TVN Med

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZrezygnowaĂŚ? Nie majÂą nic do stracenia, nic nie bĂŞdÂą pÂłaciĂŚ. Wszystko pokrywaĂŚ majÂą pieniÂądze z reklam medykamentĂłw.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Wszystko pokrywaĂŚ majÂą pieniÂądze z reklam medykamentĂłw.
Jak to? To chyba caÂły czas bĂŞdÂą szÂły spoty z panadolem i nurofenem? PrzecieÂż w Polsce nie moÂżna reklamowaĂŚ lekĂłw.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:
Marcin pisze:Wszystko pokrywaĂŚ majÂą pieniÂądze z reklam medykamentĂłw.
Jak to? To chyba caÂły czas bĂŞdÂą szÂły spoty z panadolem i nurofenem? PrzecieÂż w Polsce nie moÂżna reklamowaĂŚ lekĂłw.
MoÂżna ale nie w ogĂłlnodostĂŞpnych kanaÂłach, a w takich zamkniĂŞtych dla lekarzy moÂżna. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Podaj jakiÂś dokument, ktĂłry o tym mĂłwi. JeÂśli siĂŞ mylĂŞ to sobie go poczytam.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale pawell ma racjĂŞ. TVN Med utrzymywaĂŚ ma siĂŞ w caÂłoÂści z reklam lekĂłw, ktĂłrych nie wolno reklamowaĂŚ w zwykÂłej, normalnej telewizji. MoÂżna wnioskowaĂŚ, Âże sporo ich bĂŞdzie. Pewnie jakieÂś sponsorowane programy o tych lekach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Podaj jakiÂś dokument, ktĂłry o tym mĂłwi. JeÂśli siĂŞ mylĂŞ to sobie go poczytam.
Oj to sobie sama to znajdÂź ja nawet nie wiem gdzie o tym szukaĂŚ informacji. :evil2: :wink: NapisaÂłem tak bo sÂłyszaÂłem/czytaÂłem o tym gdzieÂś. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Taa... "twĂłj ulubiony program sponsoruje Biseptol" :evil2:
Ale ja siĂŞ serio pytam PawÂła o jakiÂś dokument, bo on chyba strzeliÂł ot tak sobie tÂą myÂśl :wink:
Z tego co mi wiadomo prawo unijne a co za tym idzie i polskie, zabrania reklamowania lekĂłw na receptĂŞ i nie ma tu wyjÂątkĂłw. No ale moÂże siĂŞ mylĂŞ. jeÂśli ktoÂś coÂś wie, to niech napisze.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Ale ja siĂŞ serio pytam PawÂła o jakiÂś dokument, bo on chyba strzeliÂł ot tak sobie tÂą myÂśl :wink:
Oj terraX, terraX pisaÂłem juÂż Âże gdzieÂś o tym czytaÂłem - w jakimÂś newsie zwiÂązanym z tym kanaÂłem i tam byÂło to napisane - wiĂŞc sobie tej myÂśli nie strzeliÂłem - jak to Ty nazwaÂłaÂś. :> :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Puls Biznesu pisze:Zarz¹d przesun¹³ uruchomienie nowego kana³u dla lekarzy na bli¿ej nieokreœlony termin. "Ostatecznej decyzji w sprawie otwarcia TVN Med nie ma" - doda³ prezes.

"Zastanawiamy siĂŞ jeszcze nad jednym projektem i mamy nadziejĂŞ, Âże ruszy w tym roku. Nowy kanaÂł bĂŞdzie dedykowany raczej okreÂślonej grupie odbiorcĂłw" - powiedziaÂł Walter.
Tego siĂŞ domyÂślaÂłem.. MoÂżliwe Âże z tego kanaÂłu wogĂłle nic nie wyjdzie... moÂże i dobrze.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dlaczego, dobrze. Ja bym sobie chĂŞtnie posÂłuchaÂł zdrowotnych audycji (pewnie na wiĂŞkszym poziomie niÂż na Polsat zdrowie&uroda).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Dlaczego, dobrze. Ja bym sobie chĂŞtnie posÂłuchaÂł zdrowotnych audycji (pewnie na wiĂŞkszym poziomie niÂż na Polsat zdrowie&uroda).
Ale wydaje mi siĂŞ Âże przeciĂŞtny zjadacz chleba nie bĂŞdzie miaÂł dostĂŞpu do tej stacji... jeÂśli powstanie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Tego siĂŞ domyÂślaÂłem.. MoÂżliwe Âże z tego kanaÂłu wogĂłle nic nie wyjdzie... moÂże i dobrze.
ByÂłoby bardzo dobrze. :p Mogliby te piĂŞniÂądze zainwestowaĂŚ w TVN Siedem, a nie w ten kanaÂł...

WÂłochu a jesteÂś lekarzem ?? Jak nie to mozesz sobie pomaÂżyĂŚ o tym kanale (bo on bĂŞdzie tylko dla lekarzy i raczej zwykli ludzie nie bĂŞdÂą mieli do niego dostĂŞpu :roll:).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie no, ja myÂślĂŞ, Âże tam bĂŞdÂą jakieÂś zwykÂłe zdrowotne audycje. Bo jeÂżeli tylko lekarze by korzystali z programu to by ten kanaÂł zbankrutowaÂł. A po za tym to chyba by nie chodzili po domach i proponowali ten kanaÂł lekarzom.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Nie no, ja myÂślĂŞ, Âże tam bĂŞdÂą jakieÂś zwykÂłe zdrowotne audycje. Bo jeÂżeli tylko lekarze by korzystali z programu to by ten kanaÂł zbankrutowaÂł. A po za tym to chyba by nie chodzili po domach i proponowali ten kanaÂł lekarzom.
Nie bĂŞdzie tam zwykÂłych zdrowotnych audycji. To kanaÂł dla lekarzy i koniec !! WiĂŞc nic ciekawego dla Ciebie chyba nie bĂŞdzie.
TVN napewno znajdzie jakiÂś sposĂłb dystrybucji tego kanaÂłu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WedÂług niej TVN Med bĂŞdzie pÂłatnym kanaÂłem adresowanym do "zamkniĂŞtej widowni", czyli do lekarzy. Gdyby nadawcy udaÂło siĂŞ zapewniĂŚ dystrybucjĂŞ nowego kanaÂłu w ten sposĂłb, to mĂłgÂłby on liczyĂŚ na reklamy lekĂłw sprzedawanych na receptĂŞ, ktĂłrych nie moÂżna reklamowaĂŚ w mediach ogĂłlnodostĂŞpnych.
Wszystko jasne prawda ?? :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości