Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jejq ale wpadka ITI. :neutral: Ju¿ jest fala krytyki, a pewnie bêdzie wiêksza... No có¿ jeœli tak siê mia³oby staÌ to powinni daÌ jednak do TVN Turbo. :> Tematyka ju¿ lepiej pasuje - to mêska stacja i mecze mog³yby tam byÌ. :roll: Nawet w nim by³y powtórki magazynu "Orange Ekstraklasa" wiêc mo¿na by³oby daÌ tych pare kolejek. :> Ju¿ lepszy jest ten kana³ ni¿ TVN Meto! :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Niech dadzÂą do TVN Style! Tam to dopiero bĂŞdzie pasowaĂŚ. A w przerwie puszczÂą Biografie: Pani Beckhamowa. :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Najbardziej pasuje TVN Gra, bo przecieÂż futbol to popularna gra :lol: A tak na powaÂżnie to straszna wpadka, straszna ...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja siĂŞ cieszĂŞ i to bardzo. Bo TVN Sport mieĂŚ raczej nie bĂŞdĂŞ, a i TVN Meteo i TVN Turbo i inne, ktĂłre wchodzÂą w grĂŞ mam i bĂŞdĂŞ mĂłgÂł wtedy sobie obejrzeĂŚ mecze. :D No bo co mi z tych meczĂłw w TVN Sport, jak nie bĂŞdĂŞ mieĂŚ tej stacji? :lol2:

A TVN Gra nie wchodzi w grĂŞ, bo tak jak TVN nie jest to stacja kodowana. :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Discovery HD w ofercie platformy ITI Neovision
Nowa platforma ju¿ w paŸdzierniku ma zaoferowaÌ swoim klientom mo¿liwoœÌ ogl¹dania programów w wysokiej rozdzielczoœci. Discovery HD ma wzmocniÌ ofertê kana³ów high definition.

Discovery chce wykorzystaÌ doœÌ znaczn¹ popularnoœÌ swojej marki w Polsce. Uruchomienie nowego kana³u nadawanego w HDTV pozwoli³oby m.in. na emisjê nowego filmu dotycz¹cego powstania "Solidarnoœci". Produkcja "SolidarnoœÌ. Pocz¹tek rewolucji" bêdzie nagrywana w technologii wysokiej rozdzielczoœci na zlecienie Discovery Channel Polska.

Discovery HD jest juÂż dostĂŞpne m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Kanadzie.
ÂźrĂłdÂło media2.pl
No :brawa: :brawa: . CzujĂŞ, Âże ITI baaaaardzo przykÂłada siĂŞ do Platformy i bĂŞdzie to sukces
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio ITI zaczyna reklame platformy poprzez sponsoring prognozy pogody i sportu po faktach...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O proszĂŞ. :D DziĂŞki za informacjĂŞ - nie wiedziaÂłem. Dzis musze koniecznie zobaczyĂŚ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

A oto reklamy z prasy. A wiĂŞc kreujÂą nowÂą markĂŞ - ITI zamiast skorzystaĂŚ ze znanej i uznanej tvn. Poza tym reklamy raczej Âśrednie, maÂło zrozumiaÂłe.

iti 1
iti 2
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czemu? Reklamy w porzÂądku. W kaÂżdej gazecie widzĂŞ po 3 reklamy co kilka razy "bombarduje" widza informacjami. Reklama bardzo dobrze przemyÂślana
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szczególnie du¿¹ iloœÌ tych reklam mo¿na zobaczyÌ w dodatkach telewizyjnych "Faktu" czy "Super Expressu". :roll: W TVN te¿ jest. :P Oprócz sponsoringu "Sportu" by³a te¿ przy "Na Wspólnej". :roll: :P A reklamy dla mnie jak najbardziej czytelne i zrozumia³e. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Fajne reklamy - dobrze ze zaczeli kampanie marketingowÂą .. :tanczy: Fajnie te bable z informacjami wygladajÂą ... :D :D
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

http://media2.pl/media/12271,iti,neovis ... esnia.html

ITI Neovision ujawni plany 22 wrzeÂśnia

Ju¿ wiadomo oficjalnie kiedy rozpocznie siê nadawanie trzeciej platformy cyfrowej w Polsce. 22 wrzeœnia ITI Neovision poda wszystkie szczegó³y dotycz¹ce swojej oferty- ujawniona zostanie tak¿e marka nowego projektu .

Do tej pory informacje na temat tego projektu by³y bardzo ogólnikowe. Zmieni siê to jednak ju¿ w przysz³ym tygodniu. ITI Neovision zwo³a³o konferencjê prasow¹, która bêdzie pierwsz¹ oficjaln¹ prezentacj¹ tej nowej platformy cyfrowej. Do publicznej wiadomoœci oprócz nazwy nowej platformy zostan¹ podane ceny oraz zawartoœÌ pakietów programowych.

ITI bêdzie pierwszym nadawc¹ w Polsce, który zaoferuje "wideo na ¿¹danie" oraz telewizjê wysokiej rozdzielczoœci. Wszystkie filmy zapisane bêd¹ na dysku twardym odbiornika. Dostêp do nich bêdzie mo¿liwy po op³acaniu miesiêcznego abonamentu. Wed³ug nieoficjalnych informacji w bazie filmów pojawi¹ siê tak¿e propozycje zapisane w wysokiej rozdzielczoœci, do tego cyfrowy wielokana³owy dŸwiêk oraz wszelkie inne "gad¿ety" znane z domowego kina.

Przystawki odbiorcze (dekodery) dostarczy ADB (firma ma g³ówn¹ siedzibê w Szwajcarii, ale centrum badawczo-rozwojowe znajduje siê w m.in. w Zielonej Górze). Bêd¹ one dostêpne w dwóch wersjach- zaawansowanej (z dyskiem) oraz podstawowej (bez dysku). Nie wiadomo, na razie w jakie bêd¹ ceny pakietów i warunki u¿ytkowania sprzêtu. Optymizm osób, które licz¹ na "supertani" pakiet programowy trzeba ostudziÌ. Ju¿ w czerwcu Maciej Sojka, prezes ITI Neovision, w rozmowie z nami stwierdzi³, ¿e cena abonamentu musi uwzglêdniaÌ technologiê u¿yt¹ w platformie i to do jakiej grupy docelowej bêdzie docieraÌ pakiet.

Nie wiadomo, jakie Âśrodki finansowe zostanÂą przeznaczone na rozruch nowej platformy. Sam transponder potrzebny do retransmisji programĂłw nowej platformy kosztuje rocznie 3,8 mln euro. DroÂższe jest jednak dotarcie do klientĂłw stworzenie sieci sprzedaÂży i dziaÂłania wizerunkowe. Nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy siĂŞ, Âże w Krakowie trwajÂą szkolenia konsultantĂłw w centrum telefonicznym. W poczÂątkowej fazie bĂŞdzie tam pracowaĂŚ nawet 170 osĂłb.

JuÂż w paÂździerniku "platforma nowej generacji" bĂŞdzie dostĂŞpna takÂże dla klientĂłw Telekomunikacji Polskiej.

W chwili obecnej wszystko co jest zwiÂązane z Neovision objĂŞte zostaÂło "embargiem informacyjnym". - Nie udzielamy na temat ITI Neoviosion Âżadnych informacji, proszĂŞ skontaktowaĂŚ siĂŞ bezpoÂśrednio z naszym klientem - powiedziaÂł nam jeden z polskich inÂżynierĂłw zatrudnionych w ADB. Firma ta podczas IBC w Amsterdamie, najwiĂŞkszych targĂłw sprzĂŞtu dla stacji telewizyjnych, pokazaÂła na stoisku wiele ciekawych urzÂądzeĂą, jednak tych potrzebnych do odbioru ITI Neovision podobno nie byÂło ….

…. a w TVN juÂż emitowane sÂą krĂłtkie spoty zawierajÂące informacjĂŞ o sponsorowaniu przez "telewizjĂŞ nowej generacji" poszczegĂłlnych pozycji programowych.


Na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej przez ITI Neovision przedstawiona zostanie szczegó³owa oferta nowej satelitarnej platformy cyfrowej. Ju¿ teraz wiemy, ¿e wœród us³ug znajd¹ siê m.in. wideo na ¿¹danie oraz telewizja wysokiej rozdzielczoœci. A za kilka miesiêcy na przyk³ad Tele.Dom, czyli interaktywe us³ugi w standardzie MHP. Bêd¹ to na przyk³ad interaktywne prognozy pogody, wiadomoœci, i tym podobne. Przystawki odbiorcze mog¹ byÌ przystosowane tak¿e do ogl¹dania internetu oraz odbioru poczty elektronicznej.

Relacja w Media2.pl
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mamy przecieki dotyczÂące platformy!
BĂŞdÂą dwa tunery- jeden tani bez VOD i dysku, a drugi z VOD i 250 gb dyskiem podzielonym na trzy partycje. BĂŞdzie teÂż :
Time-shift - dzwoni telefon, lub domofon, a my nie chcemy przegapiÌ np. kolejnej parady Boruca. Wciskamy guzik na pilocie i mecz w tle zaczyna siê nagrywaÌ. Potem mo¿emy do niego wróciÌ i obejrzeÌ z opóŸnieniem (bufor starczy na 2 godziny programu)
Tuner bĂŞdzie bez dzierÂżawy. Znawcy domyÂślajÂą siĂŞ, Âże bĂŞdzie darmowy wliczony w abonament.
Do tego ITI wzbudziÂło sensacjĂŞ dotyczÂącÂą dekoderĂłw. Patrz
tu
Przepraszam za b³êdy rzeczowe, dopiero dziœ siê wczyta³em w to. G³ównym Ÿród³em przecieku jest http://www.hdtvpolska.com . Jeœli link nadaje siê do skasowania, to kasujcie :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

kubasz, informacje ze beda 2 dekodery wiemy juz od czerwca ;-)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na onecie i w skrzynce pocztowej tez ostatnio miaÂłem reklame platformy ITI i konkursu w ktĂłrym mozna wygrac 10 telewizorĂłw HD... widze Âże ostro wzieli sie za kampanie..Reklamy sa prawie przed kaÂżdym programem na TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości