Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

POpieram pisze:Mam jeszcze pytanie; czy wstĂŞp na tÂą konferencjĂŞ jest wolny, czy mogÂą tam siĂŞ dostaĂŚ jedynie zaproszeni goÂście?
WstĂŞp na konferencjĂŞ jedynie dla osĂłb z zaproszeniami ;)
Artek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 22:16

Post autor: Artek »

redaktor pisze:
POpieram pisze:Mam jeszcze pytanie; czy wstĂŞp na tÂą konferencjĂŞ jest wolny, czy mogÂą tam siĂŞ dostaĂŚ jedynie zaproszeni goÂście?
WstĂŞp na konferencjĂŞ jedynie dla osĂłb z zaproszeniami ;)
Zgadzam siĂŞ, trzeba byÂło do n wysÂłaĂŚ swoja "kandyraturĂŞ"do zaproszenia na konferencje. Ja sam dostaÂłem zaproszenie za tydzieĂą w srode, na godz. 11.30

POZDRAWIAM
ArturTVNfan
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

No niestety, zaproszenie trzeba zdobyĂŚ poprzez wypeÂłnienia formularza. Ja teÂż je wypeÂłniÂłem i w ÂśrodĂŞ jadĂŞ :-). Ale jak myslicie, czego sie jeszcze mozna spodziewac? Ja osobiscie mam nadzieje na uruchomienie USB, Enthernet oraz nowe kanaÂły. I zresztÂą coÂś chyba z tego bĂŞdzie speÂłnione, czytajÂąc blog telewizjanowejgeneracji.pl/. PojawiÂła siĂŞ tam informacja o tej konferencji.

PS. Oglosili tez fajny konkurs, mozna wygrac roczny abonament + recorder z antena. Trzeba odpowiedziec na pytanie "Jak widzisz N w przyszlosci?"
Strona z konkursem: http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/2 ... /dyskusja/
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

S¹dzê, ¿e na pewno wprowadz¹ Tele.Dom (link tu ) Z nowych kana³ów mo¿na liczyÌ na pewno na kana³y SPI International - NonStopKino, jako "premium" i Filmbox w 'hitach'. Reszta kana³ów (o ile jeszcze jakieœ bêd¹)... nie wiem. Wiem tylko, ¿e w du¿ej mierze od tej konferencji zale¿y, czy stanê siê ich abonentem, czy nie. Oby tylko nie podnieœli cen, bo to bêdzie ju¿ ich gwóŸdŸ do trumny.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Poki co ja moge Ci N z pewnoœci¹ polecic, bo jej abonentem jestem od 3 miesiecy. Szczegolnie nagrywanie i PVR zmienia patrzenie na telewizjê. Tak wiec sadze ze jeszcze przez dlugi czas telewizja nie bedzie az tak zagrozona w tej formie i na pewno bedziemy telewizje ogl¹daÌ coraz bardziej efektywnie. I do tego chyba d¹¿y tak¿e N - np. pakiety tematyczne to bardzo dobre rozwi¹zanie. Tak¿e nie pozostaje nam nic innego, jak czekaÌ na œrodow¹ konferencjê, na której mam nadziejê, zostaniemy nieŸle zaskoczeni ;-)

[ Dodano: PiÂą Maj 11, 2007 2:46 pm ]
DodajĂŞ kolejny post, bo pojawiajÂą siĂŞ kolejne ciekawe informacje o konferencji:
1. Na konferencji zostanÂą przekazane informacje na temat nowej wersji usÂługi video on demand. Wg bloga Telewizji Nowej Generacji bĂŞdzie moÂżna pÂłaciĂŚ za kazdy film
2. Satkurier informuje o 2 nowych pakietach - "Muzyka Life" oraz "Humor i Rozrywka"
3. Rowniez blog pisze o nowych kanalach.
4. Na konferencji zostana przedstawione informacje o zasiegu i ilosci abonentow N.

Dodatkowo dziala juz serwis konferencyjnY (n.pl/konferencja) oraz zostaÂł ogloszony konkurs "Dyskusja: n w przyszlosci"
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Platforma cyfrowa ITI

Post autor: Greg Haus »

No to mamy małą rewolucję w n. Nie zobaczymy już shreka, czy madagaskaru i innych filmów wytwórni Dreaworks i Paramount w canal+ 8) ITI podpisało na wyłączność współprace z tymi firmami, co oznacza, iż canal+ straci głowne światowe produkcje. ITI i telewizja nowej generacji stworzą nowe kanały w jakości HD, które będą bogate w filmy produkowane przez te wytwórnie. Prócz tego wn oczywiście nowe kanały jak MTVN HD i nowe kanały dla dzieci, nowe produkcje w usłudze VOD itd. :P Świetna wiadomość!!!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

N

Post autor: piotrek888 »

Szukałem tematu o Telewizji N ale nie mogłem znaleźć co chyba go nie ma :mhm:

http://www.tvn24.pl/-1,1590331,0,1,tvn- ... omosc.html :arrow:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: N

Post autor: Jacek-t »

Informacja z piątkowej Gazety Wyborczej:

"Obecnie telewizja N posiada blisko 800 tys. abonentów (N-ka + TNK), a jej udział w rynku HD to prawie 98 proc."
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: N

Post autor: sybic »

Był u mnie jakieś Henio-domokrążca namawiać mnie na N-kę. Ja mu na to, że od początku istnienia telewizji, widz pragnął sobie dany program nagrać i odłożyć na półkę. Czasem jest tak, że ów program nigdy nie zostanie obejrzany, ale ta świadomość że MAM dodawała lepszego samopoczucia. Zadałem mu pytanie, czy w N-ce jest to możliwe?
Kluczył, kombinował... okazało się , że nie ma takiej możliwości. Tak więc powiedziałem mu 'dziękuje' z zaznaczeniem, że jak będzie to możliwe, to niech przyjdzie ;)

Jednak tak się zastanawiam, bo trochę czasu od premiery eNki upłynęło i może już jest taka możliwość.
Może na komputerze, a może jakoś inaczej?
Chodzi mi o oryginalny materiał HD, bo na VHS to zawsze 'se' mogę zgrać. To wiem.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: N

Post autor: Greg Haus »

Teraz w n na 3 nie ma już 'zwykłego' tvn'u (teraz kanał 13) tylko tvn hd, a na 5 tvp hd
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: N

Post autor: kamilkomentuje »

Telewizja TVN obniża prognozy na 2010 rok...
http://media2.pl/media/61594-telewizja- ... 0-rok.html
żródło: media2.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: N

Post autor: RBB »

Ja mam "n" i bardzo się ciesze. Na pewno nie zamienił bym jej na inną.
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: N

Post autor: Greg Haus »

Jak można dowiedzieć się z scrolla tvn24 n podpisało 10 letnią umowę z tp s.a.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Platforma cyfrowa n

Post autor: avatar »

Z informacji Pulsu Biznesu wynika, że Grupa TVN przygotowuje się do sprzedaży satelitarnej platformy telewizyjnej "n". Według dziennika zakończyło się due diligence w "n", a potencjalnym nabywcą może być Canal+ Cyfrowy, operator satelitarnej platformy Cyfra+.

Canal+ nie komentuje medialnych informacji, z kolei dyrektor generalny Grupy ITI zapewnia, że spółka jest zadowolona z wyników platformy. Dodaje jednak, że konsolidacja jest wpisana w przyszłość telewizji "n", ale nie wiadomo jak będzie wyglądała. Przedstawiciele platformy TVN od dawna przyznawali w medialnych wypowiedziach, że w Polsce nie ma miejsca na trzy platformy satelitarne.

Według gazety pewna jest sprzedaż sieci Multikino. Ale to nie koniec zmian, które wkrótce mogą zaskoczyć rynek. Gazeta powołując się na swoje źródła podała także, że trwają poszukiwania kupca internatowej części spółki, czyli Onet.pl. Obecnie trwa restrukturyzacja w internetowej spółce. Jednak dyrektor generalny ITI zaprzecza informacjom dotyczącym sprzedaży Onet.pl

Powraca także temat dotyczący sprzedaży TVN. Zdaniem analityków może to być dobry moment na sprzedaż. Twierdzą, że dystans między TVN a Polsatem może się powiększać na korzystać stacji ze słoneczkiem w swoim logo. Według Pulsu Biznesu, od pewnego czasu biura koncernu odwiedzają inwestorzy. Grupą TVN interesują się między innymi: Time Warner, przedstawiciele Yandeksu, funduszu Renaissance oraz inni inwestorzy zza wschodniej granicy.

Źródło: Puls Biznesu
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Platforma cyfrowa n

Post autor: Debeet »

Co to się dzieje, że ITI tak wszystko rozsprzedaje? Problemy finansowe?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości