religia.tv

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No i co jeszcze moÂże TVN Muzyka
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

chandler pisze:No i co jeszcze moÂże TVN Muzyka
Jestem za!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:

Dziwnie. :roll: MyÂślaÂłem, Âże bĂŞdÂą siĂŞ trzymaĂŚ marki N bÂądÂź TVN. :roll:
No nie do koùca. Owszem po mark¹ 'n' "wysz³y" ju¿ takie kana³y jak nSport i nTalk, faktem jest te¿, ¿e wiele kana³ów ITI jest pod mark¹ tvn, ale to nie pierwszy kana³ '.tv' za kilka tygodni rusza O.tv (Owsiak.tv ) ale wczeœniej rusza wlaœnie Religia.tv. No i wyj¹tkiem jest "Wojna i Pokój" :P Tak¿e ITI ma ju¿ 3 modele tworzenia nazw kana³ów + wspomniany kana³ z filmami rosyjskimi.

:arrow: XXX.tv: O.tv, Religia.tv

:arrow: nXXX: nTalk, nSport

:arrow: TVNXXX: TVN, TVN24, TVN7 itp.

P.S. Zapomnialem jeszcze o Mango24 ale tu mamy do czynienia z przejêciem kana³u, tak¿e nazwa nie jest wi¹Ÿ¹ca.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tylko, Âże kanaÂły pod markÂą TVN tworzy kanaÂł TVN, a nie sama grupa ITI. I sÂą to kanaÂły grupy TVN, ktĂłra naleÂży do grupy ITI. TakÂże takie kanaÂły jak TVNsiedem, TVN24 czy TVN style to kanaÂły stworzone przez TVN, a nie samÂą grupĂŞ ITI.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Greg Haus pisze:
pawell pisze:
P.S. Zapomnialem jeszcze o Mango24 ale tu mamy do czynienia z przejêciem kana³u, tak¿e nazwa nie jest wi¹Ÿ¹ca.


Zawsze mogÂą zrobiĂŚ maNgo24 :>
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Greg Haus pisze:
:arrow: XXX.tv: O.tv, Religia.tv
a kuchnia.tv nie ich.... w dodatku byla pierwsza...wiec mogli sobie darowaĂŚ.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Okazuje siĂŞ, Âże Piotr Marciniak bĂŞdzie miaÂł na antenie religia.tv swĂłj autorski program.
Dziennikarz FaktĂłw TVN i TVN24 Piotr Marciniak bĂŞdzie miaÂł swĂłj wÂłasny program na antenie kanaÂłu Religia.tv, w ktĂłrym zaproszeni goÂście bĂŞdÂą dyskutowaĂŚ na tematy zwiÂązane z teologiÂą. Nie zabraknie w nim takÂże elementĂłw interaktywnych.

W programie, którego nazwa nie jest jeszcze znana, co tydzieù goœciÌ bêd¹ znani ludzie, eksperci, duchowni i œwieccy, o ró¿nych pogl¹dach i ró¿nym stosunku do wiary. - Nie bêdzie to tradycyjna katecheza, lecz prawdziwa debata "wykszta³ciuchów", byÌ mo¿e pierwszy w Polsce telewizyjny program o teologii - opowiada nam Piotr Marciniak, autor programu.

W ka¿dym wydaniu audycji goœcie wraz z prowadz¹cym bêd¹ dyskutowaÌ na inny temat. W pierwszym odcinku uczestnicy programu zastanawiaÌ siê bêd¹ nad istnieniem Boga. - Tydzieù póŸniej zajmiemy siê historycznoœci¹ i bosko-ludzk¹ natur¹ Jezusa - mówi nam Marciniak.

Audycja bêdzie mia³a charakter interaktywny. Poza goœÌmi w studiu w debacie bêd¹ mogli uczestniczyÌ bowiem tak¿e telewidzowie za pomoc¹ telefonów i smsów.

Program nadawany ma byĂŚ w Religia.tv w piÂątki o godz. 22.00. KaÂżdy odcinek bĂŞdzie emitowany na Âżywo i potrwa godzinĂŞ.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokÂładnie audycja zadebiutuje na antenie. ZaleÂży to od startu caÂłej stacji Religia.tv, ktĂłra ma ruszyĂŚ na przeÂłomie wrzeÂśnia i paÂździernika br., po otrzymaniu koncesji na nadawanie satelitarne od KRRiT.

Jak ju¿ podawa³a prasa, poza programem Piotra Marciniaka, w kanale religijnym Grupy ITI widzowie zobacz¹ m.in.. talk-show "Miêdzy sklepami", magazyn "Kruchta kulturalna" (z recenzjami ksi¹¿ek i publikacji multimedialnych), program o nauce "Skalpel i dusza" oraz kulinarny show "Anielska kuchnia". Bêd¹ tak¿e transmisje niedzielnej mszy œwiêtej oraz filmy i programy zagraniczne.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

na stronie http://www.onet.tv moÂżna juÂż oglÂądaĂŚ programy religia tv - jest "miedzy sklepami","anielska kuchnia","skalpel i dusza"

http://www.onet.tv/30289,8960,22,274552 ... wideo.html

[ Dodano: Pon PaÂź 15, 2007 3:01 pm ]
http://media2.pl/media/29131-ruszyla-religiatv.html
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Wie ktoÂś, gdzie moÂżna siĂŞ zapoznaĂŚ z ramĂłwkÂą religia.tv? Bo biura reklamy raczej nie bĂŞdzie...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Po kilku godzinach oglÂądania kanaÂłu jestem pod ogromnym wraÂżeniem. ÂŚwietna oprawa, logo na ekranie prezentuje siĂŞ znakomicie - po prostu Âświetnie zrobiona i dobrana grafika. Programy teÂż bardzo fajne i interesujÂące, ale z niecierpliwoÂściÂą czekam na nowy program Piotra Marciniaka.

TV Trwam moÂże siĂŞ schowaĂŚ. :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TV Trwam jest juÂż bardziej kanaÂłem politycznym, a co do religii.tv to przydaÂłyby siĂŞ jakieÂś capsy :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

ProszĂŞ bardzo:

Obrazek

No, no... I nawet znalazÂło siĂŞ miejsce dla programu interaktywnego :devil:
RamĂłwka wyglÂąda caÂłkiem nieÂźle... Bardziej spodoba mi siĂŞ chyba jednak o.tv i nTalk.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

DziĂŞkujĂŞ :D
WidzĂŞ, Âże nie tylko kanaÂły z grupy TVN uÂżywajÂą tego samego certyfikatu, ale rĂłwnieÂż kanaÂły ITI.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Religia.tv walczy o rząd dusz z Telewizją Trwam ojca Rydzyka

Post autor: pop »

Obrazek
Religia.tv walczy o rząd dusz z Telewizją Trwam ojca Rydzyka
Obrazek
Gwiazdy Religia.tv - ks. Kazimierz Sowa i Szymon Hołownia / fot. PAP

Religia.tv z programem poświęconym tematyce wiary i duchowości chce docierać do co najmniej dwa razy większej widowni.

Jeśli stacja podpisze umowę z jednym z dużych operatorów kablowych, może być obecna w ponad 600 tys. gospodarstw domowych. W ten sposób zdystansowałaby Telewizję Trwam.

Obecnie stację o. Rydzyka ogląda średnio ok. 9 tys. osób (danych AGB Nielsen Media Research TV). Ilu widzów ma kanał kierowany przez ks. Kazimierza Sowę? On sam nie chce ujawniać tych danych, a kanał ma być badany przez jedną z firm zajmujących się rynkiem telewizyjnym dopiero pod koniec tego roku.

Religia.tv zamierza w drugiej połowie tego roku zwiększyć zasięg. Kierownictwo stacji rozmawia w tej sprawie z przedstawicielami kilku operatorów sieci kablowych. Chociaż programy Religia.tv nadawane są od 15 października, to mogą je oglądać wyłącznie posiadacze platformy cyfrowej N, a ta jest na razie dostępna w 300 tysiącach gospodarstw domowych.

- Chcemy pojawić się na nowych obszarach, aby zwiększyć dostęp do naszej oferty - zapewnia ks. Kazimierz Sowa. Na temat szczegółów tych rozmów milczy. Ale to niejedyne plany. Religia.tv zamierza pojawić się też na kolejnej platformie cyfrowej. - Każda telewizja musi na początku mieć swoje gniazdo, żeby się wykluć i nauczyć fruwać. Ale uważamy, że warto już ten kanał pokazać szerszemu odbiorcy - mówi ks. Sowa.

Jeszcze przed debiutem Religia.tv na rynku telewizyjnym pojawiły się głosy, że będzie to stacja konkurencyjna dla TV Trwam. - To buty, w które próbuje się nas wcisnąć od dłuższego czasu - twierdzi Szymon Hołownia, zastępca dyrektora ds. programowych. Religia.tv nie zamierza walczyć o widza o. Rydzyka, lecz stanowić dla niego tematyczną konkurencję. - Jest mnóstwo ludzi, którzy, chociaż interesują się religią, nie mieli dla siebie odpowiedniej propozycji programowej. Różnimy się od TV Trwam, bo ona jest stacją ewangeliczno-publicystyczną, a my kanałem edukacyjnym o religii - zaznacza Hołownia. Dodaje, że Religia.tv nie zamierza odbierać widzów stacji redemptorystów, ale przyciągnąć nowych zainteresowanych sprawami religii.

Odmienny charakter tych stacji dostrzegają także rynkowi eksperci. - Kanał Religia.tv jest nastawiony na o wiele młodszego i bardziej wykształconego widza niż TV Trwam - uważa prof. Maciej Mrozowski, medioznawcza ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. - Stacja o. Rydzyka zajmuje się bardziej Kościołem, a Religia.tv pokazuje płaszczyznę religijną, czego przykładem jest program prowadzony przez Szymona Hołownię - dodaje.

Właśnie ten program publicystyczny - "Między sklepami" - będzie miał od przyszłego tygodnia nową formułę. Dotychczas każdy odcinek tego talk-show dotyczył jednego tematu. Teraz będzie podzielony na trzy 20-minutowe bloki, a każdy z nich będzie zajmował się innym zagadnieniem.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pstrykając po kanałach, zatrzymałem się na chwilę na dzienniku TV Trwam. Akurat mówili o UPC, który od stycznia chce zastąpić ich kanał, religią.tv. Ale to jeszcze nic. Wyrazili z tego powodu ubolewanie, a jakiś 'medioznawca' stwierdził, że przez to wiele osób może zrezygnować z UPC i stacja nie będzie miała miliona abonentów (wiem, masło maślane). Podano też instrukcję, jak wypowiedzieć im umowę. Przy okazji zareklamowali swój dekoder. Nawet dwie Panie go zachwaliły, mówiąc, że bez ograniczeń mogą oglądać swoją ulubioną telewizję. :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości