TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

CALL-TV kanaÂłu TV4

Post autor: salladyn »

Ja gardzĂŞ wszystkimi CALL-TV ale nic nie pobije KASY NA BANK. Najfajniejsze jest to jak milczy i robi miny :lol:.Kiedy natomiast siĂŞ odzywa to teÂż nie ma za wiele do powiedzenia: "czekam na ciebie" "czemu nie chcesz zarobiĂŚ 1000zÂł a byĂŚ moÂże nawet 20000zÂł (tak nawiasem mĂłwiÂąc to Âłatwiej chyba trafiĂŚ 6 w totka niÂż wygraĂŚ te 20000zÂł. Nie wiem jak to moÂżna oglÂądaĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

KASA NA BANK to idiotyczny plagiat wykrĂŞĂŚ numer. jak zawsze polsat i tv4 wszystko zrzyna od tvnu. Pozatym prowadzÂące KASE NA BANK nie majÂą nic ciekawego do powiedzenia i mowia niezbyt skladniowo. babki z tvnu wg mnie sa lepiej przygotowane i bardziej wyrobione
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

sellect pisze:KASA NA BANK to idiotyczny plagiat wykrĂŞĂŚ numer.
Zanim cokolwiek napiszesz polecam pomyœleÌ i sprawdziÌ nieprawdopodobne informacje. Otó¿ po pierwsze - gdyby to by³ plagiat programu nadawanego przez telewizjê TVN to stacja z Wiertniczej poda³aby TV 4 do s¹du, a jakoœ nie podaje :devil:
Po drugie - zarĂłwno "Kasa na bank", jak i "WykrĂŞĂŚ numer" majÂą tego samego producenta, a zarazem wÂłaÂściciela licencji. Firma Interac TV ma w swojej ofercie bardzo podobne do siebie teleturnieje call tv i o Âżadnym plagiacie nie moÂże byĂŚ mowy.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: CALL-TV kanaÂłu TV4

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Najfajniejsze jest to jak milczy i robi miny :lol:.Kiedy natomiast siĂŞ odzywa to teÂż nie ma za wiele do powiedzenia: "czekam na ciebie" "czemu nie chcesz zarobiĂŚ 1000zÂł a byĂŚ moÂże nawet 20000zÂł
sellect pisze:Pozatym prowadzÂące KASE NA BANK nie majÂą nic ciekawego do powiedzenia i mowia niezbyt skladniowo.
No, ale pomyÂślcie co ona moÂże powiedzieĂŚ? -Witam paĂąstwa dziÂś bĂŞdziemy graĂŚ o milion i przy okazji porozmawiamy o Heideggerze? Ciekawe czy byÂście wtedy oglÂądali? :devil:
RolÂą takiej panienki z okienka jest miÂło mruczeĂŚ i naciÂągaĂŚ na kasĂŞ. Niczego wiĂŞcej siĂŞ od niej nie oczekuje w takim programie.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

tak, ale z tego co wiem to te panienki maja wyzsze wyksztalcenia (choc tego nie widac).
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: CALL-TV kanaÂłu TV4

Post autor: salladyn »

terraX pisze: No, ale pomyÂślcie co ona moÂże powiedzieĂŚ? -Witam paĂąstwa dziÂś bĂŞdziemy graĂŚ o milion i przy okazji porozmawiamy o Heideggerze? Ciekawe czy byÂście wtedy oglÂądali? :devil:
RolÂą takiej panienki z okienka jest miÂło mruczeĂŚ i naciÂągaĂŚ na kasĂŞ. Niczego wiĂŞcej siĂŞ od niej nie oczekuje w takim programie.
Ja je rozumiem, takÂą majÂą pracĂŞ. Jednak mam apel raczej do producentĂłw - wymyÂślcie wiĂŞcej takich (a wÂłaÂściwie nie takich) zagadek :!: Nie moÂżna oglÂądaĂŚ programu w ktĂłrym przez 30 minut waÂłkuje siĂŞ jednÂą zagadkĂŞ typu : myjemy siĂŞ nim a pierwsze cztery litery tej rzeczy to mydÂł. PrzecieÂż to obraÂża inteligencjĂŞ widza :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego co zaobserwowaÂłem, to bynajmniej w niektĂłrych programach TVN Gra powoli odchodzi siĂŞ od tego typu zagadek i stajÂą siĂŞ nieco bardziej inteligentne. Ale moÂże tylko mi siĂŞ wydaje... :? Tak, czy siak Âżaden z programĂłw tego typu, ktĂłre obecnie emitowane sÂą w polskej telewizji nigdy nie siĂŞgnie fajnego poziomu Tele Gry. :?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: CALL-TV kanaÂłu TV4

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Ja je rozumiem, takÂą majÂą pracĂŞ. Jednak mam apel raczej do producentĂłw - wymyÂślcie wiĂŞcej takich (a wÂłaÂściwie nie takich) zagadek :!: Nie moÂżna oglÂądaĂŚ programu w ktĂłrym przez 30 minut waÂłkuje siĂŞ jednÂą zagadkĂŞ typu : myjemy siĂŞ nim a pierwsze cztery litery tej rzeczy to mydÂł. PrzecieÂż to obraÂża inteligencjĂŞ widza :!:
Jeju... Salladyn Ty idealisto... :D PrzecieÂż w tej zabawie nie chodzi o widza, tylko o jego portfel.
Zagadka musi byÌ maksymalnie ³atwa, ¿eby przeciêtny Kowalski zna³ odpowiedŸ, nie g³ówkuj¹c zbytnio. Mechanizm psychiczny jest taki- wiêkszoœÌ ludzi nie wierzy, ¿e wygra, ale dzwoni¹.
DzwoniÂą bo ZNAJÂĄ odpowiedÂź. Wydaje im siĂŞ, Âże o to chodzi. A dodatkowo jeÂśli linia jest stale wolna, to kaÂżdy sobie pomyÂśli: a moÂże sprobujĂŞ? No i jednej osobie na 1000 siĂŞ uda. ;)
To jak w tym systemie argentyĂąskim, milion ludzi siĂŞ skÂłada do wspĂłlnej kasy, a jeden dostaje poÂżyczkĂŞ. :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

TeleGra to byÂło coÂś zresztÂą ludzie juÂż nie dzwoniÂą tak jak kiedyÂś jak tak dalej pĂłjdzie to przemianujÂą TVN GRA na coÂś innego. Na MED raczej nie ale na inne?
TVN - i wszystko jasne
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TVN Gra graÂło, gra i graĂŚ bĂŞdzie, bo to prosty sposĂłb na duÂże przychody maÂłym kosztem. WstawiÂą blueboxa, jakiegoÂś kolesia, ktĂłry bĂŞdzie nawijaÂł, Âżeby dzwoniĂŚ, a ludzie bĂŞdÂą dzwoniĂŚ. A kasa bĂŞdzie lecieĂŚ...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Tele GRA by³a jedynym fajnym call-tv, no i jeszcze "Graj o Raj". Du¿¹ zas³ugê w tym mieli prowadz¹cy, którzy byli naturalni (Agnieszka Wróblewska, Irek Bieleninik, kiedyœ S³awek Sochacki). Obecne panie prowadz¹ce zachowuj¹ sie jak roboty - w kó³ko nawijaj¹ to samo, s¹ sztuczne, dzia³aj¹ wg jednej lini nadanej przez producentów. Pewnie gdyby wypali³y rozwi¹zanie zagadki to by³aby ich wielka tragedia ¿yciowa. Nie daj¹ nic od siebie, traktuj¹ widzów przedmiotowo.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

najfajniejszym teleturniejem niestetyt krotko emitowanym na kanale TVNSiedem byly "Nerwy na wodzy". Lubilem teÂż "Graj o raj" w realnej wersji z graczami w studio. Z typowych call tv ogladalem "salon Gier" i "ManiĂŞ Grania" bo konkursy byly rozwiazywane w miare szybko bez zbednego i nudnego gadania.
aniakucharska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 21:41

Post autor: aniakucharska »

khornik pisze:Tele GRA by³a jedynym fajnym call-tv, no i jeszcze "Graj o Raj". Du¿¹ zas³ugê w tym mieli prowadz¹cy, którzy byli naturalni (Agnieszka Wróblewska, Irek Bieleninik, kiedyœ S³awek Sochacki). Obecne panie prowadz¹ce zachowuj¹ sie jak roboty - w kó³ko nawijaj¹ to samo, s¹ sztuczne, dzia³aj¹ wg jednej lini nadanej przez producentów. Pewnie gdyby wypali³y rozwi¹zanie zagadki to by³aby ich wielka tragedia ¿yciowa. Nie daj¹ nic od siebie, traktuj¹ widzów przedmiotowo.
Kolego nie wypowiadaj sie na temat prowadzacych jezeli ich nie znasz.... GRAJACY W PROGRAMACH NAPEWNO NIE SA TRAKTOWANI PRZEZ PREZENTERKI PRZEDMIOTOWO.
aniakucharska
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

TVN Gra, konkursy interaktywne

Post autor: abc »

Czy móg³by mi ktoœ powiedzieÌ szczerze (najlepiej ktoœ doœwiadczony) jak to jest z tymi konkursami interaktywnymi. Zawsze jak zg³aszam siê, niestety nie uda³o siê... A ciekawi mnie to, ¿e t¹ ca³¹ woln¹ liniê udaje siê odszukaÌ w ostatnich sekundach trwania konkursu. Podejrzane to jest :klamca: Albo taka sytuacja, jeszcze jak nie wciskali przycisku Tryb G³oœnomówi¹cy, odbieraj¹ telefon i przed podejœciam do tablicy z kas¹ (Salon Gier) odk³adaj¹ s³uchawkê, ale rozmowa trwa dalej :shock: Proszê o wyjaœnienia
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: TVN Gra, konkursy interaktywne

Post autor: :: Kamil »

abc pisze:Albo taka sytuacja, jeszcze jak nie wciskali przycisku Tryb GÂłoÂśnomĂłwiÂący, odbierajÂą telefon i przed podejÂściam do tablicy z kasÂą (Salon Gier) odkÂładajÂą sÂłuchawkĂŞ, ale rozmowa trwa dalej :shock: ProszĂŞ o wyjaÂśnienia
Odbieranie telefonu to tylko takie urozmaicenie. A jeÂśli chodzi o wÂątpliwoÂści dotyczÂące wolnej linii to Agnieszka WrĂłblewska wspominaÂła coÂś na ten temat w wywiadzie dla http://www.tvn.tivi.pl.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości