata Opczowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

O jak miÂło. BĂŞdĂŞ pamiĂŞtaÂł zeby unikaĂŚ ludzi z butelkami chodzÂących za mnÂą. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

spoko, nie musisz sie baĂŚ, raczej daleko mieszkasz, poza tym to tylko dzisiaj tak mi Âśrednio humor dopisuje i mam ochote wszystkich pozabijaĂŚ :twisted: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja tego nigdy nie ogl¹dam i nie zamierzam tego robiÌ. Nie mam bladego pojêcia o osobach które to prowadz¹. Poza tym tvn bardzo rzadko w³¹czam. Nawet nie pamiêtam co ostatnio ogl¹da³em na tvn-nie :?:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

michos pisze: Nawet nie pamiĂŞtam co ostatnio oglÂądaÂłem na tvn-nie :?:
to ja Ci przypomnĂŞ, fakty popoÂłudniowe z AnitÂą :D :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do teleturniejów interaktywnych to ostatnio TVP próbuje coœ zdzia³aÌ w tej dziedzinie. Na Jedynce rano kiedyœ lecia³ taki teleturniej "Ciep³o-zimno" ale zakoùczy³ chyba ju¿ swoj¹ karierê... ostatnio na Dwójce natomiast widzia³em jakiœ interaktywny program z Dowborem w roli g³ównej, by³o to chyba w jak¹œ sobotê po po³udniu... nie wiem czy to jeszcze leci, tylko raz trafi³em na to.

PS: Na TV4 tez przez krótki czas lecia³ niejaki "Plaster miodu"... nawet nie zd¹¿y³em obejrzeÌ, bo bardzo szybko zdjêli go z anteny. :lol:
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

to ja Ci przypomnĂŞ, fakty popoÂłudniowe z AnitÂą
Ale fakty ogladam na tvn24. Tvn i tvn24 to jednak dwie ró¿ne stacje. Ju¿ kiedyœ pisa³em o tym. :!: Ogladam jeszcze tvnturbo. :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a to przepraszam :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

szymcio9 pisze:Co do teleturniejów interaktywnych to (...) Na Jedynce rano kiedyœ lecia³ taki teleturniej "Ciep³o-zimno" ale zakoùczy³ chyba ju¿ swoj¹ karierê... ostatnio na Dwójce natomiast widzia³em jakiœ interaktywny program z Dowborem w roli g³ównej, by³o to chyba w jak¹œ sobotê po po³udniu... (...)

PS: Na TV4 tez przez krótki czas lecia³ niejaki "Plaster miodu"... nawet nie zd¹¿y³em obejrzeÌ, bo bardzo szybko zdjêli go z anteny. :lol:

WidziaÂłem i "CiepÂło- zimno" i "Plaster miodu". Niestety nie zrobiÂły na mnie piorunujÂącego wraÂżenia. Do tego potrzeba jest osoba ktĂłra kipi energiÂą, a nie jakiÂś ciepÂłe kluchy. KoleÂś prowadzÂący "Plaster..." byÂł dramatyczny, powtarzaÂł siĂŞ, cos mu nie szÂło, sama formuÂła teÂż nie byÂła obiecujÂąca.
Co do pani od "Ciep³o- zimno" to mo¿e i by³a ³adna ale gada³a tak, ¿e mo¿na by³o zasn¹Ì....
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A propos "£apu-capu", zna ktoœ stronê, na której jest du¿a iloœÌ materia³ów z tego programu? Fajny by³ odcinek ³apu-capu, jak pokazywali wpadkê grafików... "£apu-capu" :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

http://www.press.pl/
na tej stronie jest trochĂŞ Âłapu-capu
U¿ytkownicy neostrady maj¹ dostêp do ponad tysi¹ca(a mo¿e i jeszcze wiêcej) ³¹pu capu :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

DziĂŞki :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

jestescie w b³êdzie, gdy¿ teleturniej interaktywny na TVP2 pt. Gra z cieniem prowadzi niejaki MICHA£ GULEWICZ!!! Tak tak to ten sam z galaktyki, Tylko milosci i chyba z kawalera do wiêcia. ma teraz takie g³upie tytanowe czrne okulary i wlosy do ramion!!
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja na pewno ogladaÂłem odcinek z Dowborem! Przeciez wiem jak on wyglada 8)

Gulewicz nie prowadziÂł "Kawalera do wziĂŞcia" :)
:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

No to juz nie wiem, a o ktĂłrej godzinie go oglÂądaÂłeÂś, bo "Gra z.... " jest od pon. do pt. ok 14:10
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No wÂłasnie coÂś koÂło tej godziny... chociaÂż myÂślaÂłem, Âże to byÂła wtedy sobota... pewnie byÂł piÂątek, bo to takie podobne dni :P
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości