Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Post autor: Trzeciak »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater - także Tomasz Sekielski (świeżo upieczona gwiazda TVP) miał swoją przygodę Twitterową z Łukaszem Warzechą.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Post autor: nouze »

Słyszałem że moi lokalni redaktorzy (prasowi), prowadzą między sobą tak nadętą i przeintelektualizowaną gadkę, że aż chce się rzygać.
A tymczasem w stolicy całkiem swojsko :lol2:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Post autor: Trzeciak »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf - kończąc OT ostatnia rozmowa redaktora Warzechy - tym razem naskoczył na Ministra Spraw Zagranicznych - Radosława Sikorskiego, który tym razem zachował klasę.

Nie wiem co on widzi ten Warzecha w prowokacyjnych zaczepkach. Przecież to już coraz mniej śmieszne i coraz mniej budujące.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Post autor: matik »

Tomasz Sekielski poprowadzi Poranek w TOK FM
http://media2.pl/media/96739-Tomasz-Sek ... OK-FM.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wypadałoby już rozdzielić wątki obu Panów. :>

Poza tym Sekielski ostatnio udzielił wywiadu dla "Press". Z tego co powiedział wynika, że zdaje sobie sprawę, iż praca w TVP nie będzie trwała wiecznie. Zasugerował też, że będzie chciał kiedyś wrócić do TVN i poprosił kierownictwo o wybaczenie. I przyznał, że pracuje nad książką i jakimś projektem internetowym, czego zabraniała mu umowa z TVN.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: rogi »

Nie ma to jak zadebiutować nie swoim nazwiskiem :D Chodzi mi o dzisiejszą pomyłkę Pawła Pochwały w "KcH" przedstawiając Tomasza. Zamiast Sekielskiego wymienił Sianeckiego. Szybko został poprawiony przez dzisiejszego autora przeglądu prasy, samego Sekielskiego.
Bardzo jestem ciekawy dzisiejszego debiutu programu.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: 3405t »

ruszy z pompą a skończy się klapą
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: lukaszbialas »

Pierwszy odcinek nowego programu Sekielskiego bardzo dobry. Minus to studio wirtualne.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: arrow2 »

Styl nieco tabloidowy jak na publicystykę tvp.
:arrow: dwa
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: ANTAMET »

na pewno mniej tabloidowy niż całego TVN24
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: matik »

Nie oglądałem całego programu, więc trudno mi się odnieść, lecz nie da się nie zauważyć podobieństw do "Czarno na białym".
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: Lord_info »

Kilka zapów z programu Po prostu (w HD):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Taki program zrobiony w stylu TVN, tylko trochę przepłacony. Spodziewałem się, że w pierwszym wydaniu ujawnią jakąś aferę w stylu Watergate, wstrząsną opinią publiczną, doprowadzą do zmian na scenie politycznej czy czegoś w tym stylu.
Temat więzień CIA w Polsce to taka zapchajdziura, jak nie ma już o czym mówić, to się do tego wraca. Dużo bardziej ciekawszy wywiad z J.M. Rokitą publikował w zeszłym tygodniu Onet. I za długo chyba żyję w tym kraju, by zaskoczył mnie temat braku odpowiednich zabezpieczeń w Sejmie.
Oprawa graficzna bardzo pomysłowa, ale co z tego, skoro studio jest wirtualne.
Krótko mówiąc, zawiodłem się. Ciekaw jeszcze jestem oglądalności.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re:

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Taki program zrobiony w stylu TVN, tylko trochę przepłacony. Spodziewałem się, że w pierwszym wydaniu ujawnią jakąś aferę w stylu Watergate, wstrząsną opinią publiczną, doprowadzą do zmian na scenie politycznej czy czegoś w tym stylu.
Temat więzień CIA w Polsce to taka zapchajdziura, jak nie ma już o czym mówić, to się do tego wraca. Dużo bardziej ciekawszy wywiad z J.M. Rokitą publikował w zeszłym tygodniu Onet. I za długo chyba żyję w tym kraju, by zaskoczył mnie temat braku odpowiednich zabezpieczeń w Sejmie.
Oprawa graficzna bardzo pomysłowa, ale co z tego, skoro studio jest wirtualne.
Krótko mówiąc, zawiodłem się. Ciekaw jeszcze jestem oglądalności.
http://wyborcza.pl/1,75248,13170790,Tom ... my_do.html
Oglądalność 1,7 mln widzów, moim zdaniem jak na 1 odcinek całkiem dobra. Konkurencja w tym czasie antenowym emituje swoje najmocniejsze pozycje, program Sekielskiego był mało promowany przed premierą, za to materiał o zabezpieczeniach Sejmu odbił się szerokim echem co może, lecz nie musi wpłynąć na to że w kolejny wtorek widownia będzie większa.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Tomasz Sekielski

Post autor: 3405t »

jak na TVP to program bardzo dobry :brawa: - (choć to zasługa Tomasza Sekielskiego)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 51 gości