[TVN/TVN Style] Perfekcyjna Pani Domu

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN/TVN Style] Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Adrian ;P »

Program nie ma swojego wątku, a od września na głównej antenie TVN w poniedziałki o 22:30
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: ktos »

nie za późna pora jak na taki program ???
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Trzeciak »

Też uważam, że taka pora emisji to nieporozumienie i strzał w kolano. Nie wiem po co pasmo w środę o 21:30 pozostało puste?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: avatar »

Ta godzina zabije ten program. -.-
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Amy »

Bez żartów proszę... 22:30? Kto to wymyślił? Ktokolwiek to zrobił, nie myślał chyba zbyt długo.
This is not the end, this is not the beginning.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: r_r16 »

Spot jest zajebisty! Wreszcie coś innego. I hasło "Może byście posprzątali chłopcy?" wymiata. :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: mojpierwszyraz »

Amy pisze:Bez żartów proszę... 22:30? Kto to wymyślił? Ktokolwiek to zrobił, nie myślał chyba zbyt długo.
W tej godzinie jest jakiś sens. Możliwy.
Bardziej prawdopodobne w końcu jest, że ktoś zacznie wieczór z TVN od Lekarzy i o tak "póżnej" porze obejrzy z ciekawości PPD niż przełączy na TVN tylko z powodu tegoż PPD. Poza tym pasmo środowe jest zbyt ambitne aby zapełnić go jakąś zapchaj-dziurą, więc woli być wolne i na miejsce dla np. YCD czy TM.ZM na jesień 2013.
Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to niedziela, czyli wolne pasmo po MasterChef. Ten na bank kończyć się bedzie o 21.00, a po nim zapowiadane - filmy polskie. To w sumie dobry pomysł. A niby nie. Wiec sam nie wiem. Sroda świeci pustkami, ale... damy radę. Mielibyśmy Top Model bez względu na kryzys, nie mamy, i nie z winy TVNu a sponsora który bezczelnie późno zrezygnował z sponsorowania tegoż formatu. A Szkoda, bo ramówka wówczas byłąby kompletna i wyśmienita.
Dobry ruch także w day-time z przsunięciem Julii na 17.25 i Detektyów na 16.55. Może Dlaczego Ja nie rozwali obu formatów? Bo z Pierwszą Miłością nie mają szans. Chociaż... we wrześniu się to wszystko okaże.
Ogółem jesień w każym kanale nawet wzgledna, chociaż ja nie wiem czemu nadal zostaję przy TVN. Będę oglądał nowe Fakty, powrót KNKS, Ugotowanych, MasterChef'a, Kuchenne Rewolucje, Mam Talent, Prawo Agaty i Kubę, a także przede wszystkim Lekarzy. Polsat - Hotel i Przyjaciółki, TVP2 Rodzinka a TVP1 Sprawa dla reportera. Środa wolna. Choć nie do końca :P

ps. sory za ten off-topic.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: r_r16 »

Poza tym pasmo środowe jest zbyt ambitne aby zapełnić go jakąś zapchaj-dziurą
O tak. W środę przecież emitowany jest najambitniejszy z ambitnych Top Model. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze:
Amy pisze:Bez żartów proszę... 22:30? Kto to wymyślił? Ktokolwiek to zrobił, nie myślał chyba zbyt długo.
W tej godzinie jest jakiś sens. Możliwy.
Bardziej prawdopodobne w końcu jest, że ktoś zacznie wieczór z TVN od Lekarzy i o tak "póżnej" porze obejrzy z ciekawości PPD niż przełączy na TVN tylko z powodu tegoż PPD.
Zauważ, że przede wszystkim jesienią, a tym bardziej w dni powszednie ludzie będą coraz wcześniej zasypiać oraz coraz mniej czasu w tak późnych porach poświęcać telewizji z racji tego, że ranem coraz ciemniej, a do pracy trzeba wstać.
Poza tym pasmo środowe jest zbyt ambitne aby zapełnić go jakąś zapchaj-dziurą, więc woli być wolne i na miejsce dla np. YCD czy TM.ZM na jesień 2013.
Naprawdę "PPD" uznajesz za mało ambitny program i typową zapchajdziurę?
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Amy »

mojpierwszyraz pisze:o tak "póżnej" porze
Dla mnie przynajmniej jest to późna pora. Program będzie się kończył o 23:30, a że jest to poniedziałek, to logiczne, że następnego dnia muszę rano wcześnie wstać. Przynajmniej będę mogła sobie na bieżąco oglądać go na TVN Style...
This is not the end, this is not the beginning.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Ksero »

Wydaje mi się, że połowa brudu i bałaganu jest robiona pod publikę dla programu. Wracając do ostatniego odcinka - szkoda, że ta druga kobieta nie wygrała, ale tylko dlatego że przeciwstawiła się Rozenek.
KKK
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Post autor: Camilo »

Dzisiejszy "Fakt" donosi, że Małgorzata Rozenek rozczarowana "Piekielnym hotelem" życzyłaby sobie powrotu do "Perfekcyjnej Pani Domu".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości