[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Adrian ;P pisze:Przecież ''Hela w opałach'' nie zeszła z anteny!
My za to schodzimy trochę z tematu :P :tanczy:
Nowych odcinków potem nie będzie bo się TVN na Anię Guzik obraził :(

Swoją drogą szkoda, mało jest tak atrakcyjnych kobiet jak Ania, 100% mojego typu

;]
krymi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 10:40

Re: Kryminalni

Post autor: krymi »

Ja nie lubię tych programów "Na żywo" - nabijają sobie kasę z sms-ów itp. Fabuła "Naznaczonego" zbytnio mnie nie zainteresowała - i mogliby go emitować w godzinach nadawania programu "Nie do wiary" :lol2: a cały ten "Mam talent" w środę zamiast "You can dance". Więc sobota nadal zostaje wolna na "Kryminalnych" :D Pewnie się TVN "pożarł się" z Lampką i dlatego zdjęli serial z anteny. Tak myślę. A w razie czego jakby między nimi miłość wróciła to dalej bedą kręcić, dlatego ten ostatni odcinek był taki jaki był.

Co do "Naznaczonego" to nie znoszę Dereszowskiej.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kryminalni

Post autor: Adrian ;P »

Oj Mam Talent za You Can Dance nie wejdzie :spiewa: Ogłoszone są już kastingi do nowej edycji :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kryminalni

Post autor: pawell »

krymi pisze:Fabuła "Naznaczonego" zbytnio mnie nie zainteresowała - i mogliby go emitować w godzinach nadawania programu "Nie do wiary" :lol2:
Ach ten obiektywizm (oceniać coś czego się nie widziało). :)
krymi pisze:Pewnie się TVN "pożarł się" z Lampką i dlatego zdjęli serial z anteny. Tak myślę.
Proponuję spojrzeć w wyniki oglądalności. TVN jest (był) "dzięki" "Kryminalnym" stacją trzeciego wyboru. Jeśli TVN nadal chce osiągać tak dobre wyniki jak wiosną (a nawet lepsze!) to nie ma wyjścia i trzeba zmienić to dosyć słabe pasmo (bo bez wątpienia takim wiosną było). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krymi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 10:40

Re: Kryminalni

Post autor: krymi »

Zgadzam się co co tych wyników ogladalności. Ale cóż "Jak oni spiewają" było nadawane w tym samym czasie co "Kryminalni" i stąd te wyniki. Przykładem jest mój telewizor. Moje dziecko chciało oglądać Polsat, a Kryminalnych ściągaliśmy z internetu. Ciekawe jakby "Taniec z gwiazdami" był nadawany równolegle z "Jak oni śpiewają". Gdyby naprawdę liczyła się ta oglądalność - "to dam sobie rękę uciąć"nie zadecydowanoby o zakończeniu serialu - tylko zmienionoby godzinę ich emisji. Pojawił się w między TVN a MTL Maxfim jakiś KONFLIKT. A może celowo "wstrzymano" nadawnie "Kryminalnych" i za jakiś czas powrócą do tego formatu - jako "odświerzenie ramówki"? :mhm:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kryminalni

Post autor: Adrian ;P »

Serial skończył się i tyle i trzeba sie z tym pogodzić. To nie żadna telenowela żeby ciągnąć ją latami
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Adrian ;P pisze:Serial skończył się i tyle i trzeba sie z tym pogodzić
Bredzisz, w mediach nie ma czegoś takiego jak "koniec"; "koniec" to jest gadka marketoidów żeby motłoch zaczął oglądać nowe produkcje.

Jak pokazuje historia - możliwe są kontynuacje nawet po wielu, wielu latach (przykład pierwszy z brzegu: "Czterdziestolatek" i "Czterdziestolatek. 20 Lat Później").

Proszę nie siać nieprawdziwej propagandy w tym wątku.

;]
krymi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 10:40

Re: Kryminalni

Post autor: krymi »

Właśnie, otóż to! Jeszcze przyjdzie dzień, kiedy serial powróci na antene TVN. To nie był "Magda M.", który wyczerpał fabułę i dalsze jego krecenie zmierzałoby do zrobienia z niego telenoweli. A tak wogóle, to aktorzy z "kryminalnych" nigdzie nie wypowiadaja się o zerwaniu umów, nie mają pretensji itp. Oprócz wypowiedzi Marka Włodarczyka nic więcej się nie pojawiło - nawet nie wiadomo, czy naprawdę wyjechał z Polski :mhm:
krymi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 10:40

Re: Kryminalni

Post autor: krymi »

Marek Włodarczyk wcale nie wyjechał z Polski. Własnie rozpoczęły sie zdjęcia do "Uli Brzyduli" - gra tam ojca Uli. Teraz wiemy dlaczego zdjeto "Kryminalnych". Po prostu dobrzy i znani aktorzy potrzebni byli i są TVN do nowych produkcji. :evil:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kryminalni

Post autor: r_r16 »

Kryminalnych zdjęto dlatego, że nie było już dla nich miejsca w ramówce. A to, że Marek Włodarczyk zagra teraz w innym serialu wcale nie znaczy, że dlatego zdjęto Kryminalnych.
Po prostu dobrzy i znani aktorzy potrzebni byli i są TVN do nowych produkcji.
Na razie słyszałem tylko o Marku, że zagra w innej produkcji TVN, więc liczba mnoga jest tu zbędna.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Kryminalni

Post autor: kamiltvnfan »

Większość ekipy produkcyjnej KRYMINALNYCH pracuje teraz nad nowym serialem Polsatu AGENTKI, w którym jedną z głównych ról zagra znana widzom TVN z TZG, NA WSPÓLNEJ I HELI... ANNA GUZIK!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: piotrek888 »

kamiltvnfan pisze:Większość ekipy produkcyjnej KRYMINALNYCH pracuje teraz nad nowym serialem Polsatu AGENTKI, w którym jedną z głównych ról zagra znana widzom TVN z TZG, NA WSPÓLNEJ I HELI... ANNA GUZIK!

No i..... ? Gdzieś muszą pracować!
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Kryminalni

Post autor: kamiltvnfan »

Napisałem to tylko w temacie o Kryminalnych bo jest to powiązane z tym serialem. A ciekawostką jest to, że ekipa produkcyjna prócz aktorów i niektórych osób z produkcji pozostaje NIE ZMIENIONA. To taka ciekawostka.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Re: Kryminalni

Post autor: Memory »

dobra koniec to koniec ale mogli by dokończyc to co zaczeli...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Dawidex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 12:11
Lokalizacja: Bytów
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: Dawidex »

Kryminalni powinni wrócic na antene TVN'u. Nie ma lepszego serialu kryminalnego w całej telewizji... Mam nadzeje ze kiedys sie jeszcze pojawia
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości