Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Cześć :) Właśnie założyłem nowy temat, w którym zajmiemy się jesienną ramówką TVN w 2015 r. Może, to i jeszcze jest za wcześnie, ale zobaczymy jak ten wątek się będzie rozwijał.
Szczerze mówiąc, to jestem ciekaw, czy czymś TVN zamierza zaskoczyć swoich widzów Jesienią?
Jesiennym pewniakiem jest 8 edycja "Mam Talent".
No to zapraszam do wyrażania swoich opinii i miłej konwersacji ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

5 edycja "Top Model" i 4 "MasterChefa" też się pewnie pojawią. No i 2 "Kto poślubi mojego syna?".
Najbliższe wyniki niedzielnych seriali pewnie dadzą odpowiedź na ich kontynuacje na jesień.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Adrian ;P pisze:5 edycja "Top Model" i 4 "MasterChefa" też się pewnie pojawią. No i 2 "Kto poślubi mojego syna?".
Najbliższe wyniki niedzielnych seriali pewnie dadzą odpowiedź na ich kontynuacje na jesień.
Co do "Top Model" i "MasterChef" zgadzam się z tobą ale wątpię, żeby TVN zrobił II edycję "Kto poślubi mojego syna?". Przecież to ustawiony chłam. Sorry. Wydaje mi się, że w ostateczności TVN da szansę "Mamy Cię!" przesuwając go z niedzieli z 20:00 na środę na 21:30.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Program miał zbyt dobre wyniki, żeby go nie kontynuować (niestety) - był liderem w 16-49. Do tego 2 edycję już zapowiedziano.
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: dwaeuro »

arturoo pisze: Co do "Top Model" i "MasterChef" zgadzam się z tobą ale wątpię, żeby TVN zrobił II edycję "Kto poślubi mojego syna?". Przecież to ustawiony chłam. Sorry. Wydaje mi się, że w ostateczności TVN da szansę "Mamy Cię!" przesuwając go z niedzieli z 20:00 na środę na 21:30.
Moim zdaniem nie ma szans na drugą edycję Mamy Cię w tym kształcie i z tymi beznadziejnymi prowadzącymi. A co KPMS? to niestety jakie społeczeństwo, taki chłam...
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Tylko Majewski by uratowal ten program.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Camilo »

Już oficjalnie. "Masterchef" jesienią na pewno wróci na antenę TVN. W kwietniu precastingi do programu. Jurorzy bez zmian.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

To już było wiadomo od półfinału zeszłej edycji - kiedy rozpoczął się internetowy nabór.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Jak wiadomo 7 sezon"Prawa Agaty" ma być ostatnia, dlatego mam pomysł na nowy serial, który zastąpiłby PA.

„Męski punkt widzenia” - serial komediowo obyczajowy

W rolach głównych:

Mikołaj Roznerski – Robert Kubiak, 29 l. (muzyk, instruktor fitness)
Marcin Przybylski - Karol Kubiak, 39 l. (stomatolog, protetyk)
Józef Pawłowski – Wiktor Kubiak, 19 l. (syn Karola, student geodezji)
Piotr Fronczewski – Edward Kubiak, 68 l. (ojciec Roberta i Karola, chirurg szczękowo-twarzowy, właściciel kliniki stomatologicznej „Dent-Kub”)

Grzegorz Daukszewicz – Artur Czech, 29 l. (przyjaciel Roberta, nauczyciel francuskiego w liceum)
Maciej Mikołajczyk – Tobiasz Szymczak, 29 l. (przyjaciel Roberta, barman)
Mariusz Ostrowski – Damian Żywicki, 39 l. (przyjaciel Karola, ortodonta)
Rafał Mohr – Olaf Niemirski, 39 l. (przyjaciel Karola, programista gier komputerowych)
Daniel Dziorek – Mikołaj Ptyś, 19 l. (przyjaciel Wiktora, student geodezji)

W pozostałych rolach:

Elżbieta Jarosik – Bożena Kubiak, 66 l. (matka Roberta i Karola, żona Edwarda, stomatolog)

Katarzyna Ankudowicz – Renata Żbik, 37 l. (matka Wiktora, była żona Karola, psycholog)
Jakub Jankiewicz – Oskar Kubiak, 12 l. (syn Karola i Renaty)

Tomasz Borkowski – Patryk Świątczak, 37 l. (narzeczony Renaty, prawnik)

Katarzyna Bujakiewicz – Ewa Żywicka, 38 l. (żona Damiana, recepcjonistka w „Dent-Kub”)
Kasia Sawczuk – Marta Żywicka, 18 l. (córka Damiana, licealistka)

Karolina Chapko – Anna Klata, 28 l. (narzeczona Tobiasza, architekt)
Andrzej Grabowski – Maurycy Klata, 65 l. (ojciec Anny, biznesmen, szef Tobiasza, boss mafii)
Wojciech Zieliński – Eryk Klata, 35 l. (brat Anny, mafiozo)
Łukasz Garlicki – Paweł Klata, 37 l. (brat Anny, mafiozo)

Natalia Rybicka – Mary Adams, 27 l. (dziewczyna Roberta, florystka)

Serial opowiada o losach trzech mężczyzn w różnym wieku.
Robert Kubiak od czterech lat mieszka na przedmieściach Londynu. Pracuje jako instruktor fitnessu. W wolnych chwilach śpiewa i gra na gitarze w małych londyńskich pubach. Marzy mu się wielka scena. Dzięki swojej sylwetce i głosowi nie narzeka na powodzenie u płci przeciwnej. Chociaż ma stałą partnerkę, nie przeszkadza mu to sypiać z innymi kobietami.
Kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna jest w ciąży, postanawia wymigać się od odpowiedzialności. Ucieka więc do Polski.
Wprowadza się do swojego brata, Karola, który wraz z ich rodzicami prowadzi klinikę dentystyczną. Karol nie dawno rozwiódł się z Renatą. Ma z nią dwóch synów, Wiktora i Oskara.
Rozwód całkowicie rozbił Karola, dlatego w pełni zaangażował się w wir pracy.
Wiktor również wprowadza się do ojca, ponieważ nie może znieść nowego faceta matki, z którym spodziewa się dziecka.
Wiktor rozpoczyna właśnie studia na kierunku geodezji. Jednak nie należy do typowego studenta, który imprezuje i pije hektolitry alkoholu. A na dodatek chłopak jest całkowicie nieśmiały, jeśli o relacje z dziewczynami. Na szczęście może liczyć na swojego wujka. Robert bierze go pod swoje skrzydła i zamierza dać mu kurs podrywu oraz nauczyć go imprezować. W przeciągu dwóch tygodni życie młodego Kubiaka zmienia się o 180 stopni.
Kubiakowie oraz ich przyjaciele często spotykają się w popularnym warszawskim klubie, gdzie przy alkoholu przeprowadzają ważne, egzystencjalne rozmowy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Takie seriale oglądają głównie kobiety, które facetów mają już dość w domu (i ich marudzenia). Nie wiem, czy "egzystencjonalne" rozmowy (Kant, Nietsche?), przy czymkolwiek by je prowadzili, mogłyby być ciekawe. Podobają mi się faceci, ale po dwóch odcinkach takiego serialu, miałbym dość na cały sezon. I skąd ten syndrom niepełnych dat urodzin (39, 29, 19...)? No, chyba że chcesz je wyprawiać w kolejnych odcinkach (inspiracja z 39 i pół z Karolakiem?). Seriali o mafii trochę już było, choćby słynna "Ekstradycja", to by musiało być naprawdę dobrze skręcone, wartkie dialogi, dobry scenariusz (Vega, Wereśniak?). I w takim wątku musi być dużo kobiet. Ładnych. Inaczej niewiele osób będzie to oglądać. Nawet jeśli pojawi się szeroka reprezentacja lekarzy, którym jednego odmówić nie można - ta brać naprawdę dużo pije;) ps. Katarzyna Ankudowicz ma 33 lata - czemu tak ją postarzyłeś?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Felippe pisze:Jak wiadomo 7 sezon"Prawa Agaty" ma być ostatnia, dlatego mam pomysł na nowy serial, który zastąpiłby PA.

„Męski punkt widzenia” - serial komediowo obyczajowy

W rolach głównych:

Mikołaj Roznerski – Robert Kubiak, 29 l. (muzyk, instruktor fitness)
Marcin Przybylski - Karol Kubiak, 39 l. (stomatolog, protetyk)
Józef Pawłowski – Wiktor Kubiak, 19 l. (syn Karola, student geodezji)
Piotr Fronczewski – Edward Kubiak, 68 l. (ojciec Roberta i Karola, chirurg szczękowo-twarzowy, właściciel kliniki stomatologicznej „Dent-Kub”)

Grzegorz Daukszewicz – Artur Czech, 29 l. (przyjaciel Roberta, nauczyciel francuskiego w liceum)
Maciej Mikołajczyk – Tobiasz Szymczak, 29 l. (przyjaciel Roberta, barman)
Mariusz Ostrowski – Damian Żywicki, 39 l. (przyjaciel Karola, ortodonta)
Rafał Mohr – Olaf Niemirski, 39 l. (przyjaciel Karola, programista gier komputerowych)
Daniel Dziorek – Mikołaj Ptyś, 19 l. (przyjaciel Wiktora, student geodezji)

W pozostałych rolach:

Elżbieta Jarosik – Bożena Kubiak, 66 l. (matka Roberta i Karola, żona Edwarda, stomatolog)

Katarzyna Ankudowicz – Renata Żbik, 37 l. (matka Wiktora, była żona Karola, psycholog)
Jakub Jankiewicz – Oskar Kubiak, 12 l. (syn Karola i Renaty)

Tomasz Borkowski – Patryk Świątczak, 37 l. (narzeczony Renaty, prawnik)

Katarzyna Bujakiewicz – Ewa Żywicka, 38 l. (żona Damiana, recepcjonistka w „Dent-Kub”)
Kasia Sawczuk – Marta Żywicka, 18 l. (córka Damiana, licealistka)

Karolina Chapko – Anna Klata, 28 l. (narzeczona Tobiasza, architekt)
Andrzej Grabowski – Maurycy Klata, 65 l. (ojciec Anny, biznesmen, szef Tobiasza, boss mafii)
Wojciech Zieliński – Eryk Klata, 35 l. (brat Anny, mafiozo)
Łukasz Garlicki – Paweł Klata, 37 l. (brat Anny, mafiozo)

Natalia Rybicka – Mary Adams, 27 l. (dziewczyna Roberta, florystka)

Serial opowiada o losach trzech mężczyzn w różnym wieku.
Robert Kubiak od czterech lat mieszka na przedmieściach Londynu. Pracuje jako instruktor fitnessu. W wolnych chwilach śpiewa i gra na gitarze w małych londyńskich pubach. Marzy mu się wielka scena. Dzięki swojej sylwetce i głosowi nie narzeka na powodzenie u płci przeciwnej. Chociaż ma stałą partnerkę, nie przeszkadza mu to sypiać z innymi kobietami.
Kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna jest w ciąży, postanawia wymigać się od odpowiedzialności. Ucieka więc do Polski.
Wprowadza się do swojego brata, Karola, który wraz z ich rodzicami prowadzi klinikę dentystyczną. Karol nie dawno rozwiódł się z Renatą. Ma z nią dwóch synów, Wiktora i Oskara.
Rozwód całkowicie rozbił Karola, dlatego w pełni zaangażował się w wir pracy.
Wiktor również wprowadza się do ojca, ponieważ nie może znieść nowego faceta matki, z którym spodziewa się dziecka.
Wiktor rozpoczyna właśnie studia na kierunku geodezji. Jednak nie należy do typowego studenta, który imprezuje i pije hektolitry alkoholu. A na dodatek chłopak jest całkowicie nieśmiały, jeśli o relacje z dziewczynami. Na szczęście może liczyć na swojego wujka. Robert bierze go pod swoje skrzydła i zamierza dać mu kurs podrywu oraz nauczyć go imprezować. W przeciągu dwóch tygodni życie młodego Kubiaka zmienia się o 180 stopni.
Kubiakowie oraz ich przyjaciele często spotykają się w popularnym warszawskim klubie, gdzie przy alkoholu przeprowadzają ważne, egzystencjalne rozmowy.
Scenariusz tego serialu wydaje mi się naprawdę dobry i przemyślany. Na Twoim miejscu wysłałbym go do Miszczaka, aczkolwiek produkcja i obsada moim zdaniem powinna już zostać do dyspozycji szefów programowych. Jeśli wykonanie miałoby być na poziomie "Nie rób scen", to moim zdaniem mógłby być to hit. ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Prace nad nowym serialem trwają i to już od dawna :) Zapewne niedługo oficjalnie poznamy wszystkie informacje.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Adrian ;P pisze:Prace nad nowym serialem trwają i to już od dawna :) Zapewne niedługo oficjalnie poznamy wszystkie informacje.
Pewnie znowu jakieś serialowe romansidło. Głowna bohaterka zakocha się w głównym bohaterze, ale są pewne przeszkody, żeby byli razem. I będą się do siebie docierać przez kolejne 10 sezonów.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Jak śpiewali Skaldowie przed laty: "Nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale by go gonić..." A do 10 sezonów to nawet Ranczo nie doszło;)
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Ale dojdzie, bowiem producenci już potwierdzili, że latem ekipa wróci na plan, by kręcić nowy sezon serialu.
Felippe pisze:
Adrian ;P pisze:Prace nad nowym serialem trwają i to już od dawna :) Zapewne niedługo oficjalnie poznamy wszystkie informacje.
Pewnie znowu jakieś serialowe romansidło. Głowna bohaterka zakocha się w głównym bohaterze, ale są pewne przeszkody, żeby byli razem. I będą się do siebie docierać przez kolejne 10 sezonów.
W kwestii serialów (jak i programów rozrywkowych) chyba nie da się do końca wymyślić czegoś zupełnie nowego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości