[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

[TVN] Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Wiosną 2014 roku w TVN-ie pojawi się kolejny modowy format. Tym razem rywalizować będą nie modelki, a projektanci mody: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... nway-w-tvn
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Project Runway

Post autor: Nayma »

Mam nadzieję, że ten program nie zwiastuje końca "Top Model".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Ja bym bardziej obstawiał, że Top Model po prostu wróci do ramówki jesienne, czyli na jesień 2014.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

bardzo sie ciesze z powodu tego programu ;) jest swietny , a Fremantle media stworza swietna polska edycje :) nie moge sie doczekac ;D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:Ja bym bardziej obstawiał, że Top Model po prostu wróci do ramówki jesienne, czyli na jesień 2014.
A nie wykluczone, że TVN jednego sezonu postawi na dwa programy o podobnej tematyce. Zresztą nie raz tak było, gdzie w jednym sezonie emitowano i "YCD" i "TzG", czy "MasterChef" czy "Kuchenne Rewolucje".
adik1148 pisze:bardzo sie ciesze z powodu tego programu ;) jest swietny , a Fremantle media stworza swietna polska edycje :) nie moge sie doczekac ;D

Programy o tematyce modowej to nie moja działka, ale Fremantle Media Polska niestety słynie z małej innowacyjności jeśli chodzi np. o produkcje talent-show.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Project Runway

Post autor: tomalapt »

Trzeciak pisze:
Adrian ;P pisze:Ja bym bardziej obstawiał, że Top Model po prostu wróci do ramówki jesienne, czyli na jesień 2014.
A nie wykluczone, że TVN jednego sezonu postawi na dwa programy o podobnej tematyce. Zresztą nie raz tak było, gdzie w jednym sezonie emitowano i "YCD" i "TzG", czy "MasterChef" czy "Kuchenne Rewolucje".
adik1148 pisze:bardzo sie ciesze z powodu tego programu ;) jest swietny , a Fremantle media stworza swietna polska edycje :) nie moge sie doczekac ;D

Programy o tematyce modowej to nie moja działka, ale Fremantle Media Polska niestety słynie z małej innowacyjności jeśli chodzi np. o produkcje talent-show.
Dokładnie, najlepszy przykład XFactor i MamTalent!, zero kreatywności w obu formatach. Życzę jak najlepiej temu programowi, bo zagraniczne edycje były po prostu genialne, jednak Polski oddział Fremantlemedia zwiastuje w naszym kraju porażkę... Może jeszcze Pan Iwański reżyserem? :lol:

Pozdrawiam...i obym się mylił
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Project Runway

Post autor: radzimir »

Ojjj.. W Polsce taki program? Nie wiem, nie wiem...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Rzecznik prasowy TVN-u potwierdza informacje o nowym programie: http://media2.pl/media/104669-Wiosna-20 ... edium=link
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Project Runway

Post autor: radzimir »

Szczerze uwazam, ze jeżeli runway ma byc sezonową wymianą z top model, w sensie top jesienią, run wiosną (lub odwrotnie) to wydaje mi sie, ze kepiej byloby gdyby w miejsce runway postała męska wersja top model zostan modelem.. Nie wiem co Wy na to, ale jak na moje oko to by bylo fajna sytuacja. Jesienia panie, wiosną panowie. Oczywiscie z inna obsadą, prowadzacą, itp.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

radzimir pisze:wydaje mi sie, ze kepiej byloby gdyby w miejsce runway postała męska wersja top model zostan modelem..
Owszem, pomysł ciekawy, ale nie wiem czy byłby dobry na polskie warunki.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Project Runway

Post autor: qmate »

Beznadzieja. Ciuszki, fatałaszki, tańce, spiewańce i inne hulańce, gotowanie, sprzątanie. Potem, na fali niezrozumiałej popularności tej miernoty, inne stacje robią podobne programy, w efekcie w telewizji znajdzie się godzina lub dwie interesującego programu raz na tydzień.
//////////
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Project Runway

Post autor: radzimir »

Wydaje mi sie, ze lepszy niż program o projektantach modyyy.
Widzami sa głównie kobiety, nie czarujmy się.
A wiec panie chetnie popatrzyłyby na meską edycję..
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

radzimir pisze:Widzami sa głównie kobiety, nie czarujmy się.
A wiec panie chetnie popatrzyłyby na meską edycję..
No to na pewno ;)
Ale (zaznaczam, że nie interesuję się kwestiami związanymi z modelingiem) wydaje mi się, że polska młodzież płci męskiej w głównej mierze ma inne aspiracje. Innymi słowy mówiąc, wydaje mi się, że ze strony uczestników byłby problem z frekwencją.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Project Runway

Post autor: radzimir »

Ja uwazam ekstreeemalnie inaczej :D
Sam bym wziął udział. Hiehie. :lol:
W duzych miastach- warszawa, krk, wroc, gdansk kilka tys. Bankowo.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Męskie Top Model? Wątpię, czy to by się sprawdziło. Po pierwsze - znanych polskich top modeli jest jak na lekarstwo - osobiście potrafię wymienić dwóch (i trudno nazwać ich światowymi gwiazdami wybiegów, kojarzę ich tylko z TzG), po drugie - wątpię, czy byłoby odpowiednio dużo chętnych. W TM! siłą napędową są kariery polskich modelek - Krupy, Anji, Jagaciak, Bijoch, w męskiej wersji takich "magnesów" nie widzę. Zresztą - ja wolę oglądać kobiety w bikini niż panów w slipach :D
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości