Ewa Bobrowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Ewa Bobrowska

Post autor: olona »

Ewa Bobrowska - nowa prowadząca prognozę pogody w Polsacie.
Zapy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło: tvpolsat.info
Nagranie z panią Ewą: http://www.youtube.com/watch?v=R4bMb81b0Ac
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: epsztajnek »

Oooo ! :shock:
Widziałem ją już kilka dni temu i sądziłem, że to Paulina zmieniła wygląd :D
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: milanos »

Ja powiem więcej, widziałem jej debiut :D Pani jeszcze troszkę mało ogarnięta (np. patrzy na przyciski od zmieniania map) ale i tak myślę, że jest już duża poprawa. Jeszcze kilka wejść i przyzwyczai się do kamer i map. Z tego co zdążyłem zobaczyć to prowadzi już wieczorne wejścia pogodowe co oznacza, że polsat planuję dłuższą znajomość z p. Ewą.
P.S kolega emeryt niech zainwestuje w okularki:D (jak mogłeś ją pomylić z Jażyną :) )


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: epsztajnek »

Kolega się mądrzy , bo ma HD :D22
Weź w wyobraźni wytapiruj i podkoloruj Jażynę - można się pomylić, zwłaszcza gdy się nie wie, że właśnie ogląda się nowy pobór :D22
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: wutang30 »

Jak dla mnie nie nadaje się zupełnie, jej bełkot jest męczący - nie wiem kogo jest znajomym w Polsacie ale raczej z cast. trwającego od tamtego roku nie miałby szans się dostać.

Jednym słowem tragedia.

ps. A jeśli mówimy o podobieństwach to raczej z daleka bardziej do Ciepielewskiej niż Jeżyny
serghi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2013, 12:17

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: serghi »

Powiem tak kolego wutang80, nie wiem czy coś ta Pani Tobie zrobiła, ale to Ty teraz bełkoczesz....

Uważasz, że wyznacznikiem jest kilka odcinków ???
I po tym można ocenić czy ktoś już jest spisany czy nie ?

W takim razie gratulacje, bo tym etapem otwierasz tyko drzwi właśnie znajomym i "swoim"...
NIkt normalny komu zależy na pracy widać u CIebie by się nie dostał, bo powszechną jest trema i przejęcie..

Ja z kolei jej słuchałem i bardziej przyjemnie się słucha niż np. p. Gardias, p. Sykut...
Cóż.. ale masz prawo p. Bobrowskiej nie lubić..
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: wutang30 »

serghi pisze:Powiem tak kolego wutang80, nie wiem czy coś ta Pani Tobie zrobiła, ale to Ty teraz bełkoczesz....
Cóż.. ale masz prawo p. Bobrowskiej nie lubić..
To dziś widziałem utwierdza mnie tylko w tym co napisałem i jeszcze jako bonus dodaje hasło: 3xT
Tragiczny wygląd , Tragiczna dykcja , Tragiczny sposób prezentacji

i myślę że trema ( próby kamerowe nie idzie na żywioł ) nie ma nic do tego, nie sądzę aby od tylu miesięcy prowadzona rekrutacja przez takie corpo jak Polsat wyłoniła takiego kocmołucha jak ta nowa prezenterka.

ps. Myślę że Polsat teraz może zacząć pokazywać pogodę w wykonaniu tej Pani raz na godzinę - częstsze oglądanie jest po prostu męczące
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: wutang30 »

Nic mi nie zrobiła tylko wyznaje zasadę że nie każdy nadaje się do każdej roboty - a w tym przypadku mamy tego przykład.

ps. Nie podziwiam ani Sykut ani Gardias uważam, że za bardzo uważają się za "gwiazdy" którymi nie są szczególnie myślę tu o Gardias
serghi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2013, 12:17

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: serghi »

Ja właśnie lubię ją oglądać i słuchać, bo właśnie nie ma gwiazdorzenia i tej sztucznej wyższości.
Oczywiście nie każdy nadaje się do każdej pracy, ale to dopiero pi kilju miesiącach można ocenić.
Zauważ, że p. Ania Dec też na początku się plątała, pidobnie jak p. Monika Andrzejczak.
Ja uważam, że zasługuje na szanse. Jak po kilku miesiącach nie skorzysta,to się z Tobą zgodzę.
A wygląd... kwestia gustu. Dla mnie rewelacyjy :)
I mam nadzieję oglądać p. Ewę codziennie.
serghi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2013, 12:17

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: serghi »

Z drugiej strony jak widzę komentarze ludzi, że nie tak ładna jak p. SYku, jak p.Milena...
Qrcze to nie jest pokaz mody i miss Polonia, mam nadzieję, że nie będzie jak niektóre pogodynki kolejną chętną do Tańca z gwiazdami/na lodzie/ w kawiarni i innych przyszłych wymysłach...

Chyba, że ludzie zamiast normalnej, ładnej dziewczyny lubują się w plastikowych pustych panienkach...
killah

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: killah »

Nieco tremy jeszcze widać...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
killah

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: killah »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
killah

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: killah »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: milanos »

Pani Ewa się wyrobiła? Dużo lepszy image niż na początku

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Ewa Bobrowska

Post autor: milanos »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości