[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: Łukasz »

Taki ten finał krótki i niepełny. Najgorszą rzeczą byłaby teraz kolejna seria "Brzyduli" z kolejnymi kłopotami pomiędzy Ulą, a Markiem. Równie beznadziejny byłby brak dalszego ciągu serialu. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Brakowało mi reakcji Pauliny, reakcji rodziny itd. Brakowało mi tego słowa "Wyjdziesz za mnie?" albo coś w ten deseń. Finał niegodny takiego serialu. Słabiutko, oj słabiutko... Nie było napisu "KONIEC" więc spodziewajmy się (pewnej) kontynuacji, czy to w stylu BrzydUla (13 odcinków 40 minutowych) czy to serialu z Violettą (a w tle Brzydula)...
Finał mało wzruszający, taki szybko, naciągany. Wręcz nudny i nie adekwatny do całego serialu, który trzymał w napięciu. A wątek z Majką w tle śmieszył a nie ciekawił :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: BrzydUla

Post autor: r_r16 »

Znane są wyniki oglądalności ostatniego odcinka Brzyduli?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Zgadłem... 5 mln... pozostali typowali 4 mln :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Brakowało mi reakcji Pauliny, reakcji rodziny itd. Brakowało mi tego słowa "Wyjdziesz za mnie?" albo coś w ten deseń. Finał niegodny takiego serialu. Słabiutko, oj słabiutko... Nie było napisu "KONIEC" więc spodziewajmy się (pewnej) kontynuacji, czy to w stylu BrzydUla (13 odcinków 40 minutowych) czy to serialu z Violettą (a w tle Brzydula)...
Finał mało wzruszający, taki szybko, naciągany. Wręcz nudny i nie adekwatny do całego serialu, który trzymał w napięciu. A wątek z Majką w tle śmieszył a nie ciekawił :)
Co do reakcji Pauliny - niemogło jej być , ponieważ wyjechała na wakacje do Milano :D Fakt, serial. mógł mieć jeszcze jeden odcinek. Ogółem mówiąc ostatni epizod bardzo udany. Ja czekam na ww. kontynuacje. Co do atku z Majką, myślałem że będzie to połaczone całkowicie z nowym serialem, a nie ze ona ma tu robić zdjecia, a nagle w nowym serialu jest już Kraków... Trochęsłabo ale to nowosć na polskim rynku wieć czemu nie ;) Pozdrawiam.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

A ja na kontynuacje nie czekam. Niech chociaż jeden serial w Polsce zejdzie z ekranów wtedy kiedy ma. Wszystko się zakończyło i wyjaśniło, po co ciągnąć dalej? Fakt, jeden odcinek powinien być więcej, np. rok później.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Mogliby zrobić dodatkowy odcinek premium za SMS do obejrzenia w internecie.

Wtedy i wilk byłby syty i owca cała :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: BrzydUla

Post autor: peterq90 »

Ja myślę,że był to ostatni odcinek zresztą na samym poczatku nie było napisane 235 tylko odcinek ostatni.Ewentualnej kontynuacji nie powinno być,ponieważ znając życie juz nie była by taka świetna.Pamiętam z resztą jak wszyscy domagali się kontynuacji Magdy M jak wiemy owa kontynuacja powstała i nie była tak dobra jak poprzednie 3 serie.Kontynuacji mowie nie dla dobra serialu.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Też sądzę, że kontynuacją mogliby zniszczyć dobre opinie o całym serialu. Jednak serial jest jakby niedokończony... Możemy spodziewać się kontynuacji, ale nie 5 odcinków w tygodniu, lecz 1 odcinek tygodniowo (np.13 odcinków albo 15). Można by poruszyć temat Alexa i Pauliny, nowe intrygi, nowa kolekcja, ślub ojca Uli z Panią Alą, rozstanie Violi z Sebą no i ślub Uli z Markiem a może do tego ciążą? :>

Czy ktoś może mi napisać co z Izą? A dokładnie chodzi mi o jej stan błogosławiony... Poroniła, urodziła? Czy jeszcze nosiła to dziecko? Bo chyba w ost odcinku za dużego brzucha nie miała... Chyba coś przegapiłem
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Jeszcze nie urodziła, nie poroniła z brzuchem chodziła...
Co do nowej serii: podobnie jak u ciebie, dla mnie serial jest nieskończony, a kontynuacja serialu jest bardzo możliwa. wiem, bo mój wujek pracował na planie , a tam od plotek aż głowa boli ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: BrzydUla

Post autor: adik1148 »

Julia Kamińska waz z Filipem Bobkiem grają w nowym serialu , w którym znowu będą parą ! Wstawiła zdjęcie na swojego fejsa i mówi , że produkcja jest na razie trzymana w ścisłej tajemnicy ! Na pytania o kontynuację BrzydUli nie odpowiada przecząco , ale nie chce niczego zdradzać ! Wiadomo także , że zawsze zdjęcia do seriali popołudniowych , które będą mieć swoją emisję w styczniu , zaczynają się w lipcu , czyli najprawdopodobniej będzie to nowy serial TVN'u ( zastępca "Julii" ) ;) Już nie mogę się doczekać !
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: BrzydUla

Post autor: adik1148 »

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: BrzydUla

Post autor: Amy »

Kontynuacja BrzydUli? Bardzo bym się cieszyła, ale...
Julia Kamińska pisze:- Ja akurat jutro nie gram, ale pojadę poznać moich serialowych rodziców. Jeszcze nigdy ich nie spotkałam, a mamy być szczęśliwą, wspaniałą rodziną.
Ula ojca przecież znała ;) Chyba, że będzie jakiś skomplikowany wątek :mhm:
This is not the end, this is not the beginning.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: BrzydUla

Post autor: r_r16 »

O! Ciekawe, ciekawe. Czyli tendencja "seriale na zmiane" w TVN nadal utrzymywana. Mam na myśli podobny scenariusz, obsadę i zapewne miejsce kręcenia zdjęć. A Bobek się zarzekał, że już nie będzie grał w serialach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości